Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Zatwierdzanie postów przez administratora? Dlaczego moje posty nie są publikowane?

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    160

    Domyślnie Zatwierdzanie postów przez administratora? Dlaczego moje posty nie są publikowane?

    Nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi na to pytanie ani w FAQ ani w pomocy technicznej ani w regulaminie...

    Na Bazarku czy też na forum Pielęgnacja pieluch na razie nie miałam problemu z opublikowaniem postów ale w wątku "Wielorazowe chusteczki do pupy" na forum 'Recenzje pieluszek' w sobotę 24 sierpnia napisałam post po czym pojawiła się informacja, że mój post zostanie opublikowany dopiero po zatwierdzeniu go przez administratora/moderatora (nie pamiętam przez kogo). Wczoraj próbowałam jeszcze raz napisać tego samego posta i znowu wyskoczyła mi ta informacja. Już 5 dni czekam aż mój post pojawi się w wątku.

    Jestem nowa więc może czegoś nie wiem. Czy to normalne? Nie sądzę, żeby mój post był niezgodny z czymkolwiek. Chciałam się tylko podzielić z innymi forumkami z czego ja ostatnio zrobiłam takie chusteczki...

    Może ktoś wie o co chodzi z tym zatwierdzaniem postów

    edit:
    O! dziś w końcu po 5 dniach pojawił się mój post. Także, moje pytanie w sumie jest już nieważne ale jeśli jednak ktoś na nie umie odpowiedzieć to może mogłoby to komuś pomóc na przyszłość...?
    Ostatnio edytowane przez multimama ; 29-08-2013 o 15:15

  2. #2
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Sama nie mam pojęcia, i czekam aż tu ktoś odpowie. Mi się tak nigdy nie zdarzyło
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  3. #3
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    moim zdaniem filtr antyspamowy uznał Twój post za spam. część takich postów jest kasowana automatycznie, a część jest pozostawiona do decyzji moderacji.

  4. #4
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    dokładnie, ze względu na ostatnio nasilone ataki robotów spamerskich, póki nie zostanie to ogarnięte fest przez administrację, wszystkie pierwsze posty muszą być "do moderacji" najpierw, niestety innej mozliwości nie ma przez jakis czas, przepraszamy za utrudnienia, mam widok na moderowane posty i tematy (co dopiero dziś obczaiłam) i jak najszybciej postaram sie je uwidaczniać codziennie, to znaczy jeśli nie należą do robotów oczywiście. Bez tego mielibyśmy codziennie widoczne wątki spamerskie w sporej ilości.

  5. #5
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mag Zobacz posta
    mam widok na moderowane posty i tematy (co dopiero dziś obczaiłam)
    skandal, Pani, skandal!

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    197

    Domyślnie

    a ja dziś 3x próbowałam dodać nowy wątek w bazarku rozumiem, że muszę po prostu czekać? a nie, że coś źle robię?

  7. #7
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    zauważyłam, że zniknęły w kilku wątkach sprzedażowych na bazarku pieluszkowym pierwsze posty, naruszały regulamin?

  8. #8
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    zapewne nie tylko pierwsze posty, ale całe wątki.
    tak. znikają wątki łamiące regulamin.

  9. #9
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    zauważyłam, że zniknęły w kilku wątkach sprzedażowych na bazarku pieluszkowym pierwsze posty, naruszały regulamin?
    pewnie o ten wątek chodzi http://www.chusty.info/forum/showthr...ady-sucha-pupa

  10. #10
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    a widzisz!
    dzięki

    teraz jest ok?

  11. #11
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    a widzisz!
    dzięki

    teraz jest ok?
    ja tam dalej nie widzę pierwszego posta

  12. #12
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    oj, trzeba się pilnować ale przyznaję, że w bazarku pieluszkowym to chaos jest jak dla mnie, zauważyłam, że jak się pojawi wątek i się go od razu nie klepnie, to większość fajnych pieluszek przelatuje koło nosa więc sama też klepię i później oglądam

  13. #13
    Chustonówka Awatar Magnolia78
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Chojnice, niegdyś Malbork
    Posty
    11

    Domyślnie

    a ja jestem ciekawa w czym mój naruszył regulamin? też znikł pierwszy post, załozyłam nowy wątek o takiej samej nazwie na razie działa.... pozdrawiam!
    Ksawery 07.2005
    Piotruś 12.2012

  14. #14
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magnolia78 Zobacz posta
    a ja jestem ciekawa w czym mój naruszył regulamin? też znikł pierwszy post, załozyłam nowy wątek o takiej samej nazwie na razie działa.... pozdrawiam!
    od tego jest stosowny wątek w dziale pomoc techniczna, nie mnóżmy ich i nie mieszajmy tematów. Tam zapraszam z pytaniem lub na priv do moda.

  15. #15
    Chustofanka Awatar ubyszka
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Ząbki
    Posty
    291

    Domyślnie

    Chciałabym się dowiedzieć, czy jest jeszcze szansa na opublikowanie mojego posta w temacie "niszczenie się bambusa". Czekam prawie tydzień. To był mój pierwszy post i jako taki czeka na akceptację moderatora. Z tym, że zastanawiam się, czy jeszcze czeka, czy już przepadł w czeluściach internetu... Z góry dziękuję za odpowiedź.

  16. #16
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ubyszka Zobacz posta
    Chciałabym się dowiedzieć, czy jest jeszcze szansa na opublikowanie mojego posta w temacie "niszczenie się bambusa". Czekam prawie tydzień. To był mój pierwszy post i jako taki czeka na akceptację moderatora. Z tym, że zastanawiam się, czy jeszcze czeka, czy już przepadł w czeluściach internetu... Z góry dziękuję za odpowiedź.
    super, że napisałaś
    już zatwierdziłam Twój post.

    Nie pokazywanie się postów to nie brak naszej dobrej woli, tylko wynik tego, że nie wszystko wyłapujemy po prostu. Nie mamy powiadomień o postach do zatwierdzenia, musimy je "wyłapać". A teraz spora część moderacji albo choruje albo żyje w przedświątecznym zarobieniu. albo jedno i drugie

  17. #17
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    proszę, jeśli czekacie to piszcie na priva do moda z linkiem do strony wątku, w którym trzeba zatwierdzić post. Tak jest najszybciej, ciężko jest wyłapac wszystko jak pisze mi.

  18. #18
    Chustofanka Awatar ubyszka
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Ząbki
    Posty
    291

    Domyślnie

    Dziękuję.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •