Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 51 z 51

Wątek: skrawki Little Frog

  1. #41
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vinga89 Zobacz posta
    świetna czy podzielisz się wykrojem?
    Nie zapisałam sobie niestety strony. Chyba znalazłam go na stronie burdy, ale teraz nie widzę. Wykrój był dość banalny, na bazie koła (tył i klapa), więc łatwo można go dostosować do własnego rozmiaru. Powinnam mieć moje wycinki gdzieś w komodzie z szyciem.

  2. #42
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czyżyk Zobacz posta
    Nie zapisałam sobie niestety strony. Chyba znalazłam go na stronie burdy, ale teraz nie widzę. Wykrój był dość banalny, na bazie koła (tył i klapa), więc łatwo można go dostosować do własnego rozmiaru. Powinnam mieć moje wycinki gdzieś w komodzie z szyciem.
    dzięki w wolnej chwili poszukam, może ja się dokopię do tego wykroju z burdy.
    ale nerka wyszła świetnie, podziwiam

  3. #43
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vinga89 Zobacz posta
    dzięki w wolnej chwili poszukam, może ja się dokopię do tego wykroju z burdy.
    ale nerka wyszła świetnie, podziwiam
    Dziękuję Długo szukałam odpowiedniego wykroju. Chciałabym jeszcze jakąś drugą sobie uszyć, bo ten kolor nie do wszystkiego mi pasuje A mam przecież jeszcze całą masę skrawków little frog! Tylko ten wykrój. Gdzież on był?

  4. #44
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czyżyk Zobacz posta
    Dziękuję Długo szukałam odpowiedniego wykroju. Chciałabym jeszcze jakąś drugą sobie uszyć, bo ten kolor nie do wszystkiego mi pasuje A mam przecież jeszcze całą masę skrawków little frog! Tylko ten wykrój. Gdzież on był?
    dużo tych skrawków jest w tym 1kg?

  5. #45

    Domyślnie

    Dużo! I duże Tak na oko długa chusta waży ok. kg i myślę, że mniej więcej tyle tego tam jest.





  6. #46
    Chustomanka Awatar pestka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    675

    Domyślnie

    Ja jestem rozczarowana tymi skrawkami. Paczka (nierozpakowana) ważyła niecałe 1800 a zamawiałam 2*1kg (zważyłam bo wydawała mi się dość mała) miały być kawałki 20-60cm -tych 60 prawie nie było, a sporo kawałków jeden bok miało mniejszy niż 20cm. Jeden większy kawałek, jest cały poprzeszywany. Miałam wielkie plany co do nich a wyszło że mi na te plany nie starczy materiału

  7. #47
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    586

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pestka Zobacz posta
    Ja jestem rozczarowana tymi skrawkami. Paczka (nierozpakowana) ważyła niecałe 1800 a zamawiałam 2*1kg (zważyłam bo wydawała mi się dość mała) miały być kawałki 20-60cm -tych 60 prawie nie było, a sporo kawałków jeden bok miało mniejszy niż 20cm. Jeden większy kawałek, jest cały poprzeszywany. Miałam wielkie plany co do nich a wyszło że mi na te plany nie starczy materiału
    A reklamowałaś to u nich? Ja wczoraj swoje odebrałam i nawet nie ważyłam,z ciekawości to chyba zrobię. Moje wyglądają na pierwszy rzut oka ok,ale też nie przyglądałam się za bardzo bo.to już wieczornego.ogarniania dzieci był czas.
    Może napisz do.nich?

  8. #48
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pestka Zobacz posta
    Ja jestem rozczarowana tymi skrawkami. Paczka (nierozpakowana) ważyła niecałe 1800 a zamawiałam 2*1kg (zważyłam bo wydawała mi się dość mała) miały być kawałki 20-60cm -tych 60 prawie nie było, a sporo kawałków jeden bok miało mniejszy niż 20cm. Jeden większy kawałek, jest cały poprzeszywany. Miałam wielkie plany co do nich a wyszło że mi na te plany nie starczy materiału
    ja zamawiałam jakiś czas temu skrawki-przyszły duże,paczki nie ważyłam ale stwierdziłam że jednak kolory mi nie pasują, bo jakieś same ciemne były. .Wysłałam formularz zwrotu i odesłałam w ciągu 10 dni- pieniądze zwrócili razem z kosztami przesyłki.
    Mozesz je zwrócić albo reklamować że paczka była za lekka

  9. #49
    Chustomanka Awatar Karolcia82
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Opolskie
    Posty
    521

    Domyślnie

    Koleżanka zamawiała ostatnio i przyszły śliczne, duże. Na panel do nosidła w sam raz.


    Pomoc dla JULKI - Fundacja Kawałek Nieba http://www.kawalek-nieba.pl/?p=4432
    Doradca Noszenia ClauWi https://www.facebook.com/zwiazanimiloscia/
    HandMade https://www.facebook.com/BizutkiKarolci/

  10. #50
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Są skrawki w różnych rozmiarach i składach

  11. #51
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    95

    Domyślnie

    Dzięki za info. Załapałam się na najmniejsze (będzie na patchwork ) i trochę większe. Zyskałam też okazję zobaczenia na żywo różnych chust - nigdy jeszcze nie widziałam tylu naraz
    Ostatnio edytowane przez juchazla ; 05-02-2016 o 15:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •