Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 76 z 76

Wątek: wełniane ubranka od Magnolii

  1. #61
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Kolejna porcja ubranek od Magnolii juz u nas!
    Jak zawsze są sliczne, jak zawsze starannie uszyte według moich wytycznych, z drobnym gratisikiem dla nas

    Nowe spodenki tak zachwyciły Niunię, że od razu zdjęła swoje legginsy i załozyła Magnoliowe spodenki, a dodam, że "nie umie" zdjąc i załozyć spodni

    Ciuszki już wypróbowane, wszystkie zdają egzamin na 6+

  2. #62
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    nic nowego nie napiszę jak dodam , że i my kochamy ciuszki Magnolii
    3 horkruksy

  3. #63
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    240

    Domyślnie

    Odkąd odważyłam się założyć dziecku wełniane gatki od Magnolii to wszystkie otulacze PUL leżą w szafie. Gatki zakładam na noc na formowankę. Po całej nocy nic nie przecieka, pupa elegancka, a formowanka mokra, ale chłodna. W PULu wkład był często ciepły, a otulacz po nocy trzeba było wyprać, bo nieprzyjemnie pachniał. Gatki po zdjęciu są wilgotne, ale wietrzę na balkonie i po wysuszeniu pachną wełną (lanoliną?). Używam dwóch na zmianę, piorę i lanolinuję raz na jakieś ok. 8 tygodni, bardziej z poczucia obowiązku niż z potrzeby.
    Gatki ładnie uszyte, łatwo się zakłada, bo nic nie trzeba zapinać, nic nie wystaje. Bardzo polecam.

  4. #64
    Chustofanka Awatar olalen
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    152

    Domyślnie

    Już prawie miesiąc używamy gatek od Magnolii, czas na opinię Gatki są świetnie uszyte, wełna jest przemiła w dotyku. Przede wszystkim ogromny plus za trzymanie mur beton! Gatki zakładam na formowankę, po całej nocy (po ok 10h), formowanka jest przemoczona, a gatki CZASEM lekko wilgotne, a najczęściej nadają się od razu do ponownego założenia! Dodam, że jeszcze ich nie lanolinowałam. Ja jestem zachwycona i na pewno zamówię następne, jak Mała wyrośnie z obecnego rozmiaru!

  5. #65
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    371

    Domyślnie

    Też już mam gatki od Magnolii i jestem nimi zachwycona! Jest upał, a po całym dniu w wełnie pupa wygląda cudownie.

  6. #66
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    ja zamawiałam dla córki tuniki i sukienki dresowe Jestem bardzo zadowolona-wszytko uszyte jest bardzo starannie i rozmiar swietnie dobrany Córka tez zachwycona

  7. #67
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    16

    Domyślnie

    Dotarły do nas super gatki - longi, uszyte idealnie na wymiar Są cudowne, śliczne i świetnie pasują Dziękujemy

  8. #68
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Mamy dużo ubrań Podaj dalej, głównie z rynku wtórnego. Kochamy je ogromnie.

    Spodenki: Syn i córka mają alladynki, pod którymi świetnie mieści się pielucha. Wyglądają w nich uroczo i na pewno są bardzo wygodne. Syn uwielbia aplikacje samolotów na swoich spodniach.

    Bluzeczka: Córka nosi bluzeczkę, która niby miała być na dziecko pow. pół roku, ale po podwinięciu ściągaczy już jest dobra. Bluzeczka jest urocza, bardzo wygodna, sprawdziła nam się w długiej podróży, bo miałam pewność, że dziecko mi ani nie zmarznie, ani się nie spoci.

    Gatki: Gatki są ekstra. Syn (14kg) nosi rozm. XL, który leży świetnie. Gatki trzymają bez zalanolinowania. Córka (6kg) nosi Mki, które są na nią w sam raz, a nawet nosi jedne gatki L, które są po prostu luźniejsze, ale małej to nie przeszkadza. Gatki są miłe w dotyku i łatwo się zakładają. Z jakiegoś powodu nocek nie wytrzymują (bardzo możliwe, że nieudolnie je zalanolinowałam). Czasem trochę zsuwają się z pupy tak, że pieluszkę osłania ściągacz, który nie zatrzymuje wilgoci tak dobrze, jak korpus gatek. Tu też może być moja wina, bo wyprułam gumki ze ściągacza na brzuchu, jednak uznałam, że są trochę za ciasne na brzuchy moich dzieci.

    Ogólnie ubrania od Magnolii bardzo polecam, bo jakoś ich wykonania jest świetna i o wiele bardziej wolę mieć kilka wełnianych ubranek niż stos bawełnianych.
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  9. #69
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Witam
    Więc ja już kolejne gatki zamówiłam Jestem szczęśliwa posiadaczka kilku par i pewnie jeszcze kilka kupie Gacie super Na mur trzymają zakładamy na noc na zmianez babyidea Ja sobie chwałę bo lanolinowac yrx nie musiałam jak dotąd. Oprócz gatek mam też parę ubranek. One też wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Ja sobie chwałę bo ciuszki nietuzinkowe jedyne w swoim rodzaju. Polecam wszystkim mamom dla pociech
    Mąż: 25.12.2013 Młody 24.08.2015. godz 18:18.
    KOCHAM WIĘC NOSZĘ

  10. #70
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mamy od Magnolii zarówno ubranka jak i longi oraz gatki do wielopieluchowania. Wszystko świetnie odszyte z zachowaniem znakomitej jakości. Uszytki przepiękne - o wiele ładniejsze niż na zdjęciach. Polecam z czystym sumieniem.

  11. #71
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,731

    Domyślnie

    Mam czapke kupiona uzywana na bazarku.
    Jedna z lepszych czap jaka mielismy a dodatkowo mlody nie chce jej zdjac nawet w sklepie
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  12. #72
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    A ja, jakoś kurczę, źle trafiłam, czy co. Mam jedne aladynki, kupione nowe, używane niespełna miesiąc. I nie dość, że mi się szwy rozlazły, to jeszcze w materiale oczka puszczają.
    Nie reklamuję, bo to fant z aukcji charytatywnej, no ale jakoś tak nie teges.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  13. #73
    Chustoholiczka Awatar Danala
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    4,015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    A ja, jakoś kurczę, źle trafiłam, czy co. Mam jedne aladynki, kupione nowe, używane niespełna miesiąc. I nie dość, że mi się szwy rozlazły, to jeszcze w materiale oczka puszczają.
    Nie reklamuję, bo to fant z aukcji charytatywnej, no ale jakoś tak nie teges.
    W jednych spodenkach mamy to samo, niestety to wina dresówki (u nas szara)... reklamowałam i bez problemu otrzymałyśmy nowe spodenki.

    Z ubranek od magnolii jesteśmy bardzo zadowoleni, pięknie uszyte i rosną z dzieckiem
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.



  14. #74
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Moje spodenki nie są z dresówki.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  15. #75

    Domyślnie

    Mam sweterek z Magnolii i jestem zadowolona najbardziej podoba mi sie ładne i estetyczne wykonanie.

  16. #76
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Szczecinek
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam gaciochy do Magnolii - 2 pary Ski i jestem w nich zakochana! Świetnie mi się sprawdzają!
    Czekamy teraz ma Mki
    Gatki cudnie wykonane i miłe w dotyku, aplikacje nadają im uroku!
    Niedawno zaczęłam też zakładać Młodemu getry (w chłodniejsze dni)
    Mam też 2 pary skarpecioch do chusty, ale do tej pory z nich nie korzystałam
    Getry i skarpetki też świetnie zrobione, mieciutkie i miłe
    Kontakt z Magnolią - 10/10
    Przy drugich gatkach zapomniałam poprosić o aplikacje, ale Magnolia bez problemów dorobiła ją tuż przed wysyłką
    Już myślę co bym chciała od Magnolii dla Juniora na jesienne chlody...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •