Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 37 z 37

Wątek: Kaszmir!

  1. #21
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Nie chwaliłam się jeszcze zdjęciami w akcji, bo spotkała mnie przykra niespodzianka. Moje indio okazało się mieć 4 przerwane nitki. Nie poziome, jak zazwyczaj zdarza się w starszych indiaczach, tylko te kaszmirowe, pionowe. Trudno to było nawet nazwać przerwaniem, po prostu szarej nitki brakowało na długości od 2 do 10 (yay!) centrymetrów.

    Na początku spławili mnie w Didku przy pomocy 20 euro, ale kiedy kolejna partia pojawiła się w sklepie, wymieniono mi chustę bez problemów. Obsługa klienta w Didymosie rządzi, jak zwykle
    Chętnie wkleję zdjęcia w akcji do Galerii, choć teksty niektórych forumek o tym, że wchodzą tam żeby pooglądać kto źle wiąże są nieco zniechęcające, nieprawdaż...

  2. #22
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    Chętnie wkleję zdjęcia w akcji do Galerii, choć teksty niektórych forumek o tym, że wchodzą tam żeby pooglądać kto źle wiąże są nieco zniechęcające, nieprawdaż...
    serio? kto tak napisał? bo to faktycznie zniechęcające oczywiście ci co tak surowo oceniają wiążą zawsze idealnie?
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  3. #23
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marjen Zobacz posta
    serio? kto tak napisał? bo to faktycznie zniechęcające oczywiście ci co tak surowo oceniają wiążą zawsze idealnie?
    Na Chustowiązaniu przeczytałam i trochę mnie, że tak przedszkolnie powiem, "szczyściło". Zdaję sobie sprawę, że czasem wiążę gorzej, czasem lepiej, jak wszyscy. Ale do Galerii zaglądam, żeby pooglądać świetne dzieciaki, zobaczyć jak wyglądają dziewczyny na których posty odpowiadam i poślinić się do chust

  4. #24
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    FF - wiem o czym mówisz :/ Ale kobieto,nie bądź żyła - ja bym chciała się poślinić na widok Twojego kaszmiru. Nie daj się prosić - to chociaż w indiostosie wrzuć

  5. #25
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Fatal, ja nie oceniam a jak chcesz, to na poprawe humoru moge ci na priva moje "domowe" wiazania wrzucic, to ci wlosy deba stana (jak chusta przychodzi do mnie, to nie moge sie opanowac i na szybko, na piec minut zawiazuje, oczywiscie na chybcika, dopiero jak zobacze foty to sie lapie za glowe
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  6. #26
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    łe tam.... co tam komentarze, też bym popodziwiała w akcji to cudo
    K. 2009M. 2012

  7. #27
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Spoko, obiecuję że w weekend wrzucę. To zwykła szara chusta, choć wiąże się i nosi fantastycznie, śmierdzi również strasznie kozą, zwłaszcza na deszczu.

    Wyżej w wątku są zdjęcia w pudełku (tej którą odesłałam). Młoda chodzi do żłobka i w tygodniu prawie jej już nie noszę, głównie przy gotowaniu obiadu

  8. #28
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Ciekawe z czego to wynika, ale moj po praniu nie śmierdzi nic. Za to mieciutki się zrobił, mimo że nie noszony. Cudny!
    Zdjęcia z komórki w nocy;/




  9. #29
    Chustoholiczka Awatar amst
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    4,830

    Domyślnie

    ómarłam...<3

  10. #30
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Demona, moja ma taki zapach bo po pierwsze do płukania wełny dodaję troszeczkę kuracji Disany, a po drugie u nas jest naprawdę wilgotno. Jak idę z młodą na spacer w deszczu, to szybko zaczyna pachnieć takim mokrym włosiem. Jest to raczej miły zapach (nie mylić z mokrym psem ). Mam jeszcze smoki Oschy kaszmirowe i też tak zajeżdżają na mokro.

  11. #31
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    piękna chusta!
    FF a jak smoki?
    wstaw zdjęcia w wątku smokowym, proszę!
    teraz Maksa cały czas w chmurach zen noszę, cudny ten kaszmir dla malucha, mięciutki, milusi, a zarazem solidny
    innego kaszmiru nie miałam
    chyba nati jakiś pozyczony, ale nie pamietam jaki był
    Ostatnio edytowane przez milorzab ; 30-11-2013 o 11:09

  12. #32
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Smoki są zupełnie inne - bardzo zwarte i cieniutkie, ciężko mi było wyczaić która strona to kaszmir, a która cottolin. To raczej letnia chusta, ma potencjał szmatana, bo gęsta. Indio to taka chmurka w porównaniu





    Mam nadzieję, że widać znaczną różnicę w grubości, mimo że g/m2 jest praktycznie identyczne w obu. Obie to 5, smoki ważą 740g a indio 769g.

    edit: dodałam działające zdjęcie

    Sent from my WP8 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez FatalFuchsia ; 30-11-2013 o 21:09

  13. #33
    Chustoholiczka Awatar Filippa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Opole/Katowice
    Posty
    3,410

    Domyślnie

    O mamuniu
    Roch 09.07.2010, Leon 20.05.2013 i Tola 05.01.2015

  14. #34
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    Demona, moja ma taki zapach bo po pierwsze do płukania wełny dodaję troszeczkę kuracji Disany, a po drugie u nas jest naprawdę wilgotno. Jak idę z młodą na spacer w deszczu, to szybko zaczyna pachnieć takim mokrym włosiem. Jest to raczej miły zapach (nie mylić z mokrym psem ). Mam jeszcze smoki Oschy kaszmirowe i też tak zajeżdżają na mokro.
    możliwe, że to to aczkolwiek nigdy nie odbierałam NL jako mokrego kraju, przynajmniej w porównaniu z UK

  15. #35
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    piękne obie
    te smoki wpadają w granat? patrzę na zdj i one mi jak zen wyglądają...

  16. #36
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milorzab Zobacz posta
    piękne obie
    te smoki wpadają w granat? patrzę na zdj i one mi jak zen wyglądają...
    Ciemno szary kaszmir i "natur" na lniano-bawełnianej stronie.

  17. #37
    Chustonoszka Awatar Sylwia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa / Izabelin
    Posty
    124

    Domyślnie

    Dziewczyny, i jak wrażenia po tych paru miesiącach?
    Chusta warta swojej ceny?

    Moze wrzucicie jakieś zdjecia w akcji...?



    Sent from my GT-I8750 using Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •