Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: ile dzieci nosiły Wasze chusty?

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Zazuza
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,800

    Domyślnie ile dzieci nosiły Wasze chusty?

    Ciekawa jestem.
    Nie okazjonalnie, ale ile dzieci "wynosiły"?
    Nie znalazłam takiego tematu.
    A wyszło mi ze mój elastyk kupiony nowy w 2008 nosi już 7 dziecię i to same dziewczyny na dodatek
    A Wasze????

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Vernea
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,432

    Domyślnie

    Ja mialam taką rotację wśród chust, że nie dam rady odtworzyc. Jedyna, której jestem pewna to moja opuncja. Najpierw jako długa, potem plecakowa, a teraz kółkowa nosi moje trzecie
    www.nosimydziecko.pl chusty do noszenia dzieci, nosidełka ergonomiczne
    www.vernandnea.pl rodzinny sklep internetowy
    www.pluszowapileczka.pl internetowy sklep z zabawkami


    Moje cztery Szczęścia: 2008, 2010, 2012, 2017

  3. #3
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Maruyama koło dziesiątki, dokładnie nie jestem w stanie odtworzyć, bo od ponad 3 lat krązy po krewnych i znajomych.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  4. #4
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    moje szmatany jak narazie nosily 1 dziecie, ale ostatnio kupilam katje i nosidlo mei tai - nosidlo napewno nosi uz 3 dziecko, a katja byla uzywana na warsztatach wiec sporo wiazana byla na lalkach

  5. #5
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia,ale pewnie dużo Dwie nówki miałam,resztę używanych, więc na pewno się nanosiły.
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  6. #6
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,483

    Domyślnie

    Ja mam tylko jedna uzywke wiec reszta moich chust zaliczyla dwojke, same chlopaki. A co dalej, to juz tam od Szefa u gory zalezy
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    258

    Domyślnie

    dzieci moj, i siost czyli juz 7, a jezce siostry meza nie maja dzieci
    Malwinka 12.05.2008, Kropka 06.12.2011 [*], Sonia 01.12.2012, Kinga 01.12.2012

  8. #8
    Chustofanka Awatar soh
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Japonia
    Posty
    495

    Domyślnie

    Moj elastyk nosi wlasnie ósme, czwarte z kolei z naszego przedszkola do tego mam/miałam mei tai babyhawk, o którym mi wiadomo, ze piątkę nosił, ale poszedł w swiat i straciłam go z oczu, wiec moze nosi kolejne?
    moje CGW poszło w swiat i obecnie ma ósme dziecko, moze pójdzie i dalej
    indio ma czwarte i utknęło, bo mama sie zakochała, od urodzenia do teraz tylko w tym (mala ma juz 1,5 roku)
    no i gdzieś sa jeszcze moje 4 DIY mietki, ale nie wiem gdzie, czy noszą, czy leżą gdzieś w szafie, straciłam z oczu... a szkoda, porządne były, takie w sam raz na 6-8 miesięcy.
    Soh i same corki - Majka (08/2007), Kalina (09/2009), Sumire (07/2012), i Amelka (02/2015)

  9. #9
    Chustonoszka Awatar Madziula
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Mój cudowny Koniec Świata }*{
    Posty
    135

    Domyślnie

    Mój elastyk Mobywrapek ciagle w ruchu wynosił 2 moich dzieci, 2 dzieci przyjacióeki właśnie leci do trzeciej a dodam tylko,ze ja dostałam go od siostry ze stanów- tam wynosił jej córę, a ona też go używanego dostała, ale ile dzieci w stanach wytulił nie wiem CZyli minimum 6 a bedzie więcej
    4 dziecko tuliTkana Babylonia na razie
    Wybaczcie brak polskich krzaczków i błędy- z natury narwaniec jestem, co w sercu to na języku i enter zanim przeczytam

    B. 2010 D.2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •