Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: do użytkowniczek otulacza disany...

  1. #41
    Chusteryczka Awatar atelka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2,901

    Domyślnie Re: do użytkowniczek otulacza disany...

    to czekam z niecierpliwościa na mój przyszły
    Aś, Julek '08 i Alik '11

  2. #42
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie Re: do użytkowniczek otulacza disany...

    Cytat Zamieszczone przez magda1980
    przy storchenie jest jeden problem (znany mi też z autopsji),mianowicie pupa i pas współgrają ze sobą rozmiarowo,a wycięcia na nóżki już nie.czyli kupisz rozmiar wg. ciebie dobry i faktycznie będzie pasował,a w udach bedzie za ciasny.
    storchen robi już szorty ze ściągaczami miękkimi, które są bardzo elastyczne . zdjęcia są przy rozmiarze s i m. powiem, nareszcie, bo mnie te wąskości w udkach starsznie wpieniały!

    ogólnie szortów wełnianych nie należy kupować na wyrost, bo są z reguły obszerne. nam w pasie zjeżdżały legginsy babyidea. dzieje się tak w przypadku z wkładką, z formowanką już nie.

    pojedyńczo robione otulacze moim zdaniem bez filcowania się nie sprawdzają. jedynie po kilku kuracjach lanolinowych na dzień. ale może testowałam nie te co trzeba

    i jeszcze jedno spostrzeżenie: szorty z wysokim stanem są świetne dla noworodków (chronią pępek), super na wiosnę, jesien i zimę, bo plecki nie wychodzą. latem jednak lekko alexowi podrażniały brzuszek.
    no i jakoś nie wyobrażam sobie stosowania szortów z bodziakami. jednak one lekko transportują wilgoć, więc niewykluczone, że bodziaki będą chłonąć siuśki. ale pewna nie jestem, bo nigdy nie próbowałam.

    ty tyle w kwestii szacunku dla waszych portfeli
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  3. #43
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Nowy Targ
    Posty
    84

    Domyślnie Re: do użytkowniczek otulacza disany...

    Wielkie dzięki Aniu!A czy w rozmiarze L też jest to fajowe wykończenie przy udkach, bo Ignaś to raczej typ gruboudziasty jest...
    Ignaś ur. 26.06.2007 i Tymuś ur. 30.03. 2009

  4. #44
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    60N 1W
    Posty
    119

    Domyślnie Re: do użytkowniczek otulacza disany...

    Mam Disanę 74/80, 6-12m-cy. Jest wsam raz i pewnie trochę jeszcze posłuży.
    Niestety czerwona i farbowała z początku. Ale z pieluszek się sprało i jest OK.
    Na noc sprawdza się świetnie, jednak pieluszka musi być zmieniana ze 2 razy w nocy, ale mój strasznie sika...
    Używam tylko na noc z pieluszkami konopnymi EllasHouse i BabyBeehinds, jak też bambusowym Motherease.
    Mam też cienki otulacz wełniany ale za duży. Mam wrażenie, że trzyma lepiej niż disana, no i jest cieńszy.


  5. #45
    yena
    Guest

    Domyślnie Re: do użytkowniczek otulacza disany...

    Cytat Zamieszczone przez annamamaalexa

    i jeszcze jedno spostrzeżenie: szorty z wysokim stanem są świetne dla noworodków (chronią pępek), super na wiosnę, jesien i zimę, bo plecki nie wychodzą. latem jednak lekko alexowi podrażniały brzuszek.
    no i jakoś nie wyobrażam sobie stosowania szortów z bodziakami. jednak one lekko transportują wilgoć, więc niewykluczone, że bodziaki będą chłonąć siuśki. ale pewna nie jestem, bo nigdy nie próbowałam.
    miałam problem z przeciekami przed kuracją, ale po Twojej radzie Aniu, i kuracji właśnie problem zniknął bez śladu. z bodziakami można stosować je jak najbardziej. bez względu na to, co się działo w środku, z zewnątrz szorty są suchutkie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •