Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Chustopomoc przez skype. Czy to ma sens?

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie Chustopomoc przez skype. Czy to ma sens?

    Czytam forum od jakiegoś czasu, staram sie obczaic wszystko jak najbardziej, nie zaśmiecać nowymi pytaniami, ale jeśli juz cos takiego gdzieś było to proszę o podlinkowanie

    Mam termin na 10 stycznia, więc czasu w sumie jeszcze sporo. Mam fale dunaju na stanie, kupioną na bazarku i babylonie elastyka, na wszelki wypadek przywiezie mi mama za miesiąc.

    Chcialabym nauczyć sie porządnie motać. Nie wiem czy "na sucho", bez bobasa jest sens. Trochę coś tam próbowałam i nadal będę próbować, ale z tego co czytam to najlepiej jest się spotkać z doradcą/doradczynią.

    Tylko u mnie nie ma na tej rubieży

    i tu pytanie - czy miałoby sens umówić sie na skajpie z kimś obeznanym w temacie? Zeby pokazał i obejrzał jednocześnie co i jak i z czym? Czy to musi być jednak na żywo?
    A jesli nie to czy któraś z Was byłaby na cos takiego chętna i mogłaby mi pomóc?

  2. #2
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornflejka Zobacz posta
    Czytam forum od jakiegoś czasu, staram sie obczaic wszystko jak najbardziej, nie zaśmiecać nowymi pytaniami, ale jeśli juz cos takiego gdzieś było to proszę o podlinkowanie

    Mam termin na 10 stycznia, więc czasu w sumie jeszcze sporo. Mam fale dunaju na stanie, kupioną na bazarku i babylonie elastyka, na wszelki wypadek przywiezie mi mama za miesiąc.

    Chcialabym nauczyć sie porządnie motać. Nie wiem czy "na sucho", bez bobasa jest sens. Trochę coś tam próbowałam i nadal będę próbować, ale z tego co czytam to najlepiej jest się spotkać z doradcą/doradczynią.

    Tylko u mnie nie ma na tej rubieży

    i tu pytanie - czy miałoby sens umówić sie na skajpie z kimś obeznanym w temacie? Zeby pokazał i obejrzał jednocześnie co i jak i z czym? Czy to musi być jednak na żywo?
    A jesli nie to czy któraś z Was byłaby na cos takiego chętna i mogłaby mi pomóc?
    napisz może do IzyBK

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Napiszę. A czy IzaBK konsultuje skajpowo?

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Basinda
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    5,469

    Domyślnie

    Tak widziałam że Iza ma w ofercie konsultacje online. Iza jest bardzo doświadczoną doradczynią i na pewno będzie mogła pomóc nawet bez osobistego spotkania.
    Basia mama 5 małych Trolli
    Doradca Noszenia ClauWi, Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala



  5. #5
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Bomba! Dzieki dziewczyny

  6. #6
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    oo widze, ze juz masz info . Po za tym nic sie nie martw, dasz rade. Na poczatku wlozysz dziecie w elastyka, potem pomalu nauczysz sie tkanej. Ja tez sie uczylam z pomoca forumki ale mejlowo, i dalo rade.

    A. listopad 2012




  7. #7
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Dzięki inka
    tak myślę, że dam radę, ale tyle jest tego w necie, tych instrukcji i filmików co to są nie "koszerne", że bym chciała żeby mnie ktoś jakoś bardziej wspomógł mailowo tez ok chociaz pewnie z obrazem lepiej i dlatego sie nastawiam na skajpa - może sie uda

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •