Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Wielo a nauka chodzenia

  1. #21
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    Melodi, oddychaj.
    Po pierwsze- MA CZAS gdybys lepiej znala rozwojowke dzieci w tym wieku- bys wiedziala.
    Wyjaśnię może o co mi chodzi, chociaż byłam pewna,że zrobiłam to w poprzednim poście.

    Nigdzie nie napisałam,że jestem zaniepokojona tym,że moje dziecko nie chodzi. Nigdzie nie napisałam,że chciała bym,żeby moje 10cio miesięczne dziecko chodziło,czy że nie ma czasu, że ma 10 miesięcy i powinno już chodzić.
    Nigdzie.

    Więc co ma wspólnego z moim tematem Twój post wcześniejszy, uspakajający mnie i zapewniający, że moje dziecko ma jeszcze czas by chodzić? Jakbym tego nie wiedziała, i pytała tutaj, co zrobić by moje 10 miesięczne dziecko zaczęło brać udział w maratonach biegaczy. A teraz piszesz mi o rozwoju fizycznym dzieci, który znam bardzo dobrze, i dlatego tym bardziej nie rozumiem, o co Ci chodzi w tych wypowiedziach. A Ty dalej mi piszesz,że moje dziecko ma czas. \
    To co, mam go sadzać za każdym razem jak wstanie...?
    Nie rozumiem o co Ci chodzi. Nie jestem kolejną mamą z obsesją na punkcie tego,by moje dziecko rozwijało się nadprzeciętnie - i nie wiem skąd taki wniosek. Ale własnie w ten sposób do mnie piszesz.
    Więc proszę, daruj sobie kolejny post przekonywujący mnie,że moje dziecko ma 10 miesięcy i mogę byc spokojna, że jeszcze nie chodzi i nie biega. Na prawdę to wiem, nigdzie tutaj nie napisałam,że jestem zaniepokojona tym stanem rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez melodi ; 19-09-2013 o 12:14
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  2. #22
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    No to mnie KOMPLETNIE opacznie zrozumiałaś.
    Pisałam to aby Cię wesprzeć, że pieluchowanie wielo, szerokie pieluchy nie mają nic wspólnego z nauka chodzenia.
    Szkoda, że wyszło takie nieporozumienie.

  3. #23
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    u Nas fajnie sprawdziły się pieluszki wełniane ecodidi,ale te starsze,bo są wąskie w kroku,do tego tetra bambusowa lub ręczniczki bambusowe i mała latała jak szalona. Dokładnie Ciebie rozumiem,bo mi się też wydawało,że we wszystkim jej szeroko tym bardziej,że u nas problem nóżek w X i wszystko co za szerokie w kroku się rolowało.Drugi patent to samemu uszyć wąskie w kroku formowanki i na wierch gatki wełniane

  4. #24
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    owieczka33 w takim razie bardzo Cię przepraszam,ale odebrała to jako swoisty atak na mnie,jakbym przymuszała dziecko do chodzenia I trochę mnie poniosło, bo na prawdę staram sie być ciągle na bieżąco pod względem rozwoju psychicznego i ruchowego mojego dziecka. Przepraszam raz jeszcze, głupio mi teraz
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •