Pokaż wyniki od 1 do 20 z 68

Wątek: chrzest w chusście?

Mieszany widok

  1. #1
    Chustomanka Awatar anmuszka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    1,345

    Domyślnie chrzest w chusście?

    Witam!
    Niedługo chrzciny mojego diecka no i postanowiłam że włożę małą w naszą piękną chustę i do boju! A tu moja mama, która jest wspólorganizatorką imprezy zaczęła stawiać opór. Że to nienormalne, nie wypada czy cuś? Ze chsta to tylko na spacer, a do chrztu to tylko na rękach sie dzieci nosi.. Jeżeli ktoś już przetestował chrzest w chuście to poproszę o jakieś info, Żeby nie było że tylko ja mam takie nienormalne pomysły. Poza tym na razie na "nie" ma tylko moją mamę a jakbym miała jakieś dowody ze tak można (jakieś zdjecia na PW) to łatwoej mi by było wygrać tą bitwę.

  2. #2
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Chrzcimy w tę niedzielę, kupiłam ten biały komplet linkowany przez dagape (:*), pod spód body, sweterek i ciepłe rajstopki. Do tego piękna kołowa ecru od Basindy. Po weekendzie mogę wrzucić fotki.

    A jak ubrać zimą, to nie wiem... Pewnie jakiś cieplejszy, misiowy kombinezon, choć na nim będzie trudno chustę dociągnąć...
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    37

    Domyślnie

    Super annia To wklej fotki. Na pewno pięknie będziecie wyglądać

  4. #4
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Wklejam obiecaną fotkę - koniec końców tylko na początku młoda była w chuście, większość Mszy spędziłyśmy na zakrystii, karmiąc (ja) i wrzeszcząc (Agu). Potem w końcu zasnęła u mnie na rękach. Przepłakane chrzty to taka nasza rodzinna tradycja...

    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    super fotki, ja też planuję chrzest w chuscie, miało być w assuri ale teraz się zastanawiam czy nie praktyczniej będzie kupić/pożyczyć kółkową jednak.. A co do wątpliwości rodziny to my z mężem nawet nie pomyśleliśmy o tym, żeby ich pytać o zdanie.. W końcu to my w razie czego będziemy się męczyć całą Mszę z wiercącym się/płaczącym dzieciem... No i dziecku też będzie lepiej w chuście, łatwiej się uspokoi i większa szansa, że prześpi. Z księdzem nie będzie problemu bo to nasz przyjaciel, bardziej boję się o reakcję starszych pań..

  6. #6
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    Anniu, pięknie wyglądaliście! Cieszę się, że pomogłam z wyborem ubranka

    Kudlata, a co Cię starsze panie obchodzą? Niestety, nosząc dziecko w chuście tak czy tak jesteśmy narażeni na liczne wrogie spojrzenia i komentarze... My w Wadowicach wzbudziłyśmy podczas chrztu sensację

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •