Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 138

Wątek: VOMBATI chusta kółkowa

  1. #61
    Chusteryczka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,606

    Domyślnie


    nie chwaliłam się za bardzo nią , ale to nasza wakacyjna miłość od vombati z nino TS , które tylko na to czekało
    vombati... dziękujemy!!!!! nie wiem co bym bez tej chusty wiele razy zrobiła, no i okazało się, że potrafię używać kółkowej ale to magia chyba już tego szycia, ramienia i w ogóle

    edit. zapomniałam napisać, że jest śliczna i bordowe kóleczka, delikatne ozdobne przeszycie bardzo to nino ozdobiły
    i ta chusta jest stworzona do tego zaciska się tak akurat w kółkach, jest miła, świetnie się dociąga i badzo nosi też dobrze....
    miękko otula ramię i bardzo odciąża dzięki tej miękkości swojej.
    Ostatnio edytowane przez mako ; 09-08-2010 o 00:30
    synek 2007 córol 2010 ​proszę nie cytuj moich zdjęć taka podstawa autonommii.

  2. #62
    Chustomanka Awatar czarna_zaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    1,144

    Domyślnie

    Długo czekałam na testy, ale było warto zdaje się, ze był to len, nie skośnokrzyżowa w kazdym razie. Chusta piękna, slicznie uszyta, walory estetyczne nieocenione. Choć nie kochamy się z kólkami to nawet dobrze się dociągała. Minus - z 10 kg miała tendencje do osiadania. Ogólnie 5-

  3. #63
    Chustomanka Awatar olka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Plewiska/k.Poznania
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Bombonierka zawitała też u nas. Jest CUDNA! Po prostu Vombati ma talent! Śliczny krój, wykończenie, no boska! Nosiła i dociągała się super. Nie wiem co jeszcze mam napisać, bo dziewczyny już powychwalały. No POLECAM, pięknie obmyślany i uszyty kawał szmaty!
    Zuzu (styczeń 2010), Kalina (wrzesień 2012)
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci, Instruktor masażu Shantala. Bliskość na starcie - ja w sieci
    W Poznaniu też nosimy


  4. #64
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Warszawa- Stegny
    Posty
    627

    Domyślnie

    Bombonierka testowa u mnie. Myślałam, że nie dogadam się z chustą kółkową, a tu miła niespodzianka. Chusta mięciutka, starannie uszyta no i przepiękna! I ta metka! Super!
    Jestem Vombati zachwycona.



  5. #65
    Chustonoszka Awatar junona
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    134

    Domyślnie

    Miałam właśnie możliwość testowania, więc wypada co nieco napisać.
    Przede wszystkim podkreślę, że jest to mój pierwszy kontakt z chustą kółkową i generalnie wrażenia pozytywne.
    W testach była lniana Vombati: chusta lekka, przewiewna, szybko schnie, bardzo kompaktowa, ładnie zaprojektowana. Zapewne przeszła ileś tam prań i wciąż trzyma się nieźle, więc materiał gatunkowo w porządku.
    Jeśli chodzi o minusy, to mam wrażenie, że materiał czasem zanadto wpina się pod nóżki. Odnośnie nośności, to jednak czułam te moje 10 kg na ramieniu.
    Moje dziecko chyba nie dogada się już z kółkową, ale przy następnym dziecku poważnie rozważę kółkową i to właśnie Vombati, ponieważ ogólne wrażenie i autorski design naprawdę mnie urzekły.


  6. #66
    Chustomanka Awatar zuz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    790

    Domyślnie

    Miałam przyjemność zamykać testowe tournee czekoladowo złotej bombonierki od Vombati...
    Nie będę się rozpisywała nad walorami estetycznymi - dołączę się do chóralnych zachwytów i dodam tylko, że na rodzinnych świątecznych spotkaniach chusta robiła furorę, także wśród niezainteresowanych noszeniem dzieci

    Ponieważ był to właściwie mój pierwszy kontakt z chustą kółkową, nie obyło się bez schodków...
    W ogóle nie mogłam sobie początkowo poradzić z rozłożeniem ogona w kółku (poza tym samo kółko jak dla mnie trochę za małe) i przez to chyba miałam problemy z dociąganiem. Potem trochę za nisko zjeżdzały mi kółka...podejrzewam jednak, że oprócz braku wprawy, podstawowym problemem był bunt modela treningowego, który woli sprężynować niż dać się zamotać.. uff
    Po jak sądzę w miarę prawidłowym już dociągnięciu trzyma bardzo fajnie i mocno, choć na początku wydawała się dla mnie za miękka, taka lejąca się, bałam się że mi się młody obsunie.
    Byłam więc mile zaskoczona, no i polecam chustę Vombati wszystkim zdecydowanym na kółkowe

    Pozdrowienia dla Agi i wielkie dzięki za możliwość przedłużonego testowania!!!

  7. #67
    Chustomanka Awatar kundzia
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Bydgoszcz/Fordon/docelowo Maksymilianowo :)
    Posty
    810

    Domyślnie

    przepraszam, że się wtryniam, ja nie testująca, ale właśnie looknełam na stronkę vombati. PRZEPIĘKNE!!!!!!!

  8. #68
    Chustofanka Awatar vombati
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    440

    Domyślnie

    Dzięki

    Dziękuję też wszystkim testującym (i używającym na stałe) za recenzje

    A "nowe" forumki zapraszam do następnych testów - wkrótce pojawi się kolejna kółkowa.
    Aga, mama Tymka (20.04.2006) i Zoi (28.11.2007)

    Moje Vombati - chusty kółkowe www.vombati.eu i nie tylko...

  9. #69
    Chustomanka Awatar szokam
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,125

    Domyślnie

    mam kółkową Grecję (troche nietypową dla Vombati bo bez ogona) i wypożyczałam na chrzest białą, są super! nie myślałam, że lniana tak dobrze będzie się dociągać i trzymać 9kg dziecko. na lato chyba się skuszę polecam (w propos, Vombati, chusta do Ciebie wróciła?)

  10. #70
    Chustonoszka Awatar ewka101
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    130

    Domyślnie

    a ja nie umiem chyba w niej nosic, w tamtym roku byla jeszcze ok, [Dziecie lzejsze] ale ostatnio jak zalozylam, nie wytrzymalam nawet 10 min, nie wygodnie mi bylo, wrzynalo sie tu i tam, pewnie zle zakladam
    Doradca Noszenia ClauWi®

  11. #71
    Chustofanka Awatar szalotka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    50°00'45″N 20°59'19″E
    Posty
    156

    Domyślnie

    Ja mam dwie ogoniaste Vombati: jedną szytą z wełnianej Grecji, a drugą z Wrzosa Girasola. Obydwie są wg mnie bardzo wygodne, ładnie się układają w kółkach, dobrze dociągają, świetnie trzymają ciężar dziecka, no i ramię zakładkowe można tak rozłożyć, żeby było wygodnie nosić. Do tego obydwie są piękne. Bardzo polecam!

  12. #72

    Domyślnie miałam szczęście i przez kilka chwil miałam Vombati :)

    Chusta dotarła do mnie w piątkowe popołudnie z małymi przygodami
    Pięknie uszyta z dbałością o szczegóły, świetna kolorystyka
    Zakładki bardzo wygodne, fajnie mi się Hanię w niej nosiło i żałuję że tak krótko
    Moja panna waży obecnie 10,200 a w tej chuście było ok
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5be852060.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...892b60f9a.html

    Dziękuję za możliwość testowania
    Synek 28.05.2003
    Córunia 09.05.2010
    http://cudanakijuicudawianki.blogspot.com/ jak spędzam wolny czas

  13. #73
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    326

    Domyślnie

    Dziewczyny za ile chusta dotrze ,bo do 27 czerwca mnie nie ma.Nie chciałabym aby stała bezczynnie a chcę bardzo ją przetestować

  14. #74
    Chustomanka Awatar Celebrianna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oleśnica
    Posty
    1,343

    Domyślnie Wraca wiara w kółkowe

    Chusta jest u mnie Dziś trzy razy nosiłyśmy po kilkanaście minut i...wraca ma wiara, że jednak potrafię nosić w kółkowych. DZIĘKI CI, VOMBATI! Jest cieniutka i przez to łatwo przesuwa się w kółkach. Ramię jest bardzo wygodne - praktycznie samo leży, nic nie trzeba poprawiać, podkładać, rozkładać itp. Naprawdę jestem zdumiona wygodą noszenia, choć nie nosiłyśmy długo.
    Dorzucę fotki z następnych wiązań, bo te, które robił mąż nie nadają się do publikacji
    P.S. Kolor może nie ma aż takiego znaczenia, ale mi przypomina leśne jeziora na Litwie - przejrzyste i głębokie.
    po prostu Agata




  15. #75
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie

    dlugo przed kolkowymi bronilam sie oj dlugo teraz palam do nich wielka miloscia i mam cudna Vombati z Wrzosa i jestem w niej zakochana, nosi super, otula delikatnie i dociaga sie jak marzenie



    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  16. #76
    Chustoholiczka Awatar agaja
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    3,807

    Domyślnie

    jako poprzednia właścicielka - potwierdzam

  17. #77

    Domyślnie

    Dziś doszła do nas moja własna groszkowa cudne wykonanie jutro testujemy, a mam pytanko jak dociągac? w góre w dół?? bo pierwszy raz mam kółka

  18. #78
    Chustomanka Awatar moli1978
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,274

    Domyślnie

    Przepraszam za OT. Ale to zdjęcie odynki jest boskie. I jeszcze ta owca.....

    Czekam na swoją własną kółkową vombati z no cottona, więc na temat samej chusty wypowiem się wkrótce.
    syn 2007, córka 2010, syn 2016 Mamine na fb PituPitu

  19. #79
    Chustofanka Awatar vombati
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    440

    Domyślnie

    Dziewczyny bardzo dziękuję za opinie
    Ale równocześnie prosze aby w tym wątku były T Y L K O opinie - na wszelkie pytania odpowiem na priv
    Aga, mama Tymka (20.04.2006) i Zoi (28.11.2007)

    Moje Vombati - chusty kółkowe www.vombati.eu i nie tylko...

  20. #80

    Domyślnie



    Tak więc jesteśmy po pierwszych użyciach świetnie się dociąga, ładnie otula dzidzię ja jeszcze troche nieporadnie sobie radzę ale dochodzimy do wprawy
    Jak pisałam wcześniej pięknie starannie zrobiona, zachwyca

    Po pół godzinie nie czułam ciężaru mojego 9kg klocuszka

    Jedyne co mnie zastanawia czy zawsze w kółkowych jedna ręka jest lekko unieruchomiona?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •