Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 76

Wątek: wełniane ubranka od Magnolii

  1. #1
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie wełniane ubranka od Magnolii

    nie wierzę, że jeszcze w recenzjach ich nie ma

    cudne, pięknie wykonane, dobrane dla każdego, dopieszczone
    no po prostu śliczne

    aktualnie na stanie mamy alladynki i sweterek i czekamy na kolejne

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    1,830

    Domyślnie

    Przyłącze się do zachwytów Ulla ma sweterek od Magnolii i w sumie to nie wiem, kto jest bardziej zadowolony, ona czy ja. Rzecz piękna, doskonale wykończona, sweterek jest śliczny i cieplutki. Polecam z całego serca

  3. #3
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    dziękuję dziewczyny szycie dla Was jest dla mnie wielką przyjemnością

  4. #4
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Ja aktualnie mam na stanie alladynki, dwie pary legginsów, trzy sweterki, kamizelkę i sukienkę i wszystko jest przecudne, pięknie wykonane, świetnej jakości Ubranka są uszyte tak że moja córeczka nosiła je w zeszłym roku mając kilka miesięcy i nosi je nadal mając półtorej roku Jestem zachwycona i wrócę nie raz

  5. #5
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    a ja się nie przyznam ile mamy
    Kochamy miłością wielką cuda PODAJ DALEJ
    Perfekcyjne wykonanie, wysoka jakość, dopracowane pod każdym szczególem i spełnianie wszelkich zachcianek..
    Magnolia nawet podobizne mojego psa zrobiła
    Gatki w wykonaniu Magnolii każdą noc przetrzymają nawet bez lanolinowania
    Alladynki, sukienki i spódniczki zachwycają wszystkich
    Piżamki, komplety, dresiki najbardziej praktyczna rzecz, moje osobiste najwieksze odkrycie ubraniowe dla dzieci W piżamce Podaj Dalej żadna choroba, żadna wysoka gorączka nie straszna, odkrywające i śpiące zawsze bez kołdry dziecko cieplutkie
    A i jeszcze nasza największa nowość kamizelka - coś cudownego
    Ostatnio edytowane przez agatkan ; 15-10-2013 o 13:47

  6. #6
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Mamy od Magnolii alladynki, gacie z długimi i krótkimi nogawkami, sewterek, czapeczkę i skarpety. Wszytsko starannie uszyte, dobrze dobrane kolory, z wysokiej jakości materiałów, a aplikacje- sliczne!!!
    Spodenki, gacie, czapka i sweterek noszone intensywnie!
    Jak tylko magnolia "otworzy" kolejkę- zapisuję się ponownie na bank!

  7. #7
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    ja się z kolejki nie wypisuje

  8. #8
    Chusteryczka Awatar marcy
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,927

    Domyślnie

    To ja sie przyłączę do zachwytów uwielbiam wszystkie ciuszki, staranny sposób uszycia, doboru materiałów, aplikacji. Wszystko mięciutkie, mało sie brudzi, dobrze pierze i odplamia. W dodatku cudne jest to ze ubranka rosną razem z dzieckiem i dzięki długim mankietom wystarczają zazwyczaj na 2 sezony.
    Dla mnie to największe odkrycie forumowe, uwielbiam wątek magnoli i podgladam nawet jak moje zamowienie juz gotowe.
    I tez sie od razu do wiosennej kolejki zapisałam bo ciagle mi mało
    Alex 2008, Adaś 2010, Emma i Tymon 5/01/2014

    Doula/ Certyfikowany Doradca Laktacyjny/Doradca noszenia po kursie ClauWi



  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,231

    Domyślnie

    także czekam na ponowne otwarcie kolejki, jak na razie mamy dresik/piżamkę i zaraz dostaniemy rękawiczki, a ja już mam kolejne pomysły, muszę koniecznie mieć sweterek i kamizelkę

  10. #10
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    135

    Domyślnie

    Od Magnoliowych wątków na HM jestem uzależniona, a otwieranie paczki od Niej to niesamowita przyjemność.
    Aplikacje, wykończenie ubranek są rewelacyjne, kontakt z Magnolia, jej cierpliwość- nieocenione.
    Moja niespełna półroczniaczka głównie w Podaj Dalej śmiga(gacie długie, krótkie,sweterki, kamizelka, spodnie różnego rodzaju, body, koszulka, czapa).
    Napisze tylko, że bodziak, śpiworek MaM to raczej leżą w szufladzie, a Magnoliowe cuda w ciągłym użytku.
    Piżamka dla starszaka również jest hiciorem

  11. #11
    Chustomanka Awatar Niezapominajka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    850

    Domyślnie

    Ja też uzależniona przy pierwszej córce poszaleć nie mogłam bo wszystko" glyzło i djapało mamo" więc jak się mały człowiek drugi urodził to ją od razu w spiworek wełniany od Magnolci wpakowałam i tak już zostało.
    mamy śpiworki, spodenki, koszulki, sukienki, gatki, rękawiczki, kamizelkę i czapki w drodzę.
    wszystko jest genialne, pięknie i starannie uszyte, kolorystycznie świetnie dobrane i pachnie tak że tylko się przytulać, uwielbiam paczki od Magnolii

  12. #12
    Chustomanka Awatar mama-donna
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Dania-Løsning, Polska-Kędzierzyn-Koźle/Nysa
    Posty
    993

    Domyślnie

    My ubranek nie mamy, ale mieliśmy wełniany otulacz w postaci długich gaci i był piękny. Co najważniejsze zdał swój egzamin celująco. Ubranka są śliczne, ale kolejka powala z nóg dlatego chyba jeszcze nic nie mamy, ale może kiedyś...
    Julia 26.02.2010 Miron 16.03.2013


  13. #13
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    258

    Domyślnie

    To ja napiszę o alladynkach :zakupiłam dla chrześniaka , który jest gorącym człowieczkiem - wiecznie mu gorąco i się wścieka i próbuje rozebrać. Spodenki świetnie się układają i go nie przegrzewają . Stasiu ( mój chrześniak) jest MEGA aktywny 18miesiecy, a chodzi od 9 miesiąca życia, i wiele rajstop, spodni, getr nie wytrzymało miesiąca ( mieszkają na wsi i mają wiecznybremont) a alladynki od Magnoli są całe .
    Malwinka 12.05.2008, Kropka 06.12.2011 [*], Sonia 01.12.2012, Kinga 01.12.2012

  14. #14
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mamy jeden sweterek magnolii (niebieski z pingwinem) dostaliśmy jako prezent i jest świetny. Muszę się zmobilizować i zacząć śledzić wątek, żeby jeszcze coś zamówić
    mięciutki, starannie wykonany, jedyny w swoim rodzaju

  15. #15
    Chustomanka Awatar koleszna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    982

    Domyślnie

    My mamy dużo Magnoliowych dzieł, gacie, alladynki, sweterki, tuniczki, getry, rękawiczki. Ubranka starannie wykonane i prześliczne, a sama Magnolia to wzór cierpliwości. Znosi te wszystkie wybrzydzania i domaganie się określonych kolorów, no złota kobieta

  16. #16
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,327

    Domyślnie

    Mam co prawda tylko czapki dla dzieci, ale bardzo bardzo starannie wykonane no i urocze a obsługa klienta na szóstkę
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  17. #17
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Mam alladynki, skarpet chustowe i getry z drugiej ręki, czekają na swój czas, ale wykonanie i wygląd na pięć Mamy też w użyciu rękawczki dla mnie i dla Szelmy, piękne i wygodne. A jeszcze czekam na czapę, rękawice, skarpetki...
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  18. #18
    Chusteryczka Awatar essmay
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,769

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agatkan Zobacz posta
    ja się z kolejki nie wypisuje
    o to to!
    cóż więcej pisać

  19. #19
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Mam w pip wełny różnych znanych i uznanych firm oraz (a raczej w tym!) Magnoliowe gacie, skarpety i koszulki. Są bardzo ładne i nie odbiegają jakością od Disany, fińskiego ManyMonths/Baby Idea czy też Engela. Ponieważ jest to wełna z recyklingu, są również bardziej wytrzymałe w razie wpadki (np. wypranie przez pomyłkę w proszku w 40st im nie szkodzi).

  20. #20
    Chustomanka Awatar żuk
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,048

    Domyślnie

    Mam rękawiczki od Magnolii, a synu bodziako-koszulkę, śpiworek, czapę. Wykonane świetnie, starannie i z dbałości o detale, mistrzowska obsługa klienta i zero zniecierpliwienia prz moim marudzeniu i stukrotnm zmienianiu zdania.. Jestem pod wrażeniem, a fakt że wełna recyklingowa przekonuje mnie do kolejnych i kolejnych zakupów


    Powiedz mi, a zapomnę,
    Pokaż mi, a zapamiętam,
    Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
    -Konfucjusz-

    Pracownia WyszłoSzydło- fejsbuk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •