Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 201

Wątek: Nosidlo Kibi

  1. #81
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Ale z angelwings jest po 520. A czemu taniej? Nie wiem, sklep moze se sprzedawac po ile chce....
    Maj 2014 i Marzec 2016

  2. #82
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    7

    Domyślnie

    Dziewczyny,

    Mam nadzieję, że nie narozrabiam już więcej, ale muszę się trochę wytłumaczyć, bo wyszłam na jakąś straszną naciągaczkę.

    Najpierw jednak przepraszam, za umieszczenie tu wcześniej pewnej informacji, która już została usunięta.

    Dla wtajemniczonych
    Niestety z tymi zakupami w czechach wcale nie jest tak kolorowo.

    Sama wcześniej złożyłam zamówienie u innej forumowiczki, bo było taniej (od producenta) i dla mnie wygodniej
    Niestety producent nie chce już realizować zamówień poza czechy.

    Mi baaardzo zależało, bo z chustą sobie nie radzę a ząbkującego synka noszę na rękach cały czas. Napaliłam się na KiBi m.in. po tym wątku .

    Przy okazji szykowałam składkowy prezent dla mojej koleżanki, chciałam zrobić taką troszkę niespodziankę, ale już po fakcie zamówienia okazało się, że dostała TULE od Rodziców ((
    Na trzecie zadeklarowała mi się koleżanka (niestety tylko ze wspólnych lokalnych spacerów) ale też zdążyła się rozmyślić.

    Zamawiając trzy miałam podzielić koszty przesyłki, ale wyszłam na tym dość słabo

    Mam nawet fakturę z czeskiego sklepu na 9240CZK (tylko w tym mieli dostępne): 3x2790 czk + czeska poczta 380 czk + oplata paypall 490 czk

    Jak ktoś ma konto na paypall to może sprawdzić, że jest to prawie 1500pln (kurs trochę spada).
    Do tego opłata za kolejną wysyłkę w Polsce i opłaty pewnego portalu to 30pln za szt.

    Tak więc i tak mam w plecy

    Dlatego, przepraszam, jak kogoś uraziłam, przepraszam, że złamałam zasady umieszczając tu info, ale nie traktujcie mnie jak naciągaczki.
    Raczej jestem mało rozgarniętą, napaloną na KiBi (już mam ), nową forumowiczką

    Pozdrawiam

  3. #83
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    A widzisz, to na bazarek z nimi, zgodnie z regulaminem i bedzie ok. A watek powitalny tez mamy

  4. #84
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    7

    Domyślnie

    )) Dzięki ))

    Nauka na przyszłość, żeby zgodnie z obowiązującą kulturą zacząć od przywitania )

    Ale ja w każdym temacie jestem za szybka i na skróty.

    Do bazarku robiłam już dwa podejścia
    pierwsze bez zapoznania się z regulaminem a drugim razem chyba też coś narozrabiałam, bo się nie ukazało

    poczekam na odp. "góry" bo jak 3 raz źle wystawie to mnie zbanują a i tak mam słabe wejście

  5. #85
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Może zdjęć nie wstawiłaś? Bo muszą być Twoje, a nie ze strony producenta/sklepu.
    I cześć! tak poza tym

  6. #86
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    7

    Domyślnie

    witam )

    Zrobiłam zdjęcie, starałam się wstawić z [img] ale nie wiedziałam, czy wyszło to dodałam link do fotosika i dysku googla.
    Napisałam kilka słów i cenę. Ale znając życie coś przekombinowałam. Nie mam jak podejrzeć, bo nie mam nigdzie tego zapisanego.
    Może jutro na spokojnie zrobię jeszcze jedno podejście

  7. #87
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,905

    Domyślnie

    Ewqa chętnie o Kibi poczytam bo mi się bardzo podoba a mało jest ich w Polsce jeszcze. No i witaj na forum


  8. #88
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    7

    Domyślnie

    zapraszam i polecam

    Mi (nam ) bardzo KiBi się podoba, choć przyznam, że testowałam wcześniej tylko TULE przez 2 tyg i wisiadlo womara 8lat temu

  9. #89
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    Witaj

    A masz jeszcze Tulę? Jak wypada porównanie?

    Co do reszty - przeczytaj regulamin bazarku i wstaw ogłoszenie. Jakbyś miała problem, chętnie pomogę.
    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


  10. #90
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    A no widzicie, ja jestem zdania że od najeżdżania na użytkowników są moderatorzy, a nie inni użytkownicy, bo potem ktoś przychodzi i tysiąc postów że ojeeeej wstawiłaś link do zakazanej strony xD.
    ewqa - a ile ma Twój miesięcy i wzrostu ? Mój nosi ciuchy na 74 i praktycznie jest idealnie jeśli chodzi o rozmiar wg mnie, tylko na początku nie zakumałam z regulacją że można nóżki wyżej podciągnąć ;/. I miał rozkraczone. Ale już dobrze (chyba)
    Maj 2014 i Marzec 2016

  11. #91
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milorzab Zobacz posta
    Witaj

    A masz jeszcze Tulę? Jak wypada porównanie?

    Co do reszty - przeczytaj regulamin bazarku i wstaw ogłoszenie. Jakbyś miała problem, chętnie pomogę.
    Ja w prawdzie jeszcze w nosidle nie noszę, ale mam Tulę, a Kibi macałam. Kibi ma mnóstwo regulacji, dziecko bardziej wpada w panel, można zwężać panel, żeby dziecko bardziej otulić i miednica nie jest tak rozpłaszczona jak w Tuli czy Manduce (też mam).

  12. #92
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Ewqa wczoraj zatwierdzalam Twoje ogloszenie na bazarku wiec powinno tam byc;

  13. #93
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    7

    Domyślnie

    Przede wszystkim dziękuję za propozycję pomocy! Jak temat mnie przerośnie, to skorzystam
    Do ogłoszenia wrócę wieczorem.

    Mój synek jest w 50 centylu wagowo i wzrostowo.
    Pierwszą przymiarkę do TULI mieliśmy jak miał 5mc (i pierwszy ząb dał sygnał, że idzie )
    Przyznaje, że to była krótka przymiarka (pewnie dało by się nosidło bardziej dopasować), ale wtedy wydało mi się trochę za duże i za luźne.
    Z drugiej strony wiedziałam już, że nosidło muszę mieć (wcześniej wiązałam chustę elastyczną).
    Niecały miesiąc później pożyczyłam TULE na 2tyg wyjazd. Była niezastąpiona
    Dziś synek kończy 7mc i nosi 74. I w KiBi wpasowaliśmy się idealnie
    Jest tam bardzo dużo regulacji. Podciąganie nóżek do góry jest super! Do tego ściąganie materiału pod pupcią itp
    Co za coś złapałam i pociągnęłam to było coraz lepiej Jak nie śpi to panel ma nisko, bo lubi widzieć świat, a jak usypia to podciągam materiał wyżej.
    Nosiłam pasy na krzyż i normalnie. Dopasowałam sobie jak chciałam.
    I teraz dopiero poczułam, że jest odpowiednio blisko mnie i że dobrze leży.
    W TULI jest mniej regulacji, ale też tak nie kombinowałam. Na pewno mogłam je lepiej dopasować.
    W chuście i w TULI uspokajał się i zasypiał, ale musiałam być cały czas w ruchu, szybko chodzić bujać itp
    A teraz w Kibi zasypia bez najmniejszego marudzenia.
    Ale TULE miałam miesiąc temu. Ten miesiąc mógł mieć duże znaczenie!
    Gdybym nie zdobyła KiBi to na pewno kupiłabym TULE.
    TULA miała też chyba grubsze i sztywniejsze wypełnienie pasa biodrowego(?)

    Może w przyszłym tyg. spotkam się z koleżanką od TULI i zrobię jakieś porównanie i fotki.

  14. #94
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Może ktoś mi powie właśnie jak wysoko powinnam dać panel w nosidle ?
    Maj 2014 i Marzec 2016

  15. #95
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,505

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikalina Zobacz posta
    Może ktoś mi powie właśnie jak wysoko powinnam dać panel w nosidle ?
    to od wzrostu dziecka zalezy. główka ma być na wyskosci mniej więcej twojej brody. tak "na całusa" czyli zebys mogła dziecko cmoknąć w główkę.
    im wyzsze dziecko tym niżej zapina się pas biodrowy. oczywiście w granicach bezpieczeństwa. ja Tomka w bondo zapinałam tyz nad talią teraz w talii (jesli z przodu) a nad talią jeli z tyłu- tak zeby oczy były tuz nad linia ramion.
    Ostatnio edytowane przez panthera ; 25-09-2014 o 12:20
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  16. #96
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    przepiękne te nosidła, a w listkach zielonych się zakochałam

  17. #97
    Chusteryczka Awatar Emila
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    przepiękne te nosidła, a w listkach zielonych się zakochałam
    Ja też
    Michał - 16.03.2014

  18. #98
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panthera Zobacz posta
    to od wzrostu dziecka zalezy. główka ma być na wyskosci mniej więcej twojej brody. tak "na całusa" czyli zebys mogła dziecko cmoknąć w główkę.
    im wyzsze dziecko tym niżej zapina się pas biodrowy. oczywiście w granicach bezpieczeństwa. ja Tomka w bondo zapinałam tyz nad talią teraz w talii (jesli z przodu) a nad talią jeli z tyłu- tak zeby oczy były tuz nad linia ramion.
    Dzięki za odpowiedź, ale chyba źle się wyraziłam. Chodziło mi o to czy materiał ma być na uszkach, czy na karku czy w którym miejscu ? Bo jest regulowany.
    Maj 2014 i Marzec 2016

  19. #99
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    7

    Domyślnie

    [QUOTE=gosia83;2961895]Ewqa wczoraj zatwierdzalam Twoje ogloszenie na bazarku wiec powinno tam byc;[/QUOTE

    śliczne dzięki

  20. #100
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikalina Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedź, ale chyba źle się wyraziłam. Chodziło mi o to czy materiał ma być na uszkach, czy na karku czy w którym miejscu ? Bo jest regulowany.
    Mój synek (7mc) ma krawędź panelu w połowie policzków, tak, żeby mógł się rozglądać. Jak uśnie to troszkę podnoszę. Dziś zapięłam też dodatkowo kapturek
    Nie wiem jednak czy to całkiem poprawnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •