Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: co minutę dostaję to samo pw od Sroki.co sie dzieje?

  1. #1
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie co minutę dostaję to samo pw od Sroki.co sie dzieje?

    Piszę tutaj,ale mam nadzieje,że Sroka tez przeczyta. Nie wiem dlaczemu tak się dzieje. Dostałam pw,odpisałam,a za moment ta sama wiadomosc i tak w kółko.przy każdym odswiezeniu strony,albo jak chce wejśc na jakiś temat wskakuje mi ten komnikat. Czy to wina mojego kompa? Czy coś w ustaiweniach się pokopało u mnie lub u Sroki.
    A jak wejdę normalnie w skrzynkę to mam tylko jedną wiadomosć (?) czyli tak jakby się w ogóle nie zapisały,no ale ciągle przychodzą pomożecie?
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  2. #2
    Chustoguru Awatar Agulinka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    9,342

    Domyślnie

    nie wiem ja Ci pomóc, ale ciekawa jestem jak sprawdzasz forum w TV? Bardzo nie frapuje ta nowoczesna technologia...
    Agnieszka, mama Marty (10.2011), Miriam (12.2014) i Elżbiety (11.2016)

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,796

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    Piszę tutaj,ale mam nadzieje,że Sroka tez przeczyta. Nie wiem dlaczemu tak się dzieje. Dostałam pw,odpisałam,a za moment ta sama wiadomosc i tak w kółko.przy każdym odswiezeniu strony,albo jak chce wejśc na jakiś temat wskakuje mi ten komnikat. Czy to wina mojego kompa? Czy coś w ustaiweniach się pokopało u mnie lub u Sroki.
    A jak wejdę normalnie w skrzynkę to mam tylko jedną wiadomosć (?) czyli tak jakby się w ogóle nie zapisały,no ale ciągle przychodzą pomożecie?
    W kompie tak czasami jest, jak masz otwarte kilka kart, na jednej z nich (albo na nowej) otworzysz PW i tam sobie odpiszesz czy co tam zrobisz a potem w poprzedniej odświerzasz, to jakby ta oryginalna dopiero "dostała" to PW...

    Radą znajomych informatyków - zrobić restart
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  4. #4
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,635

    Domyślnie

    U mnie tak się dzieje, jak wracam strzałką "wstecz" do poprzedniej strony (czytam forum z listy nowych wątków). Przy każdym "wstecz" wyświetla mi komunikat o PW. Dopiero kiedy odświeżę tę stronę, albo przejdę na kolejną, to przestaje.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  5. #5
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    dzięki dziewczyny, zrestartowałam i to chyba pomogło, bo na razie odpukać nic się ni dzieje Ale miałam otwartą tylko jedną stronę, bo na to też zróciłam uwagę. A "wstecz" nie robiłam. Oswiezałam,albo chciałam wejsc jakis temat i bam :/ Dalej nie wiem coż to było,ale miejmy nadzieję,że nie wróci

    Agulinko --->nasz telewizor to samsung smart tv. normalnie mogę wejść do neta w telewizorze mam pilota z takim touchpadem i wystarczy jeden guzik włącza się duuuuużo szybciej niż komp,no ale odpisywanie trwa wieki



    edit : jednak nie pomogło :/ napisałam tego posta,nacisnęłam wyslij ,a tu znow komunikat ,że mam pw kurde...

    what the f...
    Ostatnio edytowane przez Nima ; 09-12-2013 o 15:42
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  6. #6
    Chustoguru Awatar Agulinka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    9,342

    Domyślnie

    dzięki za odpowiedź, nie miałam pojęcia o istnieniu takich telewizorów
    Agnieszka, mama Marty (10.2011), Miriam (12.2014) i Elżbiety (11.2016)

  7. #7
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agulinka Zobacz posta
    dzięki za odpowiedź, nie miałam pojęcia o istnieniu takich telewizorów
    ja też nie dobrze mieć kumpla ,który sprzedaje telewizory wszystko wie
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  8. #8
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,796

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    Agulinko --->nasz telewizor to samsung smart tv. normalnie mogę wejść do neta w telewizorze mam pilota z takim touchpadem i wystarczy jeden guzik włącza się duuuuużo szybciej niż komp,no ale odpisywanie trwa wieki
    A nie masz tam z tyłu przypadkiem miejsca na USB co byś sobie mogła bezprzewodową klawiaturkę i/lub myszkę podpiąć?

    Bo ja mam
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  9. #9
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,913

    Domyślnie

    ja mam ale nienawidze uzywac przegladarki w tv, nawet jak podlacze myszke i klawaiture

    ale youtube jest fajny a vod to juz w ogole, szkoda ze nie ma wszytskiego co jest w internecie

    a co do glownego tematu to wylacz przegladarke i uruchom ponownie, powinno pomoc

  10. #10
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    A nie masz tam z tyłu przypadkiem miejsca na USB co byś sobie mogła bezprzewodową klawiaturkę i/lub myszkę podpiąć?

    Bo ja mam
    no moj chłop się zbiera,żeby kupić i zebrać się nie może :/

    a propos problemu, to w tv nic się nie dzieje,ale teraz np. na kompie też spokój,ale raz a czas mi sie pojawia :/
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •