Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 76

Wątek: wełniane ubranka od Magnolii

  1. #21
    Chustomanka Awatar koleszna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    982

    Domyślnie

    A ja mam bardzo dużo od Magnolii, wszystko uwielbiam

  2. #22
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    A ja powiem tylko,że gdyby Magnolia uszyła taki mój rozmiar i nie wyglądałabym w nim przygłupio to bym z tyłka nie ściągała perfekcyjne wykonanie! bardzo ,ale to bardzo sie podoba
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  3. #23
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    55

    Domyślnie

    jestem na razie szczęśliwą posiadaczką rękawiczek od Magnolii, ale pewnie jeszcze kiedyś dołączę tu z recenzją innych elementów garderoby rękawiczki są starannie uszyte, mają bardzo gustownie dobrane kolory, mimo że dużo używane, wciąż jak nowe no i wielki plus za świetną ideę powtórnego wykorzystania ciuchów! dziękuję

  4. #24
    Chustomanka Awatar aniafrania
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    743

    Domyślnie

    Od Magnolii mamy rękawiczki - ja i Franio.
    Są świetnie wykonane, ciepłe, miłe, po prostu super
    A co najważniejsze podobają się Synkowi, bo do tej pory próbowałam mu tej zimy już chyba trzy różne rodzaje rękawiczek na ręce wcisnąć i zawsze kończyło się stanowczym NIEEEE
    Teraz o rękawiczki od Magnolii sam się upomina

    No i czekamy wkolejce na kolejne wełniane cudeńka

    3 lata 4 miesiące i 5 dni

    "Badania kliniczne wykazały korzyści, jakie płyną z bliskości fizycznej dla rozwoju noworodków i przede wszystkim wcześniaków - korzyści te można mierzyć w gramach i centymetrach" - Evelin Kirkilionis

  5. #25
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Mam od Magnolii komplet rekawiczki + skarpety. Sa bardzo ladnie, starannie uszyte, mieciutkie i cieple. W dodatku sam pomysl przetwarzania, ponownego wykorzystywania ogromnie mi sie podoba

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    My mamy juz ładna kolekcję
    2 bluzeczki, 3 pary spodni, rękawiczki dla każdego, 2 czapki a dla Józia czekają śpiworek, skarpety i czapeczki Uwielbiam magnoliową dokładnośc, dbałość o szczegóły, wykonanie! Ubranka używamy całorocznie ( latem spodenki i bluyzeczki idelanie sprawdziły sie jako piżami pod namiotem jak było zimno) Mam ciągły aptetyt na więcej i więcej
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  7. #27
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    do nas dotarły też pierwsze akcesoria Szczególnie w rękawiczkach fantastycznie wygląda łączenie różnych wzorów, których normalnie nie miałabym odwagi łączyć. No i oczywiście sławetne skarpety dla chuściocha. Piękne kolory i mega cieplizny
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  8. #28
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Lubelskie
    Posty
    1,807

    Domyślnie

    Mam rękawiczki od Magnolii- w taka pogodę jak znalazł (-8 w dzień). Bardzo starannie uszyte, mięciutkie.
    Uważaj, kiedy marzysz o własnym bagienku. Bo możesz wylądować z ogrem w jednym domu.

    H.24.08.13

  9. #29
    Chustomanka Awatar MamaMaksa
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    929

    Domyślnie

    Wrzucamy zdjęcia chłopaków zadowolonych ze swoich czapek.



    Maks robi furorę w przedszkolu
    Niezbyt lubiłam jednopalczaste rękawiczki, ale te..., ciepłe i miłe i wygodne.
    Ostatnio edytowane przez MamaMaksa ; 04-02-2014 o 23:54
    Od 3.11.2013 mama już nie tylko Maksa, ale i Adasia.

  10. #30
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Niedawno miałam kolejna "dostawę" ubranek od Magnolii.
    Nowością sa u nas rękawice, które są cuuudownie ciepłe, tak, że nawet mi- zmarźluchowi maxymalnemu jest w nich ciepło!
    Czapy, gacie, długie i krótkie sa u nas w nieustannym użyciu.

    Uwielbiam gust Magnolii, która w ciekawy sposób łączy barwy, a ubranka szyje z niesamowita wprost starannoscią!

  11. #31
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie

    do mnie też dotarły kamizelka z kapturem, sukienka, bluzka z długim rękawem, z krótkim alladynki, rękawiczki dla młodej i dla mnie, skarpety i sweterek i jestem absolutnie po raz kolejny zachwycona

  12. #32
    Chustomanka Awatar goszkaaaaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    My mamy od Magnolii rekawiczki i skarpety- sa cudooooowne!!! sliczne kolory, mieciutkie, cieplutkie:] juz sie nie moge doczekac kolejnych naszych ciuszkow!

  13. #33
    Chustonoszka Awatar myolikk
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    88

    Domyślnie

    Ja mam przecudne rękawiczki - piękne kolory, perfekcyjne wykonanie. Żadne "sklepowe" się nie umywają Polecam!

  14. #34
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Sundsvall/Kraków
    Posty
    682

    Domyślnie

    od magnolii mialam tylko otulacze. zdecydowalam sie na skarpetki. no i rewelacja,dzieki . boje sie ze na skarpetkach sie nie skonczy..

  15. #35
    Chustomanka Awatar Jago
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    656

    Domyślnie

    Przyszła do nas kolejna paczuszka i znowu jesteśmy zachwyceni - ubranka dopracowane w każdym szczególe, mięciutkie, fachowo i niezwykle starannie uszyte, kolory świetnie dobrane. Mamy gatki krótkie i długie, alladynki, spodenki, dwa sweterki z aplikacjami, dwie pary rękawiczek i dwie kamizelki z kapturem i misiowymi uszami. I chcemy więcej!

  16. #36
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    I ja się dopisze do zachwytów magnoliowych, jako posiadaczka obecnie rękawiczek dla siebie i córci.
    Mam te z ciepłą warstwą i gdy się w nie zapakuje, to przeżywam taki moment błogostanu i gmeram palcami z rozkoszy w środku ciepłego wdzianka na dłonie.
    Zawsze ręce miałam zimne, bom zmarzluch, a teraz - no way.
    Kolory mam superaśne - takie radosne i to mnie w tym wszystkim tak kusi, by stać w dłuugiej kolejce do dalszych wełnianych cudeniek. Staranność szycia - niesamowita.
    Nie mogę doczekać się na więcej.
    Zosia (kwiecień 2006 r.), Oleńka (kwiecień 2013 r.)

  17. #37
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olula Zobacz posta
    I ja się dopisze do zachwytów magnoliowych, jako posiadaczka obecnie rękawiczek dla siebie i córci.
    Mam te z ciepłą warstwą i gdy się w nie zapakuje, to przeżywam taki moment błogostanu i gmeram palcami z rozkoszy w środku ciepłego wdzianka na dłonie.
    Zawsze ręce miałam zimne, bom zmarzluch, a teraz - no way.
    Kolory mam superaśne - takie radosne i to mnie w tym wszystkim tak kusi, by stać w dłuugiej kolejce do dalszych wełnianych cudeniek. Staranność szycia - niesamowita.
    Nie mogę doczekać się na więcej.
    Hihi, uwielbiam Cię

    magnolia szyje cuda - wszyscy to wiedzą

  18. #38
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    ;D

  19. #39
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    Mojej dzieci uwielbiaja te ubranka, bo czują się w nich naprawdę swobodnie.
    Nasze foty
    Spódniczka Sary,alladynki unisex, kamizelka, kalesonki i rękawiczki(raz założone i zgubione )




    Ostatnio edytowane przez ewaibartek ; 16-02-2014 o 15:03
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  20. #40
    Chustomanka Awatar bogos
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    753

    Domyślnie

    do nas wlasnie dotarla przesylka dziewczyny zawsze pisaly,ze rzeczy ladniejsze sa w rzeczywistosci i moge tylko potwierdzic,ze zdjecia nie oddaja uroku ciuszkow. a jak jeszcze ubierze sie w nie malego modela/modelke to czlowiek napodziwiac sie nie moze.
    zreszta sama ilosc chetnych na ubranka swiadczy o marce cieszymy sie,ze udalo nam sie zalapac i mamy cos z forumowego 'must have'.
    Idziaszek 2011, Teos 2013, Witus 2016, Jagusia 2018

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •