Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 467891011121314
Pokaż wyniki od 261 do 277 z 277

Wątek: Galeony

  1. #261
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez precikuranowy Zobacz posta


    Nimo kochana, kwota transportu z Częstochowy do Wrocławia pewnie byłaby zabójcza- bo tematem przekupstwa jest akwarium o pojemności 450 l (które sobie w naszym 35 m2 postawimy chyba na suficie)

    No ale za statki to se tam może stać

    Dziękuję madzi
    hmmm,to moe ja chociaż trochę się do wody dorzucę jakieś 2 czajniki jestem w stanie odlać

    jak On taki fan morskich klimatów to namów go jeszcze na Ryby Didymosa ,Krakena Nati i co tam jeszcze

    Cytat Zamieszczone przez precikuranowy Zobacz posta
    witam tu M. Ja również planuje BW a mianowicie altum orinoco nie mylić ze skalarami pozdrawiam.

    P.S. Kocham moją żonę i jak dam rade to ją zachuszczę na śmierć
    pzdr.
    Cytat Zamieszczone przez precikuranowy Zobacz posta
    o cholera.... mąż w nocy dorwał mi się do kompa. Przepraszam

    I teraz zastanawiam się, czy dostanę ostrzeżenie za udostępnianie komuś konta (to nie było celowe), czy mam skasować post- ale też nie wolno... Naprawdę przepraszam
    hehehe,chciałam wcześniej pytać,czy on tak sam od siebie : bo takie rzeczy sie normalnie nie zdarzają
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  2. #262
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Nie jestem fanką bambusa, lubię grubą bawełnę, ale w tym przypadku to właśnie bambus mnie bardziej oczarował - bardzo fajnie mi się wiąże, nie jest śliski, też jest gruby, ale nie tak jak bawełna, IMO ma potencjał jak chodzi o nośność... No cudo, zostaje ze mną.
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  3. #263
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Miałam dziś ogromną przyjemność zamotać się w galeony - no boska jest. Piękna, wiadomo , do tego solidna, mięciutka... Powinno się ją przechowywać w stanie rozłożonym, niech cieszy oko
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  4. #264
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Porównanie: od lewej turkus/czerń, grafit/ecru, czerwień/ecru


  5. #265
    Chusteryczka Awatar malgos
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,746

    Domyślnie

    aaaa, jakie piękne zestawienie !!! greeneddie, dzięki Ci dobra kobieto .
    M&M 2006 , M 2009, M 2013, M 2017

  6. #266
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,765

    Domyślnie

    Greeneddie - nie ma to jak poszaleć na wyprzedażach
    Myślałam o tym graficie, zwłaszcza w tak miłej cenie, ale ostatecznie się powstrzymałam, więc tym bardziej cieszy mnie poniższa opinia:
    Cytat Zamieszczone przez livada Zobacz posta
    Nie jestem fanką bambusa, lubię grubą bawełnę, ale w tym przypadku to właśnie bambus mnie bardziej oczarował - bardzo fajnie mi się wiąże, nie jest śliski, też jest gruby, ale nie tak jak bawełna, IMO ma potencjał jak chodzi o nośność... No cudo, zostaje ze mną.

    Na Twojej opinii polegam jak na Zawiszy zwłaszcza, ze mamy dość podobne preferencje
    I łatwiej mi przeboleć moją nadgorliwość, która mnie sporo, dosłownie, kosztowała

  7. #267
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez libra Zobacz posta
    Greeneddie - nie ma to jak poszaleć na wyprzedażach
    Myślałam o tym graficie, zwłaszcza w tak miłej cenie, ale ostatecznie się powstrzymałam, więc tym bardziej cieszy mnie poniższa opinia:


    Na Twojej opinii polegam jak na Zawiszy zwłaszcza, ze mamy dość podobne preferencje
    I łatwiej mi przeboleć moją nadgorliwość, która mnie sporo, dosłownie, kosztowała
    Zgadzam się z opinią o bambusie, z tych trzech dwie to bawełna a jedna to bambus i już jestem w 99% zdecydowana zostawić właśnie jego, a puścić dalej bawełny, bo chociaż są fajne, dobrze noszą to podoba mi się mały węzeł w bambusie

  8. #268
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,765

    Domyślnie

    To powiadasz, że w bawełnie węzeł większy?
    Czyli turkusik zostawiasz? Też mi się podoba

  9. #269
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez libra Zobacz posta
    To powiadasz, że w bawełnie węzeł większy?
    Czyli turkusik zostawiasz? Też mi się podoba
    Coś mnie podkusiło dzisiaj zamotać bawełniane Galeony i jejku One też są suuuuper węzeł, co tam węzeł chyba jednak tylko jedne sprzedam Tylko które
    Tak turkusik koniecznie zostaje - jest śliczny I grafit czy czerwone

  10. #270
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    mi się wszystkie podobają

  11. #271
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    Po zobaczeniu na żywo i zamotaniu, zmieniam moje zdanie na temat galeonów. Są cudowne! Z jednej strony są bardzo wyraziste, z drugiej jakby troszkę rozmyte, ale ciągle piękne! Bambus jest gruby, ale mięciutki, super się dociąga, węzeł fajnie się wiąże, bardzo wygodnie układa się na ramionach i bardzo przyzwoicie nosi! Mając ją w ręku w życiu bym nie powiedziała, że to bambus. Jest super! Kurcze, chyba będę musiała jakąś moją chustę poświęcić na rzecz galeonów

  12. #272
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    zmieniłam tytuł co by było łatwiej znaleźć

  13. #273
    Chusteryczka Awatar malgos
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,746

    Domyślnie

    Muszę, bo się uduszę!!!

    Miałam dziś przyjemność pomacać te słynne bambusowe galeony Livady i...

    Ło matko i córko najmilejsza! Co za niesamowita chusta! Bije na głowę absolutnie wszystko!

    Jest zwarta, żadna tam firanka, cudownie mięciutka, ale tak w sam raz, idealnej średniej grubości. Bosko się dociąga, jest taka plastyczna, cudownie dopasowuje się do ciała i niesamowicie wygodna jest na ramionach. No i dla mnie najważniejsze - jest leciutka i NIE jest tak obrzydliwie śliska jak te niektóre no-cottony, gdzie jedna strona jest typowo bambusowa, jest tylko taka jakby lekko muśnięta połyskiem, pięknie pracuje . No i NIE ciągnie się tak obrzydliwie jak guma (taki byl mój nc ), pracuje fajnie do oporu, ja tego nie cierpiałam w nc, tej kocykowatości i sztuczności i tego ciągnięcia jak w elastyku.

    Zamotałam mój kiepściuchny plecak prosty i było mi przewygodnie. No tok-szok-piramida!

    Co do wzoru to na żywo jest oszałamiający, wyjątkowo dopracowany, można go kontemplować godzinami i ciągle odkrywać nowe szczegóły, nowe historie. No i jest absolutnie praktyczna, dla mnie to wazne, dzięki temu wzorowi w ogóle nie widać na niej kurzu, smug, plam, no szmata na kazde warunki!

    A tkanie to już absolutne mistrzostwo świata i okolic!

    Chusta warta grzechu! No choinka jasna, chyba pójdę, sprzedam wszystko, co mam i kupie te Galeony... Dla mnie tylko Tula dorównuje jej wygodą...

    edti.Na zdjeciach widac tylko 50% jej urody, POWAŻNIE...
    Ostatnio edytowane przez malgos ; 21-02-2014 o 18:32
    M&M 2006 , M 2009, M 2013, M 2017

  14. #274
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Są galeony jako kółkowa. Podobają mi się baaardzo!

  15. #275
    Chustofanka Awatar forgetit
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Wroclove
    Posty
    254

    Domyślnie

    Jak dla mnie Galeony to najpiękniejsza chusta świata. Uwielbiam! Wzór przypomina mi ilustracje z jakiejś powieści przygodowej, np. Moby Dicka. Mam wersję z bambusem, bo uwielbiam lenny lambowe bambusy za ich delikatność i mięsistość. Ta chusta zdecydowanie zostanie dla wnuków

  16. #276
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez forgetit Zobacz posta
    Jak dla mnie Galeony to najpiękniejsza chusta świata. Uwielbiam!
    O tak!!! Cos pieknego

  17. #277
    Chustomanka Awatar biedroneczka1
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Berlin, Niemcy
    Posty
    1,250

    Domyślnie

    Dziewczyny, ile dalybyscie najwiecej za grafitowe bawelniane galeony? Licytuje na ebayu i tak mysle gdzie jest granica.
    Carlotta 26.06.2015
    Rafael (*) 20.05.2013
    Theodor 17.05.2010
    Milan 29.10.2007
    ---
    Przepraszam za brak polskich znakow.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •