Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: JEST TU POMOCNA MAMA Z OKOLIC WADOWIC, KALWARII ZEB.????PILNIE ptrzebna

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    9

    Domyślnie JEST TU POMOCNA MAMA Z OKOLIC WADOWIC, KALWARII ZEB.????PILNIE ptrzebna

    czy sa na forum mamy chustujące z okolic, już wspomnianych? potrzebuję porady, czy dobrze wiążę,
    bo zastanawiam się czy to wogóle jest dla nas. Sprzedałam chustę ale myślę o nowej, tyle że boje sie ze jak zaczne nosić małą w byle jakim wiązaniu to zrobie jej tylko krzywde. pomocy!

  2. #2
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    A do Krakowa nie masz szans dotrzeć? Ja czasem bywam przejazdem w Twoich stronach, ale tak na szybko nic nie mogę obiecać
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  3. #3
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    Ja jutro jade do Wadowic i bede w Wadowicach prawdopodobnie do soboty wlacznie. Nie jestem doradca, ale moge zerknac i dac pare wskazowek. Najlepiej jednak by bylo gdybys umowila sie z Pasiata

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    9

    Domyślnie

    dagape dzieki za odzew, nie wiem jak z sobota u nas, jezeli to nie przeszkadza to dałabym znac jutro? po za tym nie wiem czy mnie cos nie zbiera

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pasiata Zobacz posta
    A do Krakowa nie masz szans dotrzeć? Ja czasem bywam przejazdem w Twoich stronach, ale tak na szybko nic nie mogę obiecać
    będę w krakowie 7 listopada, ale bez małej nie wiem czy ma sens takie spotkanie bez "podmiotu" ćwiczebnego???

  6. #6
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    A ja akurat 7. listopada mam warsztaty Napiszę pw, to może coś wymyślimy.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •