Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Sympatyczne zwierzaki czyli Grey Otomi - preorder

  1. #21
    Chusteryczka Awatar malgos
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,746

    Domyślnie

    Mi się te zielone podobają, takie wiosenne są. Może zielono-czerwone byłyby takie bardziej folkowe? Albo fioletowo-zielone?

    Ale mam wrażenie, że niewiele będzie widać po zawiązaniu, jeśli to, co jest pokazane, to jest środek chusty, tzn. to miejsce, gdzie króliczki stoją tyłem do siebie (cały ten odcinek w dół), tak przynajmniej sugeruje obrazek.

    Obstawiam, że w kieszonce/plecaku prostym:

    - albo królikom "utną się" uszy (a może nawet i głowy), gdy zroluje się w kieszonce górną część chusty i będzie widać sam kwiatek i kuperki okolicznych zwierzątek

    - albo będzie widać tylko króliki i ten kwiatek pod nimi oraz kuperki sąsiadujących z nimi ptaszków i sarenek (?). Mrówkojady, pawie i cała reszta chusty zginie w pasach pionowych, a szkoda bardzo.

    Obym się myliła.
    M&M 2006 , M 2009, M 2013, M 2017

  2. #22
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malgos Zobacz posta
    Mi się te zielone podobają, takie wiosenne są. Może zielono-czerwone byłyby takie bardziej folkowe? Albo fioletowo-zielone?
    Inne kombinacje kolorystyczne też bym chętnie widziała. Ale pewnie średnie szanse, że się gdzieś tu pojawią...
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •