Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: odpieluchowanie - tetra?

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    352

    Domyślnie odpieluchowanie - tetra?

    Dziewczyny, pomóżcie!
    Mój Piter od urodzenia na pampersach. Przyszła pora na odpieluchowanie i po raz pierwszy czuję, że jednorazówki na ten moment to nie jest to. Młody jeśli chce i go pilnuję, pięknie wszystko robi do toalety, ale jeśli się bawi, to nie ma siły żeby go wysadzić. Myślę, ze lanie w pampersa jest po prostu wygodne i bez konsekwencji - bo dalej ciepło i sucho.
    Pomyślałam o tetrze, bo tych pieluch mi trochę zostało, ale czy to nie przecieknie? Folia do środka? Jak to utrzymać na pupie nie wydając majątku? Mały jest bardzo duży (wysoki i waży 17 kg - wygląda jak okazały trzylatek).
    Poradzicie coś?

  2. #2
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    Zainwestuj w jakis najtańszy otulacz

  3. #3
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abcd_2007 Zobacz posta
    Zainwestuj w jakis najtańszy otulacz
    Tez tak bym zrobila zakupila jeden lub dwa otulacze

  4. #4
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    pewnie trzeba będzie po 2 tetry kłaść do otulacza, jak masz zwyklą, a dziecko duże jak piszesz, to i sika dużo pewnie.
    Chudzinka- Ufoludek - 2001, Krasnoludek - 2009, Pimpuś -2012

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    352

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Ale czy ja w ogóle znajdę taki wielki otulacz. Jak tak patrzyłam na bazarku to mi wyszło, że one tak do 10 kg. Chyba się na nim nie dopnie takie cudo.
    Na razie włożyłam mu do zwykłych majtek terową pieluchę (pomiędzy warstwy dałam folię z worka) i w zasadzie działa, mimo, że Piter jak już sika to pół wiaderka - spodnie suche, więc chyba od biedy przy takim systemie zostanę.
    Mam nadzieję że to kwestia tygodnia i załapie.

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    156

    Domyślnie

    Jakby co, to niektóre dziewczyny szyją takie majtki treningowe z panelem nieprzemakalnym w strategicznym miejscu, jakby jednak nie załapał w ciągu tego tygodnia, to coś takiego się może sprawdzi? Chyba ostatnio widziałam na bazarku...
    K. 5.02.2013 i E. 2.06.2016

  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Ja do tej tetry poleciłabym wełniaka magnolii można się z nią porozumieć co do wykroju no i jej wełniaki(przynajmniej u mnie)trzymają bez kuracji lanolinowej a cena jest przystępna około 40 zł to jeszcze nie majątek i nie trzeba się folią ratować.My korzystamy z tego rozwiązania.W wełniaka pakuję mu tetrę lub wkładki z pieluch i tak biega jak siknie to tylko wkładki wymieniam a jak woła nie jest problem wysadzić.Nie musza to być szorty można się dogadać żeby uszyła majteczki z wyższym stanem i ciut szersze w kroczku,żeby tą tetrą dobrze ułożyć powinno dać radę.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •