Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: lotties

  1. #1
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie lotties

    myślałam, że tu wspólnymi siłami wyeksplorowałyśmy wszystkich możliwych dostawców eko-gadżetów dla maluszków...

    ale jednak nie:
    http://www.lotties.pl/index.php
    (wygląda na to że sklepik działa od września 2007)

    lecę szperać....

  2. #2
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    mamoalexa - u nich też by się też przydało "ujednolicić" nazewnictwo pieluszek
    nazwa "gatki" mnie powaliła...

  3. #3
    Chusteryczka Awatar polaquinha
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Łodź
    Posty
    2,478

    Domyślnie

    Szukałam tam kosmetyków ale ceny mnie powaliły i to nie na kolana ale na wznak




    "Najwspanialszym prezentem, ktorym mozesz obdarowac druga osobe,
    jest podarunek w postaci twojego oczekiwania sukcesu tej osoby"

    Abraham "Prawo Przyciagania"

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    chusty tam też mają. Ktoś wie co to?? Zdjęcie wg. mnie dość okropne....

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  5. #5
    Chusteryczka Awatar polaquinha
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Łodź
    Posty
    2,478

    Domyślnie

    http://www.lotties.pl/product_info.php? ... cts_id=489


    buahaha! Za te pieniąze (po dołozeniu niewielkiej sumki) będę miała krótkiego girasolka albo drugiego podka...





    "Najwspanialszym prezentem, ktorym mozesz obdarowac druga osobe,
    jest podarunek w postaci twojego oczekiwania sukcesu tej osoby"

    Abraham "Prawo Przyciagania"

  6. #6

    Domyślnie

    Fajnie! Dość małe majtki mają - coś ciekawego dla EC-owców.
    http://www.lotties.pl/product_info.php? ... cts_id=393

    [quote="polaquinha":2nsjstzo]

  7. #7

  8. #8
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    tak jak już gdzies napisałam jutro (po bobomigach) może skoczę i popytam i napewno coś kupimy...

  9. #9
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    lotties znam bardzo dobrze, bo są popularne w niemczech, ale jest to produkt raczej z dolnej półki, więc nie zgłębiałam tematu. "pieluchomajty" testowałam i niestety schną wieki...poza tym nie podobał mi się "mrówczy odwłok". niech was bóg broni przed kupowaniem tych wełnianych gaci! schną 3 dni i filcuja się zmniejszając się o jakiś rozmiar. samo filcowanie nie jest oczywiście straszne, bo wtedy lepiej trzymają wilgoć, ale suszenie ich to paranoja. niech was ręka boska broni przed kupieniem pieluszek "zawiązywanych", czyli tak naprawdę kalifornijskich: sznurki oplotą się wam o całe pranie i nigdy ich nie rozwiążecie...
    wiele akcesoriów faktycznie jest fajnych i oferta w miarę kompleksowa. fajnie, że coś sie wreszcie ruszyło w temacie

    miodowe plastry są na zaczerwienioną pupę.

    a dziecięcie "majty" nie są wcale takie małe. rozmiar 86 dostepny jest w większości sklepów. problem jest raczej z takimi w rozmairze 62-74...

    poza tym na stronie zero adresu dystrybutora, zadnych telefonów...czy tylko ja nie znalazłam?

    mart: tłumaczenie jest tak fantastyczne, że nie będę się mieszać w to a poza tym chyba nie mam specjalnie prawa? poza tym wiadomo o co chodzi...
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    jak dobrze że je przetestowałaś bo pewnie ja bym się nacięła

  11. #11

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Joł, też to zauważyłam. Ja już

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  13. #13
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    echhh dziewczyny
    ten naszyjnik to nie biżuteria jest przecie, tylko celom leczniczym służy...na ząbkowanie pomaga...i nosza chłopcy też....bursztyn pod wpływem ciepłoty ciała uwalnia cudowne substancje, które łagodzą ząbkowanie. tyle, że na allegro za 15 zł można kupić bo ten w tym sklepiku pewnie też polski jest, tyle że kilka arzy granicę przejechał...
    a w działanie lecznicze jak najbardziej wierzę.

    Serafinka: odczucia co do pieluszek są bardzo subiektywne i powiem tylko, że to jest moja opinia. są na pewno osoby , które są innego zdania na ten temat. jedynie co do tych wełnianych gaci i pieluch ze sznurkami jestem nieugięta! reszta to kwestia gustu
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    Serafinka odczucia o do pieluch są bardzo różne, Tobie się super sprawdza imse vimse (jedna biała), więc zarażona przez Ciebie poleciałam do sklepu kupić i rozczarowana jestem po Kinia jak siknie to bokiem przecieka.

    Ta sama pieluszka, a baaaaardzo różne wrażenia
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  15. #15
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    ania, dzięki za recenzje!

    a miałaś w ręku te wkładki bawełniane do pieluszek? cena nie jest zła, jeśli byłyby chłonne to może się skuszę.

    szukałam adresu lub nazwy ale faktycznie nie było.

    z tym nazewnictwem, to mi chodzi po głowie, żeby jednak było spójne. w końcu po angielsku wszystko jest jasne. niezorientowanym mamom na pewno dobrze zrobi, jak produkty w różnych miejscach będą się tak samo nazywać.

    pomyślę, jak to ruszyć...

  16. #16

    Domyślnie

    z tym nazewnictwem, to mi chodzi po głowie, żeby jednak było spójne. w końcu po angielsku wszystko jest jasne. niezorientowanym mamom na pewno dobrze zrobi, jak produkty w różnych miejscach będą się tak samo nazywać.
    Myślę, że kwestia wspolnej rozmowy wszystkich osob sprowadzajacych te towary. Ujednolicenie nazw będzie korzystne na wszystkich: dla wszystkich sprzedawcow, i ulga dla uczacych sie dopiero kupujących.

  17. #17
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    no dobrze, przekonałyście mnie. napiszę do nich jak alex przestanie mi szuflady wysuwać.

    zobaczymy czy będzie chęć współpracy. pieluszkarnia zareagowała bardzo pozytywnie i będą mieli pieluszkę kompaktową. byli nawet wdzięczni za wsparcie, bo przyznali, że maja problemy z nazewnictwem.
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  18. #18
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annamamaalexa
    pieluszkarnia zareagowała bardzo pozytywnie i będą mieli pieluszkę kompaktową. byli nawet wdzięczni za wsparcie, bo przyznali, że maja problemy z nazewnictwem.
    czułam, że to przyjazna firma
    mają ślicznie zrobiony sklep i zrobili piękną własną sesję zdjęciową z dzieciaczkami.
    i podoba mi się że oni stopniowo, powoli się rozkręcają i wstawiają produkty do sklepów stacjonarnych.

  19. #19
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    byłam dzis w Zółtym cesarzu na placu grzybowskim i nie polecam bo MAJĄ MAŁO eORTYMENTU PIELUSZKOWEGO pani miła i uprzejma ale całkowiecie niezorientowana nie wie co ma, więcej pieluszek jest podobno w drugim zółtym cesarzu. same pieluszki nie zachwyciły mnie takie jakieś kanciate, otulacze ktore tam były to porażka ale wkładki fajne . Kupiłam dwie na próbę właśnie sie suszą obok bumgenius- zobaczę ile bedą schły.Akcesoria pieluszkowe bardzo fajne!!!

  20. #20
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    17

    Domyślnie

    A jak się pytałam parę miesięcy temu na gazetowym to nikt o tej firmie nie słyszał!
    Faktycznie w Żółtym Cesarzu na Bruna mają więcej akcesoriów pieluszkowych ale mi też te ich pieluszki się nie podobają ( za sztywne moim zdaniem ) za to wkładki w rolce chyba tanie. Niech ktoś je przetestuje

    Za to polecam u nich przyprawę do kawy i herbaty K-3 ( kardamon,imbir,cynamon ) - uzależniłam się.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •