Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: Dalej źle... pomóżcie :( dałam nowe zdjęcie :) :( nie wychodzi mi :( nasza pierwsza kieszonka :)

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Nowa Ruda
    Posty
    37

    Domyślnie Dalej źle... pomóżcie :( dałam nowe zdjęcie :) :( nie wychodzi mi :( nasza pierwsza kieszonka :)

    Dziewczyny pomocy ! Pierwsza chusta właśnie przyszła, używana Nati i ciężko to widzę ;] Nie wiem jak mam zrobić żeby Mi się Leo tak nie wiercił, jeszcze sam nie siedzi, ma 5 i pół miesiąca i mam wrażenie, że nigdy Go nie zamotam jak należy buuu ;(
    Wiem, że na plecach ma być gładko ale jakoś mi nie wychodzi...

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...266271732.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7e433ff2f.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b015731b2.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b015731b2.html


    Proszę o krytykę wszystko zniosę


    to nowe z dzisiaj wiem że jest za wysoko ale co jeszcze?

    i zdjęcie tego samego wiązania z boku
    Ostatnio edytowane przez Agrest177 ; 30-10-2013 o 16:35


  2. #2
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    Doradcą nie jestem, ale z tego co widzę, to masz słabo dociągniętą chustę. Najbardziej to widać na drugim zdjęciu, na wysokości Twoich boków chusta jest totalnie luźna. Chustę należy dociągać powoli, pasmo po paśmie, dość gęsto i stanowczo. Powinnaś czuć tak, jakby dziecko było do Ciebie przybandażowane. Ja podczas dociągania ruszam odpowiednim ramionem pozwalając chuście się przesuwać. Poza tym spróbuj dziecko zawiązać trochę niżej, bo jest za wysoko
    Ale poza tym chyba jest ok Ćwiczcie dalej, a będzie coraz lepiej!

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Nowa Ruda
    Posty
    37

    Domyślnie

    Kurcze On się tak wierci że jak dociągam z jednej to mi się luzuje z drugiej ;] teraz zasnął ale jak się obudzi to Mu nie odpuszczę będziemy dzisiaj trenować


  4. #4
    Chustofanka Awatar Monica123
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Dinsaken(Niemcy) okresowo-Lublin
    Posty
    222

    Domyślnie

    Jak dociagasz jedną reką, to drugą trzymasz- żeby drugi koniec się nie poluzował. stań przy oknie (względnie tv) żeby mały się czymś zainteresował, wtedy nie będzie się tak wiercić. Mi się wydaje że jest troszkę krzywo, ale nie ma idealnego zdjęcia od przodu więc trudno powiedzieć. Stań przed lustrem, o wiele lepiej się na początku wiąże.

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Nowa Ruda
    Posty
    37

    Domyślnie

    Nie pomyślałam żeby przed lustrem stanąć krzywo było na pewno ;] jak się Mały obudzi i będę go męczyć to jak w końcu uznam że wydaje mi się że jest ok to wtedy wrzucę nowe foty


  6. #6
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    Lustro zawsze pomocne Ja do tej pory wiążę przy lustrze, a jak wiążę gdzieś na zewnątrz, to szukam naszego odbicia, albo w witrynie sklepu, albo w szybie samochodu

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Nowa Ruda
    Posty
    37

    Domyślnie

    Haha to jest myśl na pewno wypróbuję lustro mam dziadowskie ale pewnie da radę


  8. #8
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    i chusta gładko na plecach niech będzie.
    poza tym sprawdz czy nie za wysoko jest młode - pupa na wysokości pępka.
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  9. #9
    Chusteryczka Awatar malgos
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,746

    Domyślnie

    a żeby ci się dociągnięta poła nie poluzowała, to trzymaj ją w jednej dłoni POD pupą dziecka, jak na filmiku Izy BK

    http://www.youtube.com/watch?v=rCSyqGcgGRs

    zwróć tez uwagę, że Iza tak przygoptowuje sobie chustę, aby była już wstępnie dociągnięta, aby ta "kieszeń na dziecko" nie była zbyt luźna, wtedy tez jest mniej dociągania. POza tym najpierw sadza dziecko na zwiniętej krawędzi, a dopiero potem naciąga połę na dziecko drugą ręką podtrzymując resztę zwiniętego materiału - to pomaga we wstępnym uzyskaniu odpowiedniego naprężenia chusty na pleckach. I wyciąga tylko do połowy ucha, nie więcej (ja wyciągam zwykle mniej ), wtedy tez jest mniej do dociągania.

    Popatrz też na sposób dociagania - górna część pasm wyraźnie z poziomie.
    M&M 2006 , M 2009, M 2013, M 2017

  10. #10
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    dobrym sposobem na odwrócenie uwagi delikwetnta jest również taniec,albo kołysanie,albo np. delikatne przysiady po prostu jakas forma ruchu, no i tak jak dziewczyny pisały ,wiązać się przy lustrze U nas sie to sprawdzało
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  11. #11
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Nowa Ruda
    Posty
    37

    Domyślnie

    wczoraj już Mu dałam spokój ale dzisiaj będziemy dalej próbować tylko pogoda u nas do kitu żeby wyjść jeszcze z samym chuścioszkiem pod parasolką jakoś dałoby radę ale jeszcze z moją łobuziarą za rękę będzie raczej ciężkawo ;]


  12. #12
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Nowa Ruda
    Posty
    37

    Domyślnie

    Chciałabym już wyjść na pierwszy spacer ale z tak zawiązaną chustą to mogę sobie tylko pomarzyć ;]


  13. #13
    Chustomanka Awatar Justyn
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Warszawa-Wawer
    Posty
    1,086

    Domyślnie

    Agrest177 - nie dołuj się, każdy kolejny raz jak zawiążesz będzie lepszy głowa do góry

    spojrzalam też na zdjęcie, już jest lepiej co do wiązania nie pomogę, sama mam za mało doświadczenia


    Udanego spaceru

  14. #14
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Nowa Ruda
    Posty
    37

    Domyślnie

    dzięki za słowa otuchy No też wydaje mi się że jest lepiej aczkolwiek nie na tyle by nosić Leona powiedzmy godzinkę czy dwie Jak się obudzi to nie dam Mu żyć będziemy trenować


  15. #15
    bydzia
    Guest

    Domyślnie

    IMO wiać progres

    to dzisiejsze, chyba krzywo lekko ale całkiem całkiem
    lepiej dociągnij, porządny węzeł i powinno się trzymać

    sliczny dzidziuś

    edit - w trakcie noszenia chusta (tym bardziej źle dociągnieta ) pracuje i luzuje się
    latem porawianie (dociąganie) na spacerze nie jest w sumie problemem, zimą pod kurtką może być gorzej...

  16. #16
    Chusteryczka Awatar malgos
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,746

    Domyślnie

    no, jak dla mnie to jest o niebo lepiej , na plecach gładziutko, super. Nawet jest równo chyba, bo wydaje mi się, że maluch tylko przekręca się w bok i lekko przechyla i dlatego wydaje się nierówno, ale stopy i kolanka równo są. Zrób jeszcze zdjęcie z obu boków i z tyłu. Jak dla mnie to możecie iść na krótki spacer jak najbardziej, a krótki dlatego, żebyś nie zmęczyła od razu kręgosłupa swego. I pilnuj,żeby poły były mocno dociągnięte, szczególnie w tych partiach dolnych panela, tam najczęściej wychodzą luzy. Na filmiku Iza w końcowej fazie wiązania zbiera luzy z dołu i dociąga je dodatkowo.

    No i jeszcze dobrze jest pilnować, aby te poły na ramieniu nie poskręcały się i nie były za wąsko ułożone, bo wtedy wpijają się w barki. Powodzenia
    M&M 2006 , M 2009, M 2013, M 2017

  17. #17
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Nowa Ruda
    Posty
    37

    Domyślnie

    Mi ogólnie było dosyć wygodnie tylko pod pachami miałam wrażenie że mi sie wpijają ale mam nadzieję że dojdę do wprawy i będzie git z tyłu nie mam zdjęcia a z boku mam zaraz dołożę


  18. #18
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Nowa Ruda
    Posty
    37

    Domyślnie

    a co do tego, że krzywo to może to się tak wydaje bo jak aparat stawiam to ma takie cosik na smycz i aparat stoi krzywo no chyba że faktycznie jest krzywo ale w lusterku nie widziałam by było ale sie nie znam


  19. #19
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Nowa Ruda
    Posty
    37

    Domyślnie

    poprosiłabym faceta żeby nam foto strzelił ale ogólnie to nie jest zbyt entuzjastycznie do noszenia nastawiony więc nie wiem jak zareaguje


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •