Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 60

Wątek: Płakać mi się chce... moja nowa Natka :(:(:(

  1. #21
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    zdecydowanie NALEŻY pisać o takich rzeczach
    nie widzę tutaj oczerniania producenta, ani użytkownika
    pojawiła się sytuacja, problem, należy go rozwiązać - po to są fora internetowe

    Jeśli mi wyskakuje dziwny błąd w bardzo drogim programie do projektowania to zanim napiszę do producenta - piszę na forum dot. takiego oprogramowania.
    Tam dostaję informację, czy to ja jestem sierota i coś źle robię, że aplikacja się wywala, czy jest jakiś konflikt z podzespołami lub innym programem, a może jakiś kompletnie nieznany błąd, brak w pliku instalacyjnym lub jakaś usterka, która naprawić może mi tylko support. W 95% przypadków inni użytkownicy wiedzą o co chodzi i znają rozwiązanie. Gdy wiem o co chodzi - wysyłam również info do supportu o zaobserwowanym błędzie i proszę o ewentualne fachowe rady lub utwierdzenie mnie w tym co robię.

    Z chustą jest dokładnie to samo. Jak z każdym innym produktem.

    A tutaj właśnie się dowiedziałam, że nową chustę należy wyprać, zanim się zamota. Ja zamotałabym w niepraną...

  2. #22
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    hmm...
    o tym, że trzeba niektóre chusty koniecznie i bezapelacyjnie prać przed zamotaniem, bo inaczej przepadają ciężkie pieniądze dowiaduję się tylko dzięki "nieetycznemu" () postępowaniu niektórych rozżalonych Forumek.

    za co im jestem bardzo wdzięczna

    mam wrażenie, że jeśli to takie ważne, to informacja POWINNA być jasna, wyraźna i dołączona do chusty w sposób nie-do-przeoczenia.

  3. #23
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    UUUuuuuaaaaaaaa.

    Nie było mnie od wczoraj i już odpisuję.

    Po pierwsze Tak jak napisałam na początku,post nie ma na celu obrażania sprzedawcy Była to potrzeba chwili , bo przytrafiło mi się coś co mnie mega zasmuciło i akurat sądziłam,że kto jak kto,ale chustosiostry mnie zrozumieją, napiszą właśnie coś na pocieszenie

    Oczywiście wyślę zdjęcia,(które zrobiłam zaraz po zauważeniu rozejścia). Dziękuję Natalio,że się odezwałaś Wyślę maila jak mała zaśnie. Wierzę,że da się coś z tym zrobić

    Takie rzeczy się zdarzają ( o czym również wspomniałam)Aczkolwiek oczywiście człowiek zawsze się pyta dlaczego jemu. Przecież wiem,że nikt z Nati nie wziął specjalnie mojej chusty i nie żonglował nią na pogrzebaczu... A ja nie jestem człowiekiem konfliktowym. Zrobiłam fotki,wyślę i będę czekać na rozpatrzenie mojej sprawy i tyle.Żal mam, bo mi się to przytrafiło.Poczułam sie jak małe dziecko po prostu. Podejrzewam,że każdemu byłoby przykro, bo tak jak dziewczyny pisały nie płacimy za chusty 5 zł, a i jeszcze ten czas oczekiwania.

    Co do prania, bo zapomniałam o tym napisać, to z racji,że w instrkcji nie było konkretnie napisane jak ten skład prać( były info, bawełna/konopie, bawełna/bambus i inne no-cottony) to wyprałam chustę ręcznie w czwartek rano, bo się bałam,żeby nie zniszczyć i od razu rozwiesiłam, bo pamiętałam,że konopie i wiskoza nie lubią długiego namaczania. Nie znoszę prać ręcznie wszystkie inne chusty piorę zawsze w pralce ,pełen bęben, program do prania ręcznego.Nigdy nic się nie działo .Ale tutaj zrobiłam wyjątek, bo się bałam i nie wiedziałam jak ten skład zareaguje na pralkę.Jeśłi to moja wina, bo tak na początku też myślałam,że może żle wyprałam to biję się w pierś i przyznaję,że na własne życzenie rozwaliłam sobie coś za kupe pieniędzy , na co tak bardzo czekałam.

    Dlatego dziwię się,że Roneczka zarzuca jakieś pranie brudów, bo kompletnie nie było to moim celem. Dziękuję reszcie dziewczyn,że stanęły w mojej obronie.Troszkę dystansu i empatii

    Uffffffffff
    Z resztą... C'mon... Popsuła się chusta,toż to przecież chustotragedia w chustoświecie
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  4. #24
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Mam wrażenie że było już całkiem sporo tego typu wątków, bo komuś się coś rozeszło/zmechaciło/okłaczyło po pierwszym praniu/motaniu nowej chusty, więc przychodził się wyżalić, prosić o radę, poinformować potencjalnych innych nabywców o tym fakcie... I jakoś nie pamiętam strasznego w tamtych wątkach oburzenia że jak tak można, więc nie wiem skąd nagle tutaj taki najazd na autorkę? Nie czuję też specjalnego niesmaku, szczerze mówiąc...

    dianek, mi. - mam podobne zdanie.
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  5. #25
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    Z resztą... C'mon... Popsuła się chusta,toż to przecież chustotragedia w chustoświecie

  6. #26
    Chusteryczka Awatar Kocia_mama
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów. No prawie.
    Posty
    2,272

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    hmm...
    o tym, że trzeba niektóre chusty koniecznie i bezapelacyjnie prać przed zamotaniem, bo inaczej przepadają ciężkie pieniądze dowiaduję się tylko dzięki "nieetycznemu" () postępowaniu niektórych rozżalonych Forumek.

    za co im jestem bardzo wdzięczna

    mam wrażenie, że jeśli to takie ważne, to informacja POWINNA być jasna, wyraźna i dołączona do chusty w sposób nie-do-przeoczenia.
    Zgadzam sie w calej rozciaglosci - wyciagnelam z tego watku bardzo cenna informacje. Moze niejedna chusta zostala ocalona przed zbyt predkim zamotaniem


    <Miejsce na mądry cytat>

  7. #27
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    mam wrażenie, że jeśli to takie ważne, to informacja POWINNA być jasna, wyraźna i dołączona do chusty w sposób nie-do-przeoczenia.
    mi., jest
    kiedyś była wkładana do książeczki z wiązaniami - można było przeoczyć. Aktualnie Instrukcja prania i pielęgnacji jest pakowana oddzielnie (przynajmniej tak trafiałam już jakiś czas temu, gdy kupowałam ostatnie chusty) i w niej wyraźnie na pierwszej stronie stoi, że najpierw należy wyprać i nie powinno się jej użytkować ani przymierzać przed wypraniem
    raz jeszcze powodzenia, Nima
    2 + 7 (2005-2018)

  8. #28
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    mi., jest
    kiedyś była wkładana do książeczki z wiązaniami - można było przeoczyć. Aktualnie Instrukcja prania i pielęgnacji jest pakowana oddzielnie (przynajmniej tak trafiałam już jakiś czas temu, gdy kupowałam ostatnie chusty) i w niej wyraźnie na pierwszej stronie stoi, że najpierw należy wyprać i nie powinno się jej użytkować ani przymierzać przed wypraniem
    i to jest bardzo dobra wiadomość.
    jeśli jest taka informacja z instrukcją prania, to super
    brawo dla Producenta za takie modyfikacje!

  9. #29
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Oczywiście do chusty zostały dołączone 2 kartki A4 odnośnie prania. i na początku napisane tak jak pisze Karusek,a pożniej osobne instrukcj do różnych składów. I tego składu konopie/bambus nie było niestety. Stąd moja decyzja o wypraniu w łapkach.Wydawało się to najbezpieczniejsze według mnie.


    Karusek dziękuję za kciuki
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    Oczywiście do chusty zostały dołączone 2 kartki A4 odnośnie prania. i na początku napisane tak jak pisze Karusek,a pożniej osobne instrukcj do różnych składów. I tego składu konopie/bambus nie było niestety. Stąd moja decyzja o wypraniu w łapkach.Wydawało się to najbezpieczniejsze według mnie.
    Niech się jeszcze Natalia wypowie, ale ręczne pranie i tak jak napisałaś nie za długie namaczanie, to najbezpieczeniejsza forma prania chusty. Jeszcze pytanie w czym prałaś? Proszek, czy płyn. Bo jak dobrze pamiętam chusty natkowe nie lubią płynu. Zaś delikatne didki wolą płyny. Ale jeśli gadam głupoty, to poprawcie mnie.

  11. #31
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madzi Zobacz posta
    Niech się jeszcze Natalia wypowie, ale ręczne pranie i tak jak napisałaś nie za długie namaczanie, to najbezpieczeniejsza forma prania chusty. Jeszcze pytanie w czym prałaś? Proszek, czy płyn. Bo jak dobrze pamiętam chusty natkowe nie lubią płynu. Zaś delikatne didki wolą płyny. Ale jeśli gadam głupoty, to poprawcie mnie.
    Piorę w proszku dla dzieci Lovela, bo też gdzieś wyczytałam,że płyny i bambus to póżniej "bardzo śliska sprawa" )
    Właśnie piszę maila do Natalii i wysyłam zdjęcia
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  12. #32
    Chustoholiczka Awatar JustNik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    3,775

    Domyślnie

    a ja dziekuje nima za to ze napisalas co napisalas, tak jak dianek i mi.
    Czy to znaczy ze nowa lane (ciemne kolory - tatoo i style) tez mam prac ? i jak? w pralce wypelnionej innymi rzeczami w podobnych kolorach na praniu dla welny, niskich obrotach i w plynie do prania welny czy do prania ubran normalnych? bo pierwszy raz od 5 lat chustonoszenia jestem wlascicielka calkiem-nowej-niesmiganej-chusty a nawet dwoch na raz wiec przyznam ze Twoj post nima bardzo mi pomoze ! dzieki
    lato 2008, jesień 2010, zima 2013... i jesieniozima 2022
    --------------------------------
    doradca Akademii Noszenia Dzieci od 2010
    instruktor Masażu Shantala od 2013




  13. #33
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,816

    Domyślnie

    Ja też nie widzę nic strasznego w tym wątku. Przecież komentujemy i oceniamy tu różne rzeczy - czy nazwy producentów mamy podawać tylko wtedy, gdy wszystko jest super? To wątek laurkowy do tego założyć...

  14. #34
    Chustofanka Awatar p0k
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Podhale
    Posty
    158

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta

    mam wrażenie, że jeśli to takie ważne, to informacja POWINNA być jasna, wyraźna i dołączona do chusty w sposób nie-do-przeoczenia.
    zgadzam się! drukowanymi literami, tłustym drukiem, na czerwono! Ja jestem człowiekiem, który przed użyciem zawsze czyta instrukcje, jednak jak wyjęłam moją nati z paczki zabrałam się właśnie za instrukcję chusty, nie prania, bo to przecież nowa rzecz, praniem się zainteresuję, gdy zapoznam się z wiązaniami i tą cudowną nowością. Całe szczęście, że tylko delikatnie zamotałam miśka i potem to pranie jednak doczytałam. Uważam jednak, że uwaga o wypraniu przed pierwszym użyciem powinna być wielkimi literami w samej instrukcji użycia (wiązania) chust.

  15. #35
    Chustoholiczka Awatar roneczka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Morąg
    Posty
    3,032

    Domyślnie

    Nikt nigdzie nie napisał że o tym nie należny mówić, tylko, że czasami najpierw trzeba się skonsultować ze sprzedawcą, żeby wiedzieć co mówić, by inni na tym skorzystali.
    Nima, o nie zarzuciłam prania brudów Tobie bezpośrednio ale napisałam o tym ogólnie w kontekście rożnych wątków na wszelakich forach. Nie zaatakowałam Ciebie, tylko napisałam swoje zdanie. Postąpiła bym odwrotnie a jak już bym wiedziała jak załatwić problem poczyniłabym wątek ostrzegawczo-informacyjny pt. "Gdy ci się chusta rozejdzie...."
    Ostatnio edytowane przez roneczka ; 10-08-2013 o 22:55

    Pokarm jest w głowie a nie w cyckach

    http://www.avast.com/pl-pl/get/3PZrfmgB

  16. #36
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,483

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roneczka Zobacz posta
    \
    Nima, o nie zarzuciłam prania brudów Tobie bezpośrednio
    Ale zabrzmialo tak, jakbys Nime zawarla w tej kategorii.
    Ja rowniez nie widze w tym nic zdroznego, tym bardziej, ze autorka podkreslila specjalnie, ze nie jest to krytyka firmy/chusty per se, a tylko wielka zalosc chustofanki ktora chciala sie podzielic, zeby bylo jej lzej, a wiedziala, ze tu ja zrozumiemy najlepiej

    edit: swoja droga, dopiero wczoraj upralam swoja paissi jedwabna, bo czekalam na sloneczne dni (inaczej by schla jakies piec dni ), wczesniej nosilam i to nawet 18 kilo, nic sie nie rozeszlo, ale ta chusta taka grubiutka jest
    Choc przyznaje, ze raczej staram sie prac od razu.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  17. #37
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez p0k Zobacz posta
    Uważam jednak, że uwaga o wypraniu przed pierwszym użyciem powinna być wielkimi literami w samej instrukcji użycia (wiązania) chust.
    Zgodnie z prawem, zdaje sie, instrukcja prania powinna byc dolaczona do produktu - produktu, nie instrukcji czy opakowania - tak jak jest na metkach przy ubraniach, naklejkach na dywanach itp.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  18. #38
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JustNik Zobacz posta
    a ja dziekuje nima za to ze napisalas co napisalas, tak jak dianek i mi.
    Czy to znaczy ze nowa lane (ciemne kolory - tatoo i style) tez mam prac ? i jak? w pralce wypelnionej innymi rzeczami w podobnych kolorach na praniu dla welny, niskich obrotach i w plynie do prania welny czy do prania ubran normalnych? bo pierwszy raz od 5 lat chustonoszenia jestem wlascicielka calkiem-nowej-niesmiganej-chusty a nawet dwoch na raz wiec przyznam ze Twoj post nima bardzo mi pomoze ! dzieki
    No sie troche dyskusja wywiązała Mam nadzieję,że w takim razie, każdy znajdzie w tym watku coś dla siebie

    Cytat Zamieszczone przez roneczka Zobacz posta
    Nikt nigdzie nie napisał że o tym nie należny mówić, tylko, że czasami najpierw trzeba się skonsultować ze sprzedawcą, żeby wiedzieć co mówić, by inni na tym skorzystali.
    Nima, o nie zarzuciłam prania brudów Tobie bezpośrednio ale napisałam o tym ogólnie w kontekście rożnych wątków na wszelakich forach. Nie zaatakowałam Ciebie, tylko napisałam swoje zdanie. Postąpiła bym odwrotnie a jak już bym wiedziała jak załatwić problem poczyniłabym wątek ostrzegawczo-informacyjny pt. "Gdy ci się chusta rozejdzie...."
    No niestety ja sie tak poczułam... i chyba nie tylko ja to zauważyłam. Ale nei ma co juz tego rozstrząsać. Szkoda chusty...
    Aczkolwiek oczywiście dam znać jak sie sprawa rozwiązała, bo może dzięki temu uda sie uchronić inne chusty.Trochę musztarda po obiedzie,ale mam nadzieję,że wszystko dobrze sie zakończy

    Cytat Zamieszczone przez yvona Zobacz posta
    Ale zabrzmialo tak, jakbys Nime zawarla w tej kategorii.
    Ja rowniez nie widze w tym nic zdroznego, tym bardziej, ze autorka podkreslila specjalnie, ze nie jest to krytyka firmy/chusty per se, a tylko wielka zalosc chustofanki ktora chciala sie podzielic, zeby bylo jej lzej, a wiedziala, ze tu ja zrozumiemy najlepiej
    O tak,tak o to ,o to sie rozchodzi
    Ostatnio edytowane przez Nima ; 11-08-2013 o 10:36 Powód: zle mi się wkleiło
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  19. #39
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Zgodnie z prawem, zdaje sie, instrukcja prania powinna byc dolaczona do produktu - produktu, nie instrukcji czy opakowania - tak jak jest na metkach przy ubraniach, naklejkach na dywanach itp.
    Musi być dołączona. Pracowałam w sklepie z odzieżą kiedys i nam szefowa kazała każdy ciuch po koleji sprawdzać,czy są wszyste metki, bo się kontrole szykowaly i najnormalniej na świecie mogły by być problemy na gruncie prawnym. nie musze mówic,że sprawdzanie kilku tysięcy sztuk na sklepie do najprzyjemniejszych nie nalezy

    A propos spiderweb to pisałam juz tutaj,że niestety na instrukcji nie było jak prać dokładnie ten skład
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  20. #40
    Chusteryczka Awatar franciszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    53° 07' N 23° 10' E
    Posty
    2,554

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dianek Zobacz posta
    zdecydowanie NALEŻY pisać o takich rzeczach
    nie widzę tutaj oczerniania producenta, ani użytkownika
    pojawiła się sytuacja, problem, należy go rozwiązać - po to są fora internetowe

    Jeśli mi wyskakuje dziwny błąd w bardzo drogim programie do projektowania to zanim napiszę do producenta - piszę na forum dot. takiego oprogramowania.
    Tam dostaję informację, czy to ja jestem sierota i coś źle robię, że aplikacja się wywala, czy jest jakiś konflikt z podzespołami lub innym programem, a może jakiś kompletnie nieznany błąd, brak w pliku instalacyjnym lub jakaś usterka, która naprawić może mi tylko support. W 95% przypadków inni użytkownicy wiedzą o co chodzi i znają rozwiązanie. Gdy wiem o co chodzi - wysyłam również info do supportu o zaobserwowanym błędzie i proszę o ewentualne fachowe rady lub utwierdzenie mnie w tym co robię.

    Z chustą jest dokładnie to samo. Jak z każdym innym produktem.

    A tutaj właśnie się dowiedziałam, że nową chustę należy wyprać, zanim się zamota. Ja zamotałabym w niepraną...
    DOKŁADNIE.... też jestem takiego zdania...
    Miałam problem z telefonem, weszłam na stosowne forum, poczytałam, podpytałm.... I okazało się, że nie jestem "gupia blondi", co nie wie, jak smartfona używać, a że mój problem, to wada fabryczna produktu.... Wysłany do serwisu wrócił jak nowy po 3 dniach
    Uważam, że warto czytać, pisać i pytać.....
    Co nie jest oczywiście równoznaczne z obrażaniek kkogoś/firmy.... Nie odczytałam tego w ten sposób....

    Nikt nigdzie nie napisał że o tym nie należny mówić, tylko, że czasami najpierw trzeba się skonsultować ze sprzedawcą, żeby wiedzieć co mówić, by inni na tym skorzystali.
    Nima, o nie zarzuciłam prania brudów Tobie bezpośrednio ale napisałam o tym ogólnie w kontekście rożnych wątków na wszelakich forach. Nie zaatakowałam Ciebie, tylko napisałam swoje zdanie. Postąpiła bym odwrotnie a jak już bym wiedziała jak załatwić problem poczyniłabym wątek ostrzegawczo-informacyjny pt. "Gdy ci się chusta rozejdzie...."
    Roneczka - ale dlaczego nie mogę napisać, że mi się rozeszła chusta??

    Zamówiłam cog-sy... (czarne jedwabne koła)
    Pierwsze info o tym, że są "okłaczone" dostałam nie OD FIRMY, tylko od forumek....

    Dopiero później Natalia napisała w wątku, że tak jest i że jej kawałek prany 2 razy zmniejszył się w ilości kłaczków o jakąś 1/3.....
    I dopiero później firma Nati - asekurując się przed wydniem kasy na przesyłki - wysłała do wszystkich kupujących/oczekujących maile z informacją o zakłaczeniu....

    I teraz tak - to moja pierwsza jedwabna chusta (nie licząc lodena ) To moja pierwsza NOWA jedwabna chusta....
    I niby skąd mam wiedzieć, że jedwab się kłaczy?? Że na czarnym TO widać???
    Wiedziałam TYLKO, że charakterystycznie "pachnie"
    I to skąd??? Wiadomo, z forum

    Ja widzę to tak: reakcja na Forum (czytaj: założenie wątku) skutkuje odzewem firmy i JASNĄ INFORMACJĄ DLA KUPUJĄCYCH....


    Jestem na szmatowym forum trochę czasu.... Sporo "akcji" przeczytałam.... I nie widzę nic złego - a ZDECYDOWANIE WIĘCEJ DOBREGO, w zakładaniu takich wątków!!!

    Wkurza mnie słodzenie, potakiwanie i.... tworzenie kółek wzajemnej adoracji, ochów i achów.... Zamiast powiedzenia prawdy ..... bo nie wypada...
    wrrrrrrrr

    M. X.08 [*] M. X.12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •