Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 201

Wątek: Nosidlo Kibi

Mieszany widok

  1. #1
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie Nosidlo Kibi

    Mial ktos stycznosc?

    http://www.kibi.cz/

    Dzisiaj widzialam w akcji na lokalnym spotkaniu chustowym i musze powiedziec, ze wyglada naprawde super, przede wszystkim jesli chodzi o mozliwosc dopasowania. Naprawde fajnie otula. Panel mozna rozszerzac i wydluzac w duzym zakresie. Ma zadatki na jedno nosidlo przez caly okres noszenia (producent poleca od 4 mies.).
    A. 02.2010, T. 06.2012

  2. #2
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    ja widzę po raz pierwszy i bardzo mi się podobają

  3. #3
    Chustomanka Awatar asioczka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    opolskie/ Dobrzeń W.
    Posty
    1,107

    Domyślnie

    Rzeczywiscie sprawia dobre wrazenie a ktos mi powie ile kosztuje w przeliczeniu na zl?
    18.11. 2009
    16.06. 2012
    09.12.2019

  4. #4
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    jakieś 430zł
    liczyłam koronę po 0,16

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Wygląda fajnie, ładnie układa się na ciałku malucha.
    Julka 2001, Zosia 2007

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Fajne a wiecie jakie ma parametry, chodzi i o minimalny i maksymalny rozstaw panela zarówno w poziomie jak i w pionie.
    Ciekawy patent z tymi napami przy nóżkach.
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  7. #7
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Jak cos to ja bym chętne takowe zanabyla

  8. #8
    Chusteryczka Awatar Madzia :)
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    Jak cos to ja bym chętne takowe zanabyla
    Ja też

  9. #9
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    ja chcę fioletowe już kiedyś pisałam do nich, ale nie odpowiedzieli, jest jakaś Czeszka na sali? albo blisko granicy...może zamówienie zbiorowe?

  10. #10
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,799

    Domyślnie

    a przez ich anglojęzyczny sklep nie daje rady kupić? http://kibibabycarrier.eu/shop/
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  11. #11

  12. #12
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Petisu będzie miała w sklepie niedługo

  13. #13
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    O fajne, ciekawe jak tam sie sprawdza, jakby ktoras miala juz to podzielcie sie plizzz

  14. #14
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    będą u petisu w sklepie (gugu-gaga).

  15. #15
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Nosidło jest pierwszym jakie kiedykolwiek miałam, wcześniej tylko motałam. Dla mnie jest niewymiarowe(mam 150czm wzrostu. Podejrzewałam, że tak będzie.), pas biodrowy, by dało się nosić dziecko mam prawie na pupie albo całkiem nisko z przodu, zupełnie nie tak, jak wygląda to na zdjęciach. W wyższym ułożeniu z kolei nosi się bardzo niewygodnie. Przy noszeniu z przodu najmniejszej(na minimalnym ułożeniu) nóżki dziecka trochę przeszkadzają moim nogom kiedy próbuje się obniżyć. Trochę się czuję jakbym miała na sobie wisiadło pod względem obijania się moich ud o nóżki małego dziecka. Nie dlatego, że dziecku jest niewygodnie. Dziecko jest zachwycone wygodą, szczególnie, że jego główka znajduje się dokładnie pomiędzy moimi piersiami a nie na dekolcie. Na pierwszym spacerze zasnęło. Mąż nosidło od razu pochwalił(jest wyższy i większy ode mnie). Nie umie motać w chuście więc to dla niego okazja by trochę dzieci poprzytulać. Regulacja jest fajna. Dziecku jest wygodnie. Starszej(3lata) też. Super się przy nim sprząta bo nie jest takie naciągnięte na ramionach jak chusta i można się dość swobodnie poruszać. Pasy są super wypełnione. Niestety na takich mikrusów jak ja, nie pasuje, choć da się nosić.

    Wpinanie kapturka jest za daleko jeśli się ma dziecko na przodzie a z tył nie da się samodzielnie kapturka zapiąć.

  16. #16
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    Sprawa mojego nosidła dzisiaj znalazła swój szczęśliwy (alleluja!) finał.
    Okazało się, że brak kontaktu od strony Kibi wynikał z tego, że osoba do kontaktu już w firmie nie pracowała. Jak dostali nosidło, to od razu je naprawili i następnego dnia odesłali, więc błyskawicznie. Potem miałam kłopoty z DHLem, który miał mi dostarczyć paczkę i tego z jakiegoś niewyjaśnionego powodu nie chcial zrobić. Ale dzisiaj wreszcie po milionie telefonów, monitów i skardze, kurier łaskawie się pofatygował do mnie.

    Karabińczyk naprawiony, wszystko super. Poza tym, że cały mój stres był zupełnie niepotrzebny.
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  17. #17

    Domyślnie

    Bardzo fajne! Noszenie trzylatka w takim nosidle musi być wyzwaniem dla pleców

  18. #18
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Jul dzięki :-* robrze czytam koszt wysylki 12 oiro? Kto zamawia?

  19. #19
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    bohemkę mamy ja tez weszłam w końcu( a t takie proste...) przez anglojęzyczny sklep. chyba się skuszę....

  20. #20
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nata76 Zobacz posta
    bohemkę mamy ja tez weszłam w końcu( a t takie proste...) przez anglojęzyczny sklep. chyba się skuszę....
    Ja musze przeliczyc drobne w kieszeni i chyba sie skusze poprzednio nie bylo fioletowego i pisalam do nich w tej sprawie i nic nie odpisali a teraz juz jest :-D tylko nad platnoscia sie zastanawiam bo nie mam paypala.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •