Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62

Wątek: plecak prosty - ocena nowe zdjecie post 17

  1. #61
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    37

    Domyślnie

    Udało nam się dziś samodzielnie (bez tatusia) zamotać plecak Musiałam odkurzyć a Ola boi się odkurzacza. Zawzięłam się po przeczytaniu Waszych postów. Nie było idealnie, za słabo dociągnięta, ale na te pół godzinki jakoś było. Wcale nie dałam rady włożyć chusty między córcię a siebie. Prostowała trochę nogi, ale jakoś się udało. Córcia nie płakała przy odkurzaczu a ja mogłam sobie spokojnie posprzątać. Ale na dłuższy wypad takie kiepskie wiązanie odpada No cóż, chyba malgos trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać aż dziecię zacznie współpracować

  2. #62
    Chustofanka Awatar soh
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Japonia
    Posty
    495

    Domyślnie

    Sie podepne z moim plecakiem.
    Robione na spiocha, tzn spiace dziecko wrzucilam na plecy (z biodra, czyli pod pacha), narzucilam na górę chuste i dociagnelam. Inaczej młoda nie daje sie zamotac, jak obudzona to mogę najwyżej próbować złapać, chuste na ramiona i zarzucić trzymając pod pachami, ale to sie ostatnio tez nie udaje, bo zwiewa. Wrzucona na plecy bez chusty czeka spokojnie juz.
    Pytanie - czy tu jest podkrecona miednica? Tak chciałabym wiedzieć, motam ja ciagle tak samo, mi tak wygodnie, ona sie nie skarży... Jesli próbuje coś zrobić, zeby mocniej te pupe jej wpadnac, to potem mnie ciągnie chusta na ramionach i mam wrażenie ze przez to jej brzuszek nie jest tak blisko moich pleców, przez co mala sie po prostu ciężka robi. Młoda bywa tak motana na 20min dziennie, ale bywa i nawet 2h rano a potem znów 2h na drzemke. Sumire chodzi, prawie biega, ćwiczy schody i moja cierpliwość

    Mala ma prawie 18mcy, wiec nawet i udka sa


    Soh i same corki - Majka (08/2007), Kalina (09/2009), Sumire (07/2012), i Amelka (02/2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •