Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: carnival sztukmistrzów Lublin :)

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie carnival sztukmistrzów Lublin :)

    no to po kolei, dzisiaj (10.08) najpierw około 17 minęłam na deptaku chustotatę z maluszkiem w błękitnej chyba kółkowej albo pouchu, później był chustotata koło salonu Orange w jakiejś tęczy a potem chustomama też na deptaku w czerwonej chuście niezły wysyp, ktoś się ujawni?

  2. #2
    Chustofanka Awatar Gmurka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    okolice Lublina
    Posty
    168

    Domyślnie

    Błękitny, pasiasty pouch to my dodam że wypatrzyłam jeszcze trzy ergonomiki. Dwa w okolicach bramy krakowskiej, mama z maluchem w nosidle z przodu i mama z jednym blondaskiem na plecach a ze starszakiem za łapkę. A także mama z maleństwem w nosidle z przodu koło cyrku Pandory. Pozdrawiamy serdecznie. Kudłata, nie mogłam cię chyba przegapić?
    Pomyłka to jednak nie my.. mam nadzieję że na tatę nie wyglądam
    Ostatnio edytowane przez Gmurka ; 10-08-2013 o 22:59
    Marysia 19.05.2011 nasza kochana majóweczka

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Gmurka to był ewidentnie tata, mama szła obok
    a ja dziecię noszę póki co w brzuchu ale jego też nie da się nie zauważyć już chociaż ciężarówek też widziałam sporo ale ja mam na nie jakiś radar chyba bo wszędzie widzę tylko brzuchy
    za jakieś 2 miesiące będzie nas można zobaczyć w natce mea

  4. #4
    Chusteryczka Awatar hildegarda
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    lublin
    Posty
    1,736

    Domyślnie

    dopisze sie w tym wątku ok? Tzn. ja dziś widziałam tatę z maluchem w Tuli z przodu oraz mamę w bezowym elastyku. Ktoś od nas?

  5. #5
    Chustomanka Awatar Dharma
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    786

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gmurka Zobacz posta
    Błękitny, pasiasty pouch to my dodam że wypatrzyłam jeszcze trzy ergonomiki. Dwa w okolicach bramy krakowskiej, mama z maluchem w nosidle z przodu i mama z jednym blondaskiem na plecach a ze starszakiem za łapkę. A także mama z maleństwem w nosidle z przodu koło cyrku Pandory. Pozdrawiamy serdecznie. Kudłata, nie mogłam cię chyba przegapić?
    Pomyłka to jednak nie my.. mam nadzieję że na tatę nie wyglądam
    To chyba my. Miałam Tymka w calyxie z przodu (do chusty już się nie da włożyć). No i patę79 spotkaliśmy, ale oni mieli zieloną manducę ze sobą (chyba)
    A wysyp chust niezły , taki lans tatusiowy chyba, bo ze trzech panów z niemowlakami "w szmatach" widzieliśmy.


  6. #6
    Chusteryczka Awatar asienkie
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Lbn
    Posty
    1,939

    Domyślnie

    my w sobote tez sporo widzielismy: ze trzy ergo w tym dwie tule - jedna w sowki przepiekna oprocz tego fioletowego elastyka, choc kiepsko zamotaneo bo dziec ewidentnie krzywo byl i jedna nozka mu dyndala i dwie niebieski chusty, jedna na tatusiu, ktory mial na brzuchu takie maciupenstwo co to niedawno strony brzucha zmienilo no i my Tata z Matim na plecach w mei taiku Pathi

  7. #7
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gmurka Zobacz posta
    Błękitny, pasiasty pouch to my dodam że wypatrzyłam jeszcze trzy ergonomiki. Dwa w okolicach bramy krakowskiej, mama z maluchem w nosidle z przodu i mama z jednym blondaskiem na plecach a ze starszakiem za łapkę. A także mama z maleństwem w nosidle z przodu koło cyrku Pandory. Pozdrawiamy serdecznie. Kudłata, nie mogłam cię chyba przegapić?
    Pomyłka to jednak nie my.. mam nadzieję że na tatę nie wyglądam
    To ja w Tuli byłam koło bramy krakowskiej

    Ciebie też widziałam


  8. #8
    Chusteryczka Awatar asienkie
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Lbn
    Posty
    1,939

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kilerek_81 Zobacz posta
    To ja w Tuli byłam koło bramy krakowskiej

    Ciebie też widziałam
    hmmm.... z mezem szlas? i z dzieciaczkiem z przodu ? Bo ja sie z jakas mama w Tuli wlasnie w Bramie mijlam...

  9. #9
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asienkie Zobacz posta
    hmmm.... z mezem szlas? i z dzieciaczkiem z przodu ? Bo ja sie z jakas mama w Tuli wlasnie w Bramie mijlam...
    ale ja byłam wieczorem i miałam dziecie na plecach


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •