Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Najlepsze pieluszki wielorazowe NEWBORN

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    88

    Domyślnie Najlepsze pieluszki wielorazowe NEWBORN

    Dziewczyny, gdybyŚcie miały z doświadczenia polecić najlepsze pieluszki wielorazowe NEWBORN, kierując się jakością a nie ceną, to jakie by to były konkretnie?
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 10-02-2015 o 22:20

  2. #2
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie

    ja mam noworodkową AIO bumgenius i jestem pod wrażeniem z formowanek littlelamb się nam sprawdza i sporo handmadów. formowanki bumgenius i totsbots rozm 0 też fajne
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  3. #3
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,292

    Domyślnie

    kokosi formowanki i otulacze

  4. #4

    Domyślnie

    U mnie też formowanki i otulacze kokosi to hit. Poza formowankami do tegoż otulacza prefoldy ecopi infant lub ręczniczki ikeowskie 50x30. Jeszcze tots bots b. lubię - formowanki bambusowe, ale one chłonne są, więc na nocki lub spacery i Tots bots teeny fit AIO A dla małego noworodka i lub krótko na początku to otulacz bambino mio do 5 kg jest super, ale tylko nowego typu.
    Szkoła Noszenia ClauWi®
    Doradca Noszenia ClauWi® (kurs podstawowy)
    Warszawa/Bełchatów

  5. #5
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,270

    Domyślnie

    teeny fit! zdecydowanie
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  6. #6
    Chustomanka Awatar katsos
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    730

    Domyślnie

    I ja polecam otulacze Kokosi w rozmiarze noworodkowym.
    10 marca 2013

  7. #7
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    U nas najlepsze otulacze Thirsties rozm. 1, ale prowadzone z USA - u nas rzadko kiedy widać, ale jak są, to brać! One są produkowane w 2 rozmiarach - 1 starcza do 6-9 m-cy, rozmiar 2 do końca pieluchowania.

  8. #8
    Chustofanka Awatar Syginek
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    353

    Domyślnie

    Otulacz Kokosi, do tego reczniczek(nie lubie formowanek), i kieszonka apple cheeks.

  9. #9
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    88

    Domyślnie

    Dziękuję wam za odpowiedzi. Skoro tak polecacie otulacz kokosi newborn to kupię na próbę, do niego chcę dokupić "wkład bambusowy składany mniejszy" http://www.kokosi.pl/wklady/36-wklad...y-na-trzy.html - miał ktoś? Nada się? Jak myślicie? Czy coś będzie odpowiedniejsze do tego otulacza? Brak mi doświadczenia.

  10. #10
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    88

    Domyślnie

    A z tych formowanek kokosi, która byłaby lepsza: bambusowa czy bawełniana?

  11. #11
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    88

    Domyślnie

    Chciałbym też kupić na próbę otulacz kokosi newborn, a do tego http://www.kokosi.pl/wklady/36-wklad...y-na-trzy.html, jak myślicie, nada się?

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar Filippa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Opole/Katowice
    Posty
    3,410

    Domyślnie

    4Pupy otulacze i kieszonki-formowanki Na rzepy.

    Cytat Zamieszczone przez Dorotal Zobacz posta
    A z tych formowanek kokosi, która byłaby lepsza: bambusowa czy bawełniana?
    Teraz wolę bambusy, bo bardziej chłonne, ale dla nb to raczej bawełna, bo bardziej miękka imo.
    Roch 09.07.2010, Leon 20.05.2013 i Tola 05.01.2015

  13. #13
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    88

    Domyślnie

    Zastanawiam się, dlaczego macie tyle przekonania do formowanek kokosi np, skoro wymagają one otulacza. Czy nie wymagają? Jak to jest? Mieszczą się one w ogóle w tym otulaczu?

  14. #14
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    88

    Domyślnie

    Jeszcze jedno pytanie. Chcę kupić na próbę otulacz kokosi newborn na próbę, skoro tak polecacie, zastanawiam się, czy pasuje on z "wkładem bambusowym składanym mniejszym" - tak on jest nazwany na stronie kokosi - wklejałam wcześniej link, ale odp nie przechodziła wtedy. Pasuje dobrze to razem? Macie z tym jakieś doświadczenie? Co sądzicie?

  15. #15
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    Formowanki zawsze wymagają otulacza ale chłoną zdecydowanie więcej niż wkład w kieszonce czy otulaczu.

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  16. #16
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dorotal Zobacz posta
    Jeszcze jedno pytanie. Chcę kupić na próbę otulacz kokosi newborn na próbę, skoro tak polecacie, zastanawiam się, czy pasuje on z "wkładem bambusowym składanym mniejszym" - tak on jest nazwany na stronie kokosi - wklejałam wcześniej link, ale odp nie przechodziła wtedy. Pasuje dobrze to razem? Macie z tym jakieś doświadczenie? Co sądzicie?
    Myslę, że taki jeden wkład to może być trochę mało. Lepsze do otulacza byłyby np. prefoldy ekopi z żółtym lub pomarańczowym obszyciem lub tetra+ten mały wkład jako dodatek. Co do formowanek to lepiej zatrzymują też mleczną kupę, większe szanse że otulacz się nie pobrudzi i będzie go można użyć ponownie. Gdy włozysz do otulacza tylko ten wkład na 90% otulacz będzie też brudny od kupy.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •