Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Trenerki

  1. #21
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Ja się zakochałam w trenerkach Close. Drogie, ale fantastyczne. Mam na myśli te z włókien sojowych, nie z mikrofibry. Miękkie, wygodne i przewiewne.

  2. #22
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    a jaki maja wklad? starczy na 1 sik? czy tylko na popuszczenie?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  3. #23
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Raczej starczy, ale zależy od siku

  4. #24
    Chustomanka Awatar bafika
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Lubawa
    Posty
    809

    Domyślnie

    Nam trenerki przydawały się głównie w przedszkolu przy odpieluchowaniu, bo przy bawełnianych majteczkach wszystko było mokre łącznie z kapciami. Z trenerkami mokre były tylko spodnie a kapcie i skarpetki już nie. Specjalnie nie kupowałam takich całych z pulu bo tu chodziło o naukę i o to by kapcie były suche. A jak mu ubierałam majteczki jednorazowe to sikał jak w pieluchę i nic sobie nie robił Odpieluchowanie w dwa tygodnie wspólnymi siłami z paniami, a potem jeszcze nosił z trzy miesiące bo mu sie czasem popuściło zanim dobiegł do łazienki w przedszkolu (a i czasem się spieszył do zabawy więc kilka kropel po siku padało na majteczki) więc normalnie trzeba by było od razu calego przebrać.

    Mam jednak dylemat co ubierać na noc zamiast pieluchy- bo w nocy sika na potęgę - czasem wola a czasem nie. Może trenerki z pulu z wkładem chłonnym dałyby radę? łatwo się zdejmują?

  5. #25
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    2,715

    Domyślnie

    podbijam temat

    co polecacie na tyłek prawie 2 latka, woła ale nie zawsze... najczesciej w domu poza domem gorzej... ale tez ciezko o to gdzie zrobić...
    Dziś byłam z synem na poczcie, urzedzie, poradni, spacerze... wc sa ok ale ja nigdzie nie wiedziałam przewijaków. Ubierałam na swoim kolanie wielo na napki... Najgorzej było w lasku, bo młody sika na stojąco ale bez spodni... wiec rozbierałam go a potem ubierałam. Uciekiniera.

    Co na ten czas przejsciowy... w pampersach nastepuje totalny regres i nie woła wcale. W nocy jednorazówki w dzień wielo. Pieluchy wielo poza domem się nie sprawdzają...
    Trenerki? na sikacza wystarczą? jak zasnie na spacerze?przecieknie...

  6. #26
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    krówka a moze pantsy wielo by sie Wam na wyjścia sprawdzily?
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  7. #27
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    2,715

    Domyślnie

    a co to jest? jak to wyglada?

  8. #28
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    sa to pieluszki takiego typu ze sa wciagane jak majteczki, czyli masz je zapiete i wciagasz na pupke (nic już na pupie z nimi nie czynisz)



    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •