Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 76

Wątek: wełniane ubranka od Magnolii

Mieszany widok

  1. #1
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie wełniane ubranka od Magnolii

    nie wierzę, że jeszcze w recenzjach ich nie ma

    cudne, pięknie wykonane, dobrane dla każdego, dopieszczone
    no po prostu śliczne

    aktualnie na stanie mamy alladynki i sweterek i czekamy na kolejne

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    1,830

    Domyślnie

    Przyłącze się do zachwytów Ulla ma sweterek od Magnolii i w sumie to nie wiem, kto jest bardziej zadowolony, ona czy ja. Rzecz piękna, doskonale wykończona, sweterek jest śliczny i cieplutki. Polecam z całego serca

  3. #3
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    dziękuję dziewczyny szycie dla Was jest dla mnie wielką przyjemnością

  4. #4
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Ja aktualnie mam na stanie alladynki, dwie pary legginsów, trzy sweterki, kamizelkę i sukienkę i wszystko jest przecudne, pięknie wykonane, świetnej jakości Ubranka są uszyte tak że moja córeczka nosiła je w zeszłym roku mając kilka miesięcy i nosi je nadal mając półtorej roku Jestem zachwycona i wrócę nie raz

  5. #5
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    a ja się nie przyznam ile mamy
    Kochamy miłością wielką cuda PODAJ DALEJ
    Perfekcyjne wykonanie, wysoka jakość, dopracowane pod każdym szczególem i spełnianie wszelkich zachcianek..
    Magnolia nawet podobizne mojego psa zrobiła
    Gatki w wykonaniu Magnolii każdą noc przetrzymają nawet bez lanolinowania
    Alladynki, sukienki i spódniczki zachwycają wszystkich
    Piżamki, komplety, dresiki najbardziej praktyczna rzecz, moje osobiste najwieksze odkrycie ubraniowe dla dzieci W piżamce Podaj Dalej żadna choroba, żadna wysoka gorączka nie straszna, odkrywające i śpiące zawsze bez kołdry dziecko cieplutkie
    A i jeszcze nasza największa nowość kamizelka - coś cudownego
    Ostatnio edytowane przez agatkan ; 15-10-2013 o 13:47

  6. #6
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Mamy od Magnolii alladynki, gacie z długimi i krótkimi nogawkami, sewterek, czapeczkę i skarpety. Wszytsko starannie uszyte, dobrze dobrane kolory, z wysokiej jakości materiałów, a aplikacje- sliczne!!!
    Spodenki, gacie, czapka i sweterek noszone intensywnie!
    Jak tylko magnolia "otworzy" kolejkę- zapisuję się ponownie na bank!

  7. #7
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    55

    Domyślnie

    jestem na razie szczęśliwą posiadaczką rękawiczek od Magnolii, ale pewnie jeszcze kiedyś dołączę tu z recenzją innych elementów garderoby rękawiczki są starannie uszyte, mają bardzo gustownie dobrane kolory, mimo że dużo używane, wciąż jak nowe no i wielki plus za świetną ideę powtórnego wykorzystania ciuchów! dziękuję

  8. #8
    Chustomanka Awatar aniafrania
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    743

    Domyślnie

    Od Magnolii mamy rękawiczki - ja i Franio.
    Są świetnie wykonane, ciepłe, miłe, po prostu super
    A co najważniejsze podobają się Synkowi, bo do tej pory próbowałam mu tej zimy już chyba trzy różne rodzaje rękawiczek na ręce wcisnąć i zawsze kończyło się stanowczym NIEEEE
    Teraz o rękawiczki od Magnolii sam się upomina

    No i czekamy wkolejce na kolejne wełniane cudeńka

    3 lata 4 miesiące i 5 dni

    "Badania kliniczne wykazały korzyści, jakie płyną z bliskości fizycznej dla rozwoju noworodków i przede wszystkim wcześniaków - korzyści te można mierzyć w gramach i centymetrach" - Evelin Kirkilionis

  9. #9
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Mam od Magnolii komplet rekawiczki + skarpety. Sa bardzo ladnie, starannie uszyte, mieciutkie i cieple. W dodatku sam pomysl przetwarzania, ponownego wykorzystywania ogromnie mi sie podoba

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    My mamy juz ładna kolekcję
    2 bluzeczki, 3 pary spodni, rękawiczki dla każdego, 2 czapki a dla Józia czekają śpiworek, skarpety i czapeczki Uwielbiam magnoliową dokładnośc, dbałość o szczegóły, wykonanie! Ubranka używamy całorocznie ( latem spodenki i bluyzeczki idelanie sprawdziły sie jako piżami pod namiotem jak było zimno) Mam ciągły aptetyt na więcej i więcej
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  11. #11
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    do nas dotarły też pierwsze akcesoria Szczególnie w rękawiczkach fantastycznie wygląda łączenie różnych wzorów, których normalnie nie miałabym odwagi łączyć. No i oczywiście sławetne skarpety dla chuściocha. Piękne kolory i mega cieplizny
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  12. #12
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Lubelskie
    Posty
    1,807

    Domyślnie

    Mam rękawiczki od Magnolii- w taka pogodę jak znalazł (-8 w dzień). Bardzo starannie uszyte, mięciutkie.
    Uważaj, kiedy marzysz o własnym bagienku. Bo możesz wylądować z ogrem w jednym domu.

    H.24.08.13

  13. #13
    Chustomanka Awatar MamaMaksa
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    929

    Domyślnie

    Wrzucamy zdjęcia chłopaków zadowolonych ze swoich czapek.



    Maks robi furorę w przedszkolu
    Niezbyt lubiłam jednopalczaste rękawiczki, ale te..., ciepłe i miłe i wygodne.
    Ostatnio edytowane przez MamaMaksa ; 04-02-2014 o 23:54
    Od 3.11.2013 mama już nie tylko Maksa, ale i Adasia.

  14. #14
    Chustomanka Awatar Jago
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    656

    Domyślnie

    Przyszła do nas kolejna paczuszka i znowu jesteśmy zachwyceni - ubranka dopracowane w każdym szczególe, mięciutkie, fachowo i niezwykle starannie uszyte, kolory świetnie dobrane. Mamy gatki krótkie i długie, alladynki, spodenki, dwa sweterki z aplikacjami, dwie pary rękawiczek i dwie kamizelki z kapturem i misiowymi uszami. I chcemy więcej!

  15. #15
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    I ja się dopisze do zachwytów magnoliowych, jako posiadaczka obecnie rękawiczek dla siebie i córci.
    Mam te z ciepłą warstwą i gdy się w nie zapakuje, to przeżywam taki moment błogostanu i gmeram palcami z rozkoszy w środku ciepłego wdzianka na dłonie.
    Zawsze ręce miałam zimne, bom zmarzluch, a teraz - no way.
    Kolory mam superaśne - takie radosne i to mnie w tym wszystkim tak kusi, by stać w dłuugiej kolejce do dalszych wełnianych cudeniek. Staranność szycia - niesamowita.
    Nie mogę doczekać się na więcej.
    Zosia (kwiecień 2006 r.), Oleńka (kwiecień 2013 r.)

  16. #16
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olula Zobacz posta
    I ja się dopisze do zachwytów magnoliowych, jako posiadaczka obecnie rękawiczek dla siebie i córci.
    Mam te z ciepłą warstwą i gdy się w nie zapakuje, to przeżywam taki moment błogostanu i gmeram palcami z rozkoszy w środku ciepłego wdzianka na dłonie.
    Zawsze ręce miałam zimne, bom zmarzluch, a teraz - no way.
    Kolory mam superaśne - takie radosne i to mnie w tym wszystkim tak kusi, by stać w dłuugiej kolejce do dalszych wełnianych cudeniek. Staranność szycia - niesamowita.
    Nie mogę doczekać się na więcej.
    Hihi, uwielbiam Cię

    magnolia szyje cuda - wszyscy to wiedzą

  17. #17
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    ;D

  18. #18
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    Mojej dzieci uwielbiaja te ubranka, bo czują się w nich naprawdę swobodnie.
    Nasze foty
    Spódniczka Sary,alladynki unisex, kamizelka, kalesonki i rękawiczki(raz założone i zgubione )




    Ostatnio edytowane przez ewaibartek ; 16-02-2014 o 15:03
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  19. #19
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Kupiłam u magnolii długie gatki i rękawiczki. Wszystko cudne, zdjęcie gatek "w akcji" jednak musi poczekać do jesieni bo zle pomierzylam i sa za długie. Ale dobrze sie składa, bo wiosna w tym roku przyszła szybko
    Dziekuje!



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  20. #20
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    Wreszcie mogę coś napisać o ubrankach od Magnoli, bo wcześniej tylko wspaniałości rękawiczkowej doświadczyłam. Otóż ubranka są cudowne!!! Wykonane z taką starannością, a przy tym finezją, aplikacje są gustowne, a wełenka chmurkowo mięciutka.

    Gdy rano się budzimy już z ekscytacją myślę w co ja dziś ubiorę Oleńkę. Każdy detal w tych ubrankach zadziwia. Nawet taka drobnostka jak to, że gdy napka nabita jest na żółtym ściągaczu, to ma kolor żółty, a gdy tło zmienia się w błękitek już błękitna napka się ukazuje oczom zachwyconego podziwiacza
    Nie, no to jest boskie
    Jak to mówię - z córką starszą zawsze siedzimy i niuniamy do tych ubranek: "niu niu , popatrz jakie śliczne"
    Zosia (kwiecień 2006 r.), Oleńka (kwiecień 2013 r.)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •