Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Bobolider, kieszonka, NEWBORN,

  1. #1
    Chustomanka Awatar Patrycja89
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    544

    Domyślnie Bobolider, kieszonka, NEWBORN,

    Czy ktoś je miał/ma? Jak się sprawują?
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 10-02-2015 o 22:47

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Lubelskie
    Posty
    1,807

    Domyślnie

    posiadam, próbowałam założyć 2-tygodniowemu noworodkowi (dziewczynka, obecnie ok 3700g, nóżki szczuplutkie) z małym wkładem. Szału ni ma, odwłok jakiś spory, leżała i miałam wrażenie jakby pupa była wyżej, niż głowa. Pieluszkę miała na sobie może 20 minut, przesikała na wylot, znaczy się, bokiem wyciekło. Wkład prałam wcześniej 3 razy, żeby nabrał chłonności. Zakładanie pieluszki wygodne, chociaż te napki od skóry na brzuszku jakoś średnio mi się podobają.
    Uważaj, kiedy marzysz o własnym bagienku. Bo możesz wylądować z ogrem w jednym domu.

    H.24.08.13

  3. #3
    Chustomanka Awatar Patrycja89
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    544

    Domyślnie

    No to kiepsko, bo właśnie kupiłam taki zestaw http://allegro.pl/bobolider-newborn-...516004636.html i miałam nadzieję, że będą ok. Tzn, mam w razie czego na początek 17 formowanek noworodkowych i otulacze, ale sądziłam, że te też się nadadzą. Czyli te podwójne gumki przy nóżkach i tak nic nie dają? A wkład zakładałaś ten mały czy ten duży? Ogólnie wyglądają na zdjęciu jakby nie robiły wielkiej pupy, jest aż tak źle? Jak w porównaniu z innymi? W innych też pupa taka duża?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •