Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Magnusowe chusty z włóczki

  1. #1
    Chustomanka Awatar scarlet
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,088

    Domyślnie Magnusowe chusty z włóczki

    Nie wiem czy jest sens, bo cały wątek magnus opiewa w zachwytach, a ja chciałam rzetelną recenzję napisać...

    Chusty magnus są przepięknie, dobrane indywidualnie do potrzeb klientki. Magnus świetnie doradza i wyszukuje piękne włóczki. Jestem uzależniona! Mam trzy chusty i czapkę i komplet dla córki na zimę. UWIELBIAM

    Polecam zarówno produkty jak i sam kontakt. Jestem mocno zadowolona.
    Własnie zamówiłam chustę na prezent dla koleżanki. Wiem, że też będzie szczęśliwa
    Marcinek luty 2009, Emi luty 2011, Bartuś marzec 2013
    Doradca Noszenia ClauWi® www.chusty.opole.pl // Sklep: www.graszki.pl
    "Kiedy dołączamy do dzieci w świecie zabawy, otwieramy drzwi do ich życia wewnętrznego i spotykamy się z nimi serce w serce." (L.J.Cohen)

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    No ba!

  3. #3
    dokebu
    Guest

    Domyślnie

    Mnie dziś naszło, siostra chciała mnie obdarować chustą robioną na szydełku, ale odmówiłam, nic bardziej nie cenię niż "magnusową pracę" i kocham jej chusty, szaliki, czapki miłością przeogromną, dobrze, że mi jeden komplet na sezon wystarcza, bo pewnie wydawałabym na nie ostatnie pieniądze

  4. #4
    Chusteryczka Awatar manteiga
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Gocławek
    Posty
    1,658

    Domyślnie

    Jestem od niedawna posiadaczką pięknej, atramentowej czapki od Magnus. Intensywne kolory, przyjemna włóczka, staranne wykonanie i stały kontakt z zamawiającym - naprawdę polecam i myślę, że będę do Magnus wracać z kolejnymi włóczkowymi życzeniami
    Tomaszek - 23.09.2009r., Klara - 23.09.2015r.
    Ach, to życie, jak trzeba to staje na wysokości zadania

  5. #5
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie

    ja zamówiłam już 3 komplety, niestety tylko jeden u mnie pozostał, a szkoda, bo chciałabym wszystkie zatrzymać, no ale to prezentowe były
    a teraz już czaję się na kolejną
    ogromnie polecam

  6. #6
    Chusteryczka Awatar zoana
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    we własnym świecie
    Posty
    2,684

    Domyślnie

    I ja mam i również polecam!
    Kontakt z Asią jest zawsze super.Odpowiada na każde pw,na każde pytanie dokładnie i z anielską cierpliwością Doradza w sprawie kolorów i włóczek.
    Terminy zawsze pokrywają się z tymi określonymi przy zamówieniu,przynajmniej u mnie tak za każdym razem było.
    Wysyłka ekspresowa,chusty pięknie zapakowane i cudnie pachnące Wykonane z niezwykłą starannością.Miękkie,piękne i przytulaśne.
    Mam 4 chusty i jeden komplet chusta+ czapka+mitenki. Nie używam innych ,magnusowe chusty pokrywają 100% mojego zapotrzebowania na na każdą porę roku

    Dziękuję,
    zachwycona użytkowniczka
    Ania, mama Zosi ('09) i Zuzi ('11)

  7. #7
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Dziewczyny, ja nie wiem, czy powinnam się tu odzywać, ale.... dziękuję, dziękuję, dziękuję
    Kopa mi dajecie, takiego pozytywnego, do działania...

  8. #8
    Chustonoszka Awatar Rosemary
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    124

    Domyślnie

    Ja też pomalutku zbieram stosik Mangusowych chust i szali.
    Mam trzy chusty, dwie czapki i szal, teraz czekam jeszcze na jesienną dostawę, czapek dla mnie i dla córki.
    Powiem szczerze, że chusty od Asiu wpadają w oko, nie raz słyszałam komplementy że fajna chusta, a co do czapek to powiem że w końcu wyglądam w nich dobrze, bo należę do osób którym nakrycie głowy nie leży
    Polecam, tylko ostrożnie bo to uzależnia
    pozdrawiam

  9. #9
    Chusteryczka Awatar miss_kumcia
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,799

    Domyślnie

    Ja mam dopiero dopiero jeden szal i jedna czapke,ale jestem zachwycona dlugo sie zastanawialam czy potrzebuje takiego zestawu,ale teraz wiem ze za dlugo czekalam i bylo warto. Chusta jest milutka i ciepla,w czapce wygladam jak czlowiek,a z reguly czapek nie lubie
    Kupowalam gotowca,wiec nie dogadalysmy szczegolow szczegolow,ale kontakt byl bardzo dobry,a wysylka ekspresowa.
    Teraz zastanawiam sie czy potrzebuje czegos jeszcze
    Gad 2011

  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Ja tylko dopiszę krótko (na dłuższą recenzję muszę znaleźć więcej czasu), że w czapkach od magnus rewelacyjnie się wygląda. A też należę do osób, którym nakrycie głowy nie sprzyja wizualnie.

  11. #11
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie

    http://shewolf-foto.blogspot.com/search/label/mangus czy ja muszę coś pisać?

















    i takie tylko znalazłam z moim pięknym beżowym kompletem, od którego czapę zgubiłam



    i na koniec



    sorry za jakość niektórych zdjęć
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  12. #12
    Chustomanka Awatar Monik75
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,142

    Domyślnie

    To co prawda wątek pochwalny chustowy, a ja w sprawie bransoletkichciałam tylko napisać, że jest śliczna, dużo ładniejsza niż na zdjęciach

  13. #13
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Niech się dobrze nosi!
    Bardzo dziękuję!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •