Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 121

Wątek: Woven Wings

  1. #41
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Macałam tę niebieską, tom chyba ta 6 od góry po lewej....Z jedwabiem. Przede wszystkim-przecudny zapach jedwabiu, po drugie, urzekła mnie jej "przaśność". Niesamowita w dotyku chusta. Surowa a jednocześnie delikatna. Chciałabym ją mieć.

  2. #42
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nata76 Zobacz posta
    Macałam tę niebieską, tom chyba ta 6 od góry po lewej....Z jedwabiem. Przede wszystkim-przecudny zapach jedwabiu, po drugie, urzekła mnie jej "przaśność". Niesamowita w dotyku chusta. Surowa a jednocześnie delikatna. Chciałabym ją mieć.
    Study of Sky jest niesamowita.
    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


  3. #43
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    Cudny Oberon.
    100% bawełna, 251g/m2, pierwszy rzut sprzedaży to losowanie, szczegóły na ich fb: https://www.facebook.com/WovenWings a w piątek w nocy będzie wypust w ich sklepie na etsy.
    Cudo nad cuda, przepiękna kolorystyka




  4. #44
    yena
    Guest

    Domyślnie

    Piekna!!!! Nie ma chyba tygodnia, zeby mi sie WV nie podobala, ale ta jest niesamowita!

  5. #45
    Chustofanka Awatar Megi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    463

    Domyślnie

    piękna. im dłużej się jej przyglądam tym bardziej mi się podoba. no i te zdjęcia są bombowe
    Zosia (08.2011), Tadzio (04.2013) i Stefcia (07.2014)

  6. #46
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    ogólnie cała firma robi dobre wrażenie, obsługa klienta też rewelacja jak w preorderze zamówiłam jedną chustę i przez przypadek akurat moją źle ucięli i była o rozmiar krótsza, to miałam wysył gratis i cenę na chustę obniżoną
    Do tego zdjęcia
    A i same chusty są cudowne

  7. #47
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    oberonek leci do mnie! woohooo!

  8. #48
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    197

    Domyślnie

    Ale fajnie Pochwal sie jak doleci

  9. #49
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    cudooooooooooooooooooooooooooo


  10. #50
    Chustomanka Awatar lina
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    koniec świata ;)
    Posty
    573

    Domyślnie

    piękny
    Antoni III.2013 i Magda VI.2015

  11. #51
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    Miss Scarlett
    272 gr/m2 bawłna/len dzisiaj o 21




  12. #52
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    w nocy był wypust, Cobweb 251 gr/m2 egipska bawełna




  13. #53
    Chustopróchno Awatar Andzia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Walia/ UK
    Posty
    10,996

    Domyślnie


    Ta jest cudna

    Nadal do kupienia tylko na etsy?



  14. #54
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    O, taką mogłabym mieć! Super!

    Od jakiegoś czasu chodzi za mną jakieś lekkie b&w...
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  15. #55
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    WW robi losowania na swoim profilu FB a potem wypusty na etsy. Choć Cobweb był tylko na etsy, ale aż 50sztuk


    właśnie ogłosili nowy wypust:

    The Pink Cloud


    We would like to introduce you to the next wrap in our Impressionist series: The Pink Cloud.


    Pink Cloud is a small Geo using our luxury Bourette silk and Egyptian cotton. This wrap is comprised of a soft pink speckled bourette on a creamy white warp; a medium weight wrap weighing approximately 280 gr/m2 after washing and wearing. The Pink Cloud will arrive unfinished and will soften significantly after it’s first wash becoming more supple, moldable, and soft. The Impressionists provide tender softness for newborns but will hold strong, cushy and sturdy for toddlers.


    The Pink Cloud will be released in two batches. The first release will be done via draw using our google form
    (https://docs.google.com/forms/d/1BdJ...?usp=send_form)
    If you would like to purchase The Pink Cloud please fill in the google form and comment below. The draw will close Wednesday, the 24th at 16:00 BST. Winners will be invoiced soon after and invoices must be paid in 24 hours or names will be redrawn. The second release will be done via the Woven Wings Etsy page (www.etsy.com/uk/shop/WovenWingsTextiles) on Thursday. We will post the release time closer to the release.


    Please remember, you may only enter the draw one time and winning invoices must be paid within 24 hours.


    Prices: Size 2 = £185, Size 3= £193, Size 4=£201, Size 5= £209, Size 6= £217, Size 7= £230




    Ostatnio edytowane przez Marciula ; 23-09-2014 o 15:10

  16. #56
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    Ja mam Study of Sky, ma podobną "strukturę" do Cloud. Przepiękna chusta. Zdjęcia marne, ale innych nie ma

    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


  17. #57
    Chustomanka Awatar sheep
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    908

    Domyślnie

    wygląda pięknie chropowato, lubię takie...

  18. #58
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    oberon&cobweb


  19. #59
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    The cooling breezes of Autumn bring us the introduction of next wrap in our Impressionist series: Chestnut Trees at Osny.
    Chestnut Trees is a small geo made of our luxury bourette silk and Egyptian cotton. This wrap is comprised of evergreen bourette with pointillist dots of gold and indigo on a creamy white warp; a medium weight wrap weighing approximately 280 gr/m2 after washing and wearing. Chestnut Trees at Osny will arrive unfinished and will soften significantly after it’s first wash becoming more supple, moldable, and soft. The Impressionists provide tender softness for newborns but will hold strong, cushy and sturdy for toddlers.
    The Impressionist series is being released in very limited quantities, giving us the opportunity to release a greater number of our favourites colourways. They will be released in two batches, the first release will be done via draw using our google form:
    https://docs.google.com/forms/d/1qgP...?usp=send_form If you would like to purchase a wrap please fill in the form and comment below.
    The draw will close Thursday, the 2nd of October at 16:00 BST. Winners will be invoiced soon after and invoices must be paid in 24 hours or names will be redrawn. The second release will be done via the Woven Wings Etsy page (www.etsy.com/uk/shop/WovenWingsTextiles) on Friday, the 3rd. We will post the release time closer to the release.
    Please remember, you may only enter the draw one time and winning invoices must be paid within 24 hours.
    Prices: Size 2 = £185, Size 3= £193, Size 4=£201, Size 5= £209, Size 6= £217, Size 7= £230








  20. #60
    Chustomanka Awatar Linus
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    616

    Domyślnie

    Przepiękne chusty.
    Oberon ma takie pięknie nasycone te kolory, ale chyba najładniejszy jest cobweb.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •