Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 68

Wątek: Puppi, wkłady, formowanki

  1. #41
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Zestaw na napy
    Testował Kuba -9 miesięcy, 9,5 kg, długi i dość szczupły
    Formowanka z kieszonką super, bardzo duży plus za kolor, super leży, wąska w kroku i nie sztywną jak inne formowanki, śmiało mogłabym założyć ją na dzień nie obawiając się o to, że Kuba nie będzie miał się jak ruszyć świetne rozwiązanie z kieszenią-można włożyć co się chce wytrzymała noc razem z wkładem bambusowym, a u mojego zabkujacego mega sikacza to coś (albo poprostu zdążyłam zmienić przed porannym sikiem )
    Z wkładem konopnym nie wytrzymała drzemki... Wkład konopny jak dla mnie za mało chłonny jednak i za długi czas schnięcia. Podsumowując firmowankę chętnie nabędę, ale co do wkładów, to bardziej się u nas sprawdzają z froty bambusowej 4-warstwowe, a i do nich często wkładam jeszcze booster :/
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  2. #42
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie Formowanki Puppi

    Czy ktoś ma? Czy sprawdza się w nich kieszonka na dodatkowy wkład? Czy ta formowanka z bambusa daje radę w nocy?
    Dzięki

  3. #43
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Mam, kieszonka to super rozwiazanie bo mozesz włożyć wkład o dowolnej chlonnosci. Sama w sobie to tylko 2 warstwy weluru bambusowego, ale jesli do środka dasz cos naprawdę chłonnego, powinna wytrzymać największy sik.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  4. #44
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Oooo dzięki Czy pomimo braku suszarki, gdy wysycha na "wisząco" nadal jest miękka po wielu praniach? Mam welurowe formowanki z bawełny organicznej, z suszarki bębnowej miękkie jak kaczuszka, bez też są w miarę miękkie. Za to 1 z bawełny frote twarda jak drut, konopie też mi twardnieją bez suszarki


    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Mam, kieszonka to super rozwiazanie bo mozesz włożyć wkład o dowolnej chlonnosci. Sama w sobie to tylko 2 warstwy weluru bambusowego, ale jesli do środka dasz cos naprawdę chłonnego, powinna wytrzymać największy sik.

  5. #45
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Tego nie wiem, mam ją jeszcze zbyt krótko



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  6. #46
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Zamówiłam, przetestuję dzięki

  7. #47
    Chusteryczka Awatar marcy
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,927

    Domyślnie

    Ja tez mam jedna. Chlonnosc zależy bardziej od wkładu, natomiast nie polecam jej osobom które susza pranie w suszarce bębnowej. Bardzo sie poniszczyła, jest taka jakby skulkowana. Mam tez dwie z weluru bambusowego innej firmy i im nic nie dolega.
    Alex 2008, Adaś 2010, Emma i Tymon 5/01/2014

    Doula/ Certyfikowany Doradca Laktacyjny/Doradca noszenia po kursie ClauWi



  8. #48
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    88

    Domyślnie

    Zestaw na napy.
    Chłopiec, 7 m-cy, 11 kg.

    Formowanka jest śliczna, bardzo miękka i przyjemna. Schnie szybko, wymiary dobre, nawet jak dla tek dorodnego chłopca, jak mój. Kieszonka bardzo funkcjonalna.Minus - złej jakości napy, z jednej strony były tak "wyrobione", że nie można ich było czasem zapiąć, a jeśli już, to się czasem odpinały.

    Oba wkłady - dość chłonne, miękkie, przyjemne, szybko schnące - fajne, ale ja i tak najbardziej jestem zadowolona z 5-warstwowych wkładów bambusowych puppi.

    Dziękuję za możliwość testowania i pozdrawiam.
    Alicja - czerwiec 2007, Leon - grudzień 2013.

  9. #49
    Chustomanka Awatar Patrycja89
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    544

    Domyślnie

    No po prostu uwielbiam. Najlepsze wkłady jakie kiedykolwiek miałam. Superchłonne i do tego cienkie. Nie robią córci wielkiego zadka. Mam konopne, welurowe MAXI, 5 warstwowe i 4 warstwowe i właśnie szykuję nowe zamówienie. Razem będę miała ok 35 wkładów puppi To o czymś świadczy.

  10. #50
    Chustomanka Awatar danae
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,140

    Domyślnie

    I my po testach, za co serdecznie dziękujemy

    Testowaliśmy zestaw:
    formowanka na rzep
    wkład z weluru bambusowego (36x48cm)
    wkład konopny (13x65cm) z kieszonką i jednym boosterem

    Testerem był 20-miesięczny Tutek, kilogramów niecałe 11.

    Formowanki używaliśmy na noc jedynie, bo osobiście na dzień nie przepadam za używaniem formowanek u tak moblinych dzieci
    Używaliśmy całego zestawu na jedną noc (tzn. formowanka, oba wkłady i booster) i pielucha zgrabnie leżała i nie robiła dużej pupy (tzn. Tutek nie miał pupy o 10 cm wyżej niż głowy, co zdarzało nam się przy wcześniejszych próbach uzyskania potrzebnej chłonności na noc). Co najważniejsze - trzymała CAŁĄ NOC!, rano zero przecieków, mimo, że od jakiegoś czasu Tutek śpi w jednorazówkach bo wszystko mu przeciekało, nawet gdy pielucha była zapakowana tak mocno, że widać było, że nie może być wygodna (np. pupus węglowy, 3warstwowy bambus i bambus sĸładany/mikrofibra). Ten zestaw przetrzymał każdą noc, rano pielucha była mokra, ale nadal nie puszczała wilgoci pod naciskiem - byłam pod naprawdę dużym wrażeniem.

    Byliśmy 12. w kolejce, więc wkłady które do nas dotarły przeszły już sporo prań, nie zrobiły się sztywne, nie zniekształciły się. Formowanka i rzepy również działały bez zarzutów. Formowanka ma doszyte rzepy do prania, by nie haczyły innych ubrań, jest wąska w kroku, zgrabna, ma dwa rzędy nap do regulacji rozmiaru (b. lubię gdy nie ma trzech rzędów nap). Rzep super, dla mnie jest lepszym rozwiązaniem niż napy, bo pozwala lepiej dopasować obwód. (I tu pytanie, bo widziałam, że w sklepie nie ma formowanek na rzep - będą jeszcze? jest szansa taką zamówić?) Kolor mnie nie zachwycił (i nie chodzi mi o to, że różowa, bo razem z Tutkiem uwielbiamy różowe CP w sówki) - dla mnie była zbyt mdła - tzn. napy i szwy były w tym samym kolorze, wolałabym, gdyby była bardziej kolorowa

    Jeśli chodzi o czas schnięcia: najdłużej schnie wkład konopny - jednak gdy udało mi się wstawić pranie rano i rozwiesić je koło 10 to na wieczór mieliśmy suchy cały komplet - a sezon teraz dla suszenia pieluch najgorszy - jest już dosyć chłodno, wilgotno, ale jeszcze nie grzeją kaloryfery.

    Jedyna rzecz, która mnie zastanowiła (leczy czysto teoretycznie, bo nie mam do dyspozycji mniejszego modela) to to, czy ni przydałby się na niej jeszcze dodatkowy rzep pozwalający na uzyskanie jeszcze mniejszego obwodu w pasie - nie wiem, czy wyrażam się zrozumiale... Chodzi mi o to, że mam wrażenie najmniejszy możliwy do uzyskania obwód (po spięciu rzepów na max) może być za duży w stosunku do tego, jak małą pieluszkę można uzyskać spinając rzepy (i zmniejszając długość).

    Ogólnie zestaw bardzo mi się podoba, jestem pod wrażeniem chłonności jaką osiąga przy jednocześnie stosunkowo niewielkich gabarytach pupy.
    Tutek 30 XII 2012 i Zoja 13 ​II 2015

  11. #51
    Chustomanka Awatar marylove
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Piotrków Tryb
    Posty
    629

    Domyślnie

    My również testowaliśmy powyższy zestaw i to już jakiś czas temu, w sumie tuż przed odpieluchowaniem Kaliny - a przez ostatnie miesiące przesikiwała ona wszystko na wylot.
    Osobno używałam formowanki z wkładem bambusowym i wkładu konopnego z boosterem. Formowanka - cudo, bardzo zgrabnie leży na pupie (a dziecko mam chuuuude bardzo i długie, nie każda pielucha jej pasuje), ładnie uszyta i miła dla oka wkład bambusowy składany mięciusi i chłonny, formowanka dała radę na dzienną drzemkę bez problemu. Wkłady konopne mega chłonne, włożyłam je w kieszonkę; zgrabne bardzo i poskładać można w idealną dla siebie długość.
    Na pierwszy rzut oka nie byłam zachwycona wejściem na wkład bez gumki (miałam do czynienia raz z taką kieszonką i nijak nie dało si,ę tego ułożyć, wkład wyłaził itd) ale w tej formowance to jest dobry patent bo wejście i tak jest wąskie i nie rozłazi się, za to wkład można wygodnie włożyć i ułożyć w pieluszce.
    Starsza córa odpieluchowana ale dla młodszego na pewno skusze się na formowanke puppi.
    Kalina 14.07.2012 i Beniamin 25.10.2014

  12. #52
    Chustonówka Awatar Sayuri
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    czarny domek
    Posty
    8

    Domyślnie

    Dziękujemy za możliwość testowania.
    Testowałam zestaw numer dwa, czyli formowanka na rzepy plus wkłady.
    Tester: ówczesny 13-miesięczny chłopiec, 8,5kg.

    Formowanka - nie jestem doświadczoną pielucho-mamą - zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Świetnie leży nawet na chudej pupie, w kieszonkę można napchać co tylko się chce. Miłe w dotyku, testowaliśmy w lipcu, więc wywieszone na balkonie schło bardzo szybko. Kolorki fajne i faktycznie pod otulacze rzepy sprawdzają się najlepiej.
    Wkład konopny - testowany i w zestawie i sam osobno, super chłonny, chociaż osobiście nie widzę sensu tego mini boostera. Z tego co pamiętam, to chyba dłużej się suszył niż formowanka.
    Wkład bambusowy - musiał być zawsze używany z innym wkładem, bo sam zawsze zwijał się między nóżkami (zbyt miękki ) Jak się nie zwinął, to chłonął wszystko.

    Ogólnie po testach długo musiałam walczyć ze sobą, żeby zaraz nie kupować zestawu (obiecałam sobie po cichu, że żadnych pieniędzy już nie wydam na pieluszki
    ). Tym bardziej, że odważyłam się założyć go na noc, bo nadal używamy jednorazówek do spania. Niestety zdjęłam go dość wcześnie w nocy (z powodu nieprzespania tejże, ale z zupełnie innego powodu), ale nijak nie mogłam doszukać się oznak przesikania, ledwie namierzyłam jedną mokrą plamę, więc spokojnie jeszcze przyjęłaby sporo.

    No i czekam na jakąś premię czy co, znak z nieba, że jednak mogę "sobie" kupić formowankę by Puppi.


    EDIT: No i kupiłam Jedną na rzep i jedną na napki. Tylko wkłady wzięłam inne - ekstremalnie chłonne - zwykły i składany. I jedno wielkie WOW. Trzy nocki z ząbkującym 15-miesięczniakiem - zlane po sam koniec, ale bez wycieków. Zęby się skończyły - to nawet do połowy nie są mokre po 11h spania. Po zdjęciu pieluchy pupka sucha i bez podrażnień. Mam nadzieję, że tutejsza woda nie zepsuje zbyt szybko miękkości pieluszek.
    Jedyna niedogodność - skończyła się piękna pogoda, pieluchy schną w mieszkaniu, a kaloryfery zimne - pieluszki, czy może raczej wkłady, potrzebują co najmniej doby na schnięcie.

    Suma sumarum - gdyby ktoś chciał się pozbyć formowanek omawianych w temacie - chętnie je przytulę
    Ostatnio edytowane przez Sayuri ; 29-09-2014 o 23:02 Powód: Dopisek

  13. #53
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    Nam przypadła przyjemność testowania zestawu na napy. Tester- 15 miesięcy i 12 kg.
    Formowanka super wykrojona, w sam raz w kroku, wszystko starannie wykończone, ogromny plus za energetyczne kolory. Byliśmy już enci w kolejce ale zarówno wkłady jak i formowanka trafiły do nas przyjemnie mięciutkie. Na mojego sikacza wkład konopny jest na jeden porządny sik po drzemce, czyli chłonność na dłużej "po domu". Nie przepadam za długimi wkładami do składania bo po włożeniu do kieszonki taki pakunek źle się układa, jakby ciężko dopasowuje i siku może popłynąć bokiem mocząc tylko krawędź wkładu. Schnie trochę długo no ale to konopie. Wkładem składanym bambusowym jestem zachwycona, wydaje mi się baaaaardzo chłonny, wytrzymał długi, 3 h spacer i moim zdaniem pomieścił by jeszcze wiele. Schnie dosyć szybko i jest milutki. Przez to, że można go składać na szerokość dopasowuje się do szerokości różnych kieszonek. Przypuszczam, że sprawdziłby się na noc.
    Ostatnio edytowane przez guesy ; 19-09-2014 o 18:16 Powód: ort

  14. #54
    Chustomanka Awatar fensterka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fensterka Zobacz posta
    testowałam zestaw nr 1: formowanka z weluru bambusowego, wkład konopny długi i wkład składany z weluru bambusowego
    tester- chłopiec, 22 miesiące,11 kg

    formowanka była uprana trzykrotnie kiedy dotarła do mnie, a nadal jest mięciutka, welurek nie jest zbity, wizulanie (kolorek i krój) wygląda super,
    posiada trzy napki do zmniejszenia pionowo, więc na długo starczy, ma długie uszy, więc u nas w pasie zapięliśmy się na max, pionowo spięte były na jedną napkę, można by na więcej, ale ja lubię luz w nóżkach,
    użyta była na noc z wkładem konopnym, spokojnie dała radę, mój mały sika raz nad ranem, ładnie się układa, nie uciska, nie rozpycha przy nóżkach w kroku,
    moje minusy: po wywróceniu formowanki na lewą stronę można zobaczyć, że materiał nie jest zaobrębiony czy jak to się mówi, przy dłuższym używaniu może welur będzie się strzepił, wykruszał jakby, choć wiem, ze kolejne przeszycie tego może wiązać się z kosztami, bo dodatkowe nici i czas, w fomowance (bawełniana/welurek) innej firmy też nie jest zaobrębione i strasznie się poszarpało,
    napy nabite są na kawałki/ resztki wełny, i o ile początkowo spodobało mi się wykorzystanie ścinków z otulaczy to zauważyłam, że one się nie rozciagają przez co blokują prawidłowe rozciągnięcie całej pieluszki, może spróbować napy nabijać bezpośrednio na materiał albo porozcinać na mniejsze kawałeczki żeby były tylko w obrębie samych napek,

    wkłady prane był dwa razy przed testami u mnie, sa nadal miękkie, z weluru po odpowiednim złożeniu miałam 12 warstw w miejscu siusania, miał ją dość długo i nie było żadnych przecieków- skurczył się i ma teraz 35x46
    wkład konopny nadal miękki, pasuje do formowanki idealnie, też się skurczył i ma teraz 12,5x 58,5, szerokość jest ok, ale długość- jest za krótki, po złożeniu na pół wychodzi taki roz. M, trudno go złożyć żeby miał więcej warstw przy siusianiu, bo jest wtedy tego materiału za mało, widziałam, że wymiar dlugości podany przez Ciebie w testach to 65cm i taki byłby odpowiedni, jesli tak bardzo się skurczył to nawet 67 cm byłoby lepiej, ale to dla dzieci starszych, dla maluchów pewnie te wymiary byłyby dobre
    jako pierwsza osoba testująca zestaw formowanek jakiś czas temu zamieściłam taką recenzję, zwróciłam w niej uwagę na nabite napy na kawałkach sfilcowanej wełny
    w związku z tym, że temat co jakiś czas powraca, a ja z Elayla właściwie już dawno przedyskutowałam ten temat wyjaśniam, iż formowanki z tak nabitymi napami już nie są produkowane, po moim wpisie Elayla wycofała się z tego pomysłu, nie sprawdził się i podbija na innym materiale, tzn. na tym samym z czego uszyte są formowanki

    obecnie mam dwie welurkowe formowanki i jak najbardziej sobie je chwalę
    Ostatnio edytowane przez fensterka ; 22-09-2014 o 18:20
    Problem w tym, że jest nas czterech
    Rafał mąż- 2003, Eryczek- 04.2010, Tymusiek- 05.2012, Staś- 10.2014
    i każdy chce przy Tobie LEŻEĆ.

  15. #55
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Dzisiaj przyszła do mnie paczuszka z igle-figle. Na gorąco- jestem zafascynowana JAKOŚCIĄ wkładów i otulacza. Wkłady są wykonane bardzo starannie, sa niesamowicie przyjemne, wydają się wręćz luksusowe
    Resztę napiszę po wypraniu ich itp. ALe na pierwszy rzut oka po wyjeciu z paczki- brawo dla igle-figle!

  16. #56
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Nata, super



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  17. #57
    Chustofanka Awatar wewiora
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Wlkp
    Posty
    175

    Domyślnie

    Miałam przyjemność testować formowankę noworodkową puppi wraz z wkładem noworodkowym bambusowym i wkład składany z weluru bambusowego mini, za co bardzo dziękujemy.
    Testerka: dziewczynka, wiek: 1 miesiąc, waga: 4,9kg
    Pierwsze moje wrażenie po otrzymaniu paczuszki z zestawem testowym - bardzo pozytywne. Formowanka cudownie miękka, śliczne wyraziste kolory, byłam zachwycona, od razu zaczęłam żałować, że w mojej wyprawce zabrakło tych formowanek. Po kilku praniach formowanka nadal pozostała miękka i śliczna .
    Jeśli chodzi o samą formowankę - na pleckach bardzo delikatna nieodciskająca gumka, wejście na wkład odpowiednio szerokie, nie było problemów z włożeniem wkładu, wąska w kroku, nie krępowała ruchów dziecka, całość idealnie dopasowana, nie robiąca dużej pupy. Na formowankę idealnie pasował otulacz puppi w rozmiarze NB. Taki zestaw wytrzymywał spokojnie czas dłuższej drzemki w ciągu dnia, na noc nie zakładałam (jako pierwsza osoba testująca dany zestaw otrzymałam nówki, które na pewno nie zdążyły nabrać maksymalnej chłonności, gdy je testowałam, poza tym mój otulacz nie był jeszcze lanolinowany). Wkład składany był słabo przetestowany, gdyż nie przepadam za tego rodzaju wkładami.
    My pewnie już nie zainwestujemy w NB tylko powoli w OS, ale dla takich małych dzieciaczków szczerze polecam.
    Ostatnio edytowane przez wewiora ; 07-10-2014 o 06:35
    Szymon 02.2012, Monika 08.2014

  18. #58
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,797

    Domyślnie

    Już wczesniej pisałam o wkładach bambusowych, teraz będzie o konopnych i formowance, którą mielismy okazję testować.
    Wkłady konopne są bardzo chłonne, a przy okazji cieniutkie - fajnie się układają w pieluszce-kieszonce i na pupie, jedne z moich ulubionych, szkoda, że na razie mam tylko dwa. No i szybko schną Można je złożyć nie tylko w pół, ale tez niesymetrycznie - uzyskując więcej "z przodu" i mniej "z tyłu".

    Formowanka zachwyciła mnie kolorem (zielony w paseczki). Jest tak ładna, że aż szkoda ją przykrywać otulaczem. Natomiast zadziwiła mnie jej konstrukcja jak kieszonka - można włozyć do niej dodatkowy wkład.

    Bardzo lubimy pieluszki PUPPI i gdyby nie fakt, że zmierzamy ku odpieluszkowaniu, to pewnie bym zakupiła polowę asortymentu

    *testeowal chłopak prawie 15 mies., prawie 15 kg
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  19. #59
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    wprawdzie nie brałam udziału w testach, ale mam formowankę z weluru bambusowego, wkłady składane z weluru i wkłady 5 warstwowe.
    Formowanka jest super, milutka ślicznie odszyta, bardzo dobrze pracuje na skaczącej pupie. Super, że ma kieszonkę bo ode mnie zależy czy chcę wersję light czy ekstremalnie chłonną. Zmieściła się idealnie pod Flipa, nic nie wystawało, a jest na tyle plastyczna, że super się ją zakłada, nie jest ani za krótka ani za wysoka, bardzo fajnie dobrana wysokość. Do tej pory używałam bambusowy puch i TB, ale zmienię na puppi, chociaż nie pieluchuję młodego formowankami, używam w zasadzie tyko w lecie i na drzemki. Teraz jednak coś zmienię, bo młody zaczyna chyba czuć, że ma mokro i formowankami łatwiej będzie mi go odpieluchować.
    Wkłady: składany welurowy jest doskonały, mięsisty ale nie za gruby i nie za sztywny. Mam ulubione składane bambusowe Wondera, Puppi jest równie chłonny, super.
    Nie polubiłam się natomiast z 5 warstwowym bambusowym. Zwija mi się i odkształca, nie umiem sobie z nim poradzić.

  20. #60
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    My juz po testach.

    Chłopiec, 12 msc, 11 kg.

    Testowany zestaw:
    formowanka na rzep
    wkład z weluru bambusowego 36x48cm
    wkład konopny 13x65cm z boosterem

    Formowanka: Super kształt, wąska w kroku, na długość na wysokie dziecko daje radę, rzep dobrze trzyma. Welur nadal miły, jedyne co, to zauważyłam że zaczął troszeńkę łysieć z przodu nad rzepem i że te czerwone kłaczki przy rzepie się zbierają. Chłonność oceniam na bardzo dobrą, ładnie rozprowadza wilgoć, dobra na noc i na dzienna zabawę. Ucieszył mnie bardzo brak gumki przy wejściu do kieszonki!! Mniej się odciska na plecach a i wejście jest fajne szerokie.

    Wkłady: Obydwa najlepiej sprawdziły się w komplecie z formowanką, same w kieszonce PUL juz niestety na krótko bardzo wytrzymały. Welur bardzo miękki i miły, szybkoschnący, zupełnie inne doznania jak przy frocie bambusowej, na plus oczywiście. Natomiast konopie mniej polubiłam, bo twardsze dużo i schły mega długo, najdłużej ze wszystkiego co mam, szczególnie w tym miejscu gdzie jest kieszonka na booster. Byc może taki booster, albo mniejszy wkład, lepiej dopiąć napką albo po prostu kłaść pod wkładem tam gdzie najbardziej pasuje? Bez kieszonki? Przyspieszy to schnięcie.

    Reasumując, jakbym miała kupić, to kupiłabym formowanke, tylko inny kolor, np ice cream, bo na wzorach pod otulacz akurat mi nie zalezy oraz wkłady welurowe.

    Dziękuję za możliwość testowania

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •