Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 43

Wątek: Czy Warszawa gdzieś się spotyka?

  1. #21
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    Nic regularnego na razie nie wyczaiłam, może ktoś coś wie?
    Spotkania w 100P i w Kalimbie są regularne. No i chyba dziewczyny z Ursynowa często się tam spotykają.
    PS. Sorry za post za postem. Za szybko kliknęłam nie to co trzeba.

  2. #22
    Chustofanka Awatar aravls
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Gdańsk Chełm
    Posty
    339

    Domyślnie

    Dzięki za dzisiejszą Kalimbę, czuję pod skórą pozytywny ferment

  3. #23
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    Dzisiaj to było totalne zamieszanie.

  4. #24
    Chustofanka Awatar Inna Mama
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    446

    Domyślnie

    A nas Kalimba ominęła tym razem, nie chcieliśmy innych dzieciaczków pozarażać. Może w przyszłym tygodniu jakoś w 100 Pociechach na Figlach Miglach?

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    To normalnie w Kalimbie nie jest takie zamieszanie?

  6. #26
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    a ja się jakoś nie odnalazłam może w 100 pociechach będzie mi łatwiej, tylko, że to nie nasza pora spacerowa - o 10 to jeszcze śpimy
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  7. #27
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Hehe, my o 5.00 już nie śpimy W Stu Pociechach jest więcej miejsca, to na pewno.

  8. #28
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isolt Zobacz posta
    a ja się jakoś nie odnalazłam może w 100 pociechach będzie mi łatwiej,
    I tu, i tu spotykają się niektóre mamy od jakiegoś czasu i dobrze się znają. Na początku może być nieswojo, ale jak już się wsiąknie, to choćby się waliło, paliło - lecisz na spotkanie. W 100P jest więcej miejsca i spotkania tematyczne (chusty, kołysanki) + sala zabaw. A w Kalimbie można pogadać na dosłownie każdy temat, na takie też.

  9. #29
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maroussia Zobacz posta
    Spotkania w 100P i w Kalimbie są regularne. No i chyba dziewczyny z Ursynowa często się tam spotykają.
    Dziewczyny z Ursynowa spotykają się na Urynowie (=> nasz wątas).
    Jeśli niektóre bywają w 100P czy w Kalimbie, to tylko okazjonalnie i raczej na pewno nie na warsztaty chustowe
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  10. #30
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maroussia Zobacz posta
    I tu, i tu spotykają się niektóre mamy od jakiegoś czasu i dobrze się znają. Na początku może być nieswojo, ale jak już się wsiąknie, to choćby się waliło, paliło - lecisz na spotkanie. W 100P jest więcej miejsca i spotkania tematyczne (chusty, kołysanki) + sala zabaw. A w Kalimbie można pogadać na dosłownie każdy temat, na takie też.
    no właśnie, może to kwestia tego, że nawet nie miałam gdzie usiąść, a mój Ignaś jeszcze nie jest tak mobilny jak reszta dzieciaków
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  11. #31
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Mnie się podobało na dywanie Tylko stresa miałam, że mi Zosię rozdepczą starszaki

  12. #32
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isolt Zobacz posta
    no właśnie, może to kwestia tego, że nawet nie miałam gdzie usiąść, a mój Ignaś jeszcze nie jest tak mobilny jak reszta dzieciaków
    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    Mnie się podobało na dywanie Tylko stresa miałam, że mi Zosię rozdepczą starszaki
    Nie ma miejsc przypisanych. Każda mama stoi, siedzi gdzie chce. Nie ma co się stresować, a wiadomo, że przy takiej ilości dzieci trzeba kątem oka je obserwować.
    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    Dziewczyny z Ursynowa spotykają się na Urynowie (=> nasz wątas). Jeśli niektóre bywają w 100P czy w Kalimbie, to tylko okazjonalnie i raczej na pewno nie na warsztaty chustowe
    Tu: "No i chyba dziewczyny z Ursynowa często się tam spotykają." Chodziło mi o spotkania na Ursynowie (skrót myślowy).

  13. #33
    Chustonówka Awatar manoo
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    wwa
    Posty
    11

    Domyślnie

    metis1 To gdzie sie mamy z Ursynowa spotykaja? Bo chyba mial byc tam link i nie dziala

  14. #34
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    734

    Domyślnie

    Dziękuje za informacje
    Zniknelam, bo od 3 tygodni leże w zosce na podtrzymaniu. Mam nadzieje, ze doleze do końca. Na razie mija 29 tydzień więc największe zagrożenie już minęło.
    grimma i Ciebie miło widzieć :-D
    do zobaczenia zatem za jakiś czas na freta lub w kalimbie.
    Mama Wiktora (2007) czterech Aniołków[*][*][*][*] Igora (2013) i Borysa (2015)

  15. #35
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manoo Zobacz posta
    metis1 To gdzie sie mamy z Ursynowa spotykaja? Bo chyba mial byc tam link i nie dziala
    Nie wklejałam linki
    Na regionalnych wątkach jest Warszawa i Ursynów. Umawiamy się w zależności od natchnienia i chęci spotkania się. Częstotliwość jest różna: czasem co tydzień (w cieplejszym sezonie), czasem raz w miesiącu. Trzeba śledzić wątas, po prostu.
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  16. #36
    Chustomanka Awatar kura
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Pociecha :)
    Posty
    1,061

    Domyślnie

    Podjechałabym na spotkanie w Kalimbie, żeby mój dzikus z lasu zobaczył, że poza nim są inne dzieci na świecie Mi też przydałby się powiew wielkiego miasta Nie wiem tylko czy odnajdziemy się tam z takim raczkowym dziecięciem, trochę mnie Isolt wystraszyła ?

    Czy te środowe spotkania to kontynuacja poniedziałkowych http://klubkangura.com.pl/warszawa-%E2%80%93-kalimba, czy to coś innego? Trzeba się wcześniej deklarować?




  17. #37
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    przeniesione z poniedzialku na srode.
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  18. #38
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kura Zobacz posta
    Podjechałabym na spotkanie w Kalimbie, żeby mój dzikus z lasu zobaczył, że poza nim są inne dzieci na świecie Mi też przydałby się powiew wielkiego miasta Nie wiem tylko czy odnajdziemy się tam z takim raczkowym dziecięciem, trochę mnie Isolt wystraszyła ?
    Czy te środowe spotkania to kontynuacja poniedziałkowych http://klubkangura.com.pl/warszawa-%E2%80%93-kalimba, czy to coś innego? Trzeba się wcześniej deklarować?
    Oj nie bój się Tam po prostu mało miejsca jest, a było dużo osób (a wiadomo, że dzieci są ruchliwe za kilka osób na raz ) Takich raczkujących to mi się wydaje, że było kilka, ale Ignaś dopiero się obraca i niestety dla niego jeszcze się nie przesuwa do przodu, choć bardzo by chciał
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  19. #39
    Chustofanka Awatar Inna Mama
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    446

    Domyślnie

    Dziewczyny czy na Mokotowie w okolicy Metra Racławicka jest jakaś kawiarnia dzieciowa?

  20. #40
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Inna Mama Zobacz posta
    Dziewczyny czy na Mokotowie w okolicy Metra Racławicka jest jakaś kawiarnia dzieciowa?
    Była Mama Lama, ale już dawno zwinęli się. Nie ma żadnej info na ich stronie. Przejdę się tam i sprawdzę - jutro.

    dopisek: Sprawdziłam, nie ma śladu po Mamie Lamie, choć na ich stronie internetowej zero informacji.
    Cytat Zamieszczone przez maroussia Zobacz posta
    W poniedziałki o godz. 10:30 -12:00 są Bliskie spotkania w "Stu pociechach".
    Fundacja nie dostała dofinansowania, więc opłata wynosi 20 zł za wejście lub 15 zł w abonamencie (w sumie drogo za pogaduchy).
    Ostatnio edytowane przez maroussia ; 21-01-2014 o 01:15 Powód: dopisek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •