Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 76

Wątek: wełniane ubranka od Magnolii

  1. #41
    Chustofanka Awatar migotka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    403

    Domyślnie

    do mnie dotarły rękawiczki, są śliczne, milutkie i mięciutkie, nie za grube idealne
    dziękuję

  2. #42
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Kupiłam u magnolii długie gatki i rękawiczki. Wszystko cudne, zdjęcie gatek "w akcji" jednak musi poczekać do jesieni bo zle pomierzylam i sa za długie. Ale dobrze sie składa, bo wiosna w tym roku przyszła szybko
    Dziekuje!



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  3. #43
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    Wreszcie mogę coś napisać o ubrankach od Magnoli, bo wcześniej tylko wspaniałości rękawiczkowej doświadczyłam. Otóż ubranka są cudowne!!! Wykonane z taką starannością, a przy tym finezją, aplikacje są gustowne, a wełenka chmurkowo mięciutka.

    Gdy rano się budzimy już z ekscytacją myślę w co ja dziś ubiorę Oleńkę. Każdy detal w tych ubrankach zadziwia. Nawet taka drobnostka jak to, że gdy napka nabita jest na żółtym ściągaczu, to ma kolor żółty, a gdy tło zmienia się w błękitek już błękitna napka się ukazuje oczom zachwyconego podziwiacza
    Nie, no to jest boskie
    Jak to mówię - z córką starszą zawsze siedzimy i niuniamy do tych ubranek: "niu niu , popatrz jakie śliczne"
    Zosia (kwiecień 2006 r.), Oleńka (kwiecień 2013 r.)

  4. #44
    Chustomanka Awatar shazza
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    LDZ
    Posty
    638

    Domyślnie

    Me starsze dziecię ma dwie pary alladynek, kalesonki i koszulkę, młodsze - skarpeciochy do chusty, a ja - rękawiczki i wszyscy jesteśmy baaardzo zadowoleni. Miękkie, uszyte z wielką starannością, proporcjonalne - polecam! Janka co chwilę ktoś pyta: skąd masz takie fajne spodnie?
    JANEK, 25/11/2011
    KRZYŚ, 01/09/2013

  5. #45
    Chustofanka Awatar cathleen
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    410

    Domyślnie

    Jestem zakochana w ubraniach Magnolii Starannie wykonane, przepiękne połączenia kolorów, genialne aplikacje. Jest tylko jeden minus - ubrania uzależniają, ledwo dostałam uszyte ciuszki, a już mi sie marzą następne ....

  6. #46
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    Potwierdzam - totalnie uzależniają
    Niezależnie od tego czy się jest świeżo po zakupach czy upłynął jakiś czas - chce się więcej
    Zosia (kwiecień 2006 r.), Oleńka (kwiecień 2013 r.)

  7. #47
    Chustomanka Awatar Frahenka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    3miasto
    Posty
    571

    Domyślnie

    Cudowne. dopracowane w kazdym detalu. starannie wykonane pomyslowe. Same och i ach <3<3<3<3<3
    F. 04.2013
    H. 01.2015

  8. #48

    Domyślnie

    Właśnie po przymierzałyśmy zestaw zamówionych cudeniek, które dzisiaj przyszły.
    Mogę tylko potwierdzić zdanie przedmówczyń Wszystko dopracowane, z pomysłem. Oryginalne połączenia kolorów. Nie możemy się doczekać noszenia...
    Na razie na pierwszy ogień poszedł śpiworek i Zosieńka już w nim śpi
    Dziękujemy!

  9. #49
    Chustomanka Awatar goszkaaaaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Dzisiaj przyszly do nas ciuszki od Magnolii!!! Ah, ah, tak jednym slowem to- przepiekne!!!
    od razu co zrobilam to oczywiscie przymierzylam wszystko na zuzce, no musialam te cudnosci na niej zobaczyc
    Leza bardzo dobrze, ze sporym zapasem, ale to efekt zamierzony. Precyzyjne wykonanie. Sliczne kolory. Mieciutkie. Oryginalne. Super aplikacje. Uzalezniajce..bo kolejne pomysly juz w glowie
    Juz sie powtarzam, ale zazdroszcze coreczce, bo sama chcialabym takie miec
    DZIEKUJEMY!!!

  10. #50
    Chustomanka Awatar pestka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    675

    Domyślnie

    i my mamy już swoje . Nie mogę się na nie napatrzeć, są prześliczne , wykonane bardzo precyzyjnie, z bardzo dużą dbałością o szczegóły. Kolory znakomicie połączone, aplikacje cud-miód. Moja mama nie mogła uwierzyć że materiał pochodzi z secondhandów.
    Już myślę co zamówić kolejnym razem (a lista ta "niestety" rośnie)
    Magnolio -jesteś genialna
    lipcowe: 2009 i 2013

  11. #51
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Alladyny sprzed wielu tygodni w końcu w użyciu.
    Staranne uszycie, rewelacyjna aplikacja,ktora sporo czasu i pracy zajęła, bo prawie wzdłuż całej nogawki i złożona z wielu elementów(dłuuuga gąsienica)-każdy detal wykończony z najwyższą starannością. Świetnym rozwiązaniem jest wysoki ściągacz w pasie - grzeje nery nawet przy ekstremalnych wspinaczkach po drabinkach i ciągłym schylaniu, kiedy przy standardowych spodniach plecy świeciłyby już dawno golizną. Wywijane ściągacze przy nogawkach zapewniają z kolei możliwość sporej regulacji i rosną razem z dzieckiem-myślę, że jest szansa na ogarnięcie nawet kilku skoków rozmiarowych.
    Jak ktoś się zastanawia czy warto to traci czas-lepiej od razu ustawiać się w kolejce i obmyslać ile i jakich par zamówić
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  12. #52
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    my też jesteśmy fanami ubranek od magnolii!!!
    mamy sweterek, koszulkę, gatki, rękawiczki, skarpetki...i ogólnie nie mamy dość
    wszystko nie tylko wygląda ładnie, oryginalnie i pomysłowo ale jest genialnie odszyte- bardzo starannie i dokładnie
    na pewno przechodzi w nich nie tylko Leoś podamy dalej

  13. #53
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    My też mamy te cudowne arcydzieła są prześliczne !!! wszystko dokładnie przemyślane świetnie połączone kolory. Bardzo ładnie uszyte, uwielbiam je
    fajne jest to że ubranka są bardzo uniwersalne pasują na teraz ale patrząc na nie posłużą bardzo długo
    dodatkowo Justyna jest super sprzedawcą i fantastyczną osobą zawsze doradzi
    bardzo dziękujemy

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  14. #54
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    70

    Domyślnie

    Wczoraj doszły ubranka od Magnolii. Kolejny sezon za nami, kolejny przed nami
    Uwielbiam ciuchy od Magnolii, zawsze jestem spokojna , że będą świetnej jakości, ciepłe i śliczne
    Mamy już alladynki, płaszczyk, kamizelki rozpinane i nie,legginsy, koszulki, piżamki, baggy, rękawiczki, czapki, szaliczki itp
    Obkupujemy swoje i inne dzieci, no i ja się nawet ostatnio załapałam na rękawiczki
    Pozdrawiam i gorąco polecam!

  15. #55
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    i do nas dotarły "magnoliowe" wełenki! na razie różne drobiazgi, bo do kolejki ciężko się dobić ale rękawiczek to mi już nawet teściowa zazdrości
    poza tym mamy 2 pary "bezkolejkowych" spodni bawełnianych, które zachwycają wszystkich, nie tylko nas, są superowe!

    a najbardziej jestem fanką nakładanych kieszonek! w każdej wersji są wręcz cudne!

  16. #56
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    99

    Domyślnie

    Do nas też już dotarły ciuszki - i są zachwycające!
    Wszystkie, bez wyjątku.
    Wykonanie - wiadomo, profesjonalne.
    A kolory i ich połączenia - po prostu mistrzostwo!
    I choć na zdjęciach wyglądają świetnie, to nic to w porównaniu z tym, jak się je zobaczy na żywo.
    Wszystkie (na raz ) zostały natychmiast przymierzone i był problem z nakłonieniem do ich ściągnięcia

  17. #57
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    5

    Domyślnie

    A więc i ja po ponoszeniu ciuszków dodam swoją ocenę.
    Zamówenie nasze zostało zrealizowane w maju, więc już kawał czasu temu, ale powiem szczerze, że przez cały ten czas nosimy ubranka od Magnolii (no może poza czapką i chustką na szyję w lecie).
    Nie mamy ich wiele, bo 2 pary spodenek-otulaczy, koszulkę z cieńszej wełny i wspomniany komplet: czapka + chustka.
    Zacznę od początku. Spodenki miały posłużyć na najbardziej wymagających nawierzchniach rzec można, bo nasza Marysia właśnie zaczynała etap pełzania, raczkowania, pokonywania różnych barier. W związku z tym, że nie lubimy nudy, to najczęściej nawierzchnią do przechadzek Marysi była po prostu nie tylko podłoga w mieszkaniu, ale i trawa i ziemia, i chodniki i mokre liście oraz kamienne murki i piaszczyste plaże. Słowem, spodenki przecierały szlaki wszędzie. I choć po tak intensywnej eksploatacji gdzieniegdzie na łatach i w jednej nogawce od środka pojawiły się przetarcia w wełnie, to po zacerowaniu tych miejsc a docelowo po naszyciu nowych łat wiem, że spodenki i koszulka posłużą nam jeszcze co najmniej drugie pół roku (naszycie nowych łat na spodniach w miejsce starych planuję wykonać zakresie własnym).
    Niestety nie udaje mi się załączyć zdjęć, ale może później coś z tym zrobię

  18. #58
    Chustofanka Awatar kammillka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Czarna Białostocka
    Posty
    225

    Domyślnie

    ja kupiłam rękawiczki sobie i swoim córkom i jestem nimi zachwycona - to najlepsze rękawiczki jakie miałam na rękach oraz moje córy,
    wczoraj 30 minut robienia kul ze śniegu i ręce po powrocie do domu były naprawdę bardzo ciepłe
    piękne kolory i profesjonalne wykonanie
    Alicja X.2011 Olga XI.2013

  19. #59
    Chustomanka Awatar Idrilla
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    980

    Domyślnie

    Kominiarkę Grzesia najchętniej sama bym założyła A spodenki od 3 miesięcy codziennie noszone na dwór jako druga warstwa mają się wspaniale.

  20. #60
    Chustomanka Awatar deviltya
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,241

    Domyślnie

    Ja jako stała użytkowniczka od co najmniej 2 i pół roku mogę tylko się zachwycać.
    Poza wełniakami, które wszędzie wzbudzają zachwyt, są miękkie, cudowne i ciepłe, mamy też sukienkę i koszulkę dzianinową -też świetna sprawa, więc polecam wszystkim Magnolię!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •