Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21

Wątek: Assunta "little flower"

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie Assunta "little flower"

    ma ktos?
    ja zamowilam i jeszcze jedna forumka ma. ale moze ktos juz uzywa i ma opinie?
    w uk maka dobre opinie jak narazie

  2. #2
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Daj znać, jak dojdzie zamówienie. I tak to ja będę bazować na twoich doświadczeniach in vivo, sądząc po terminie porodu

  3. #3
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Widziałam, że teraz są przecenione te ulepszone wersje OS, chyba się skuszę

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    dobrze ze tylko OS sa na przecenie a nie TB bo bym sie niezle wkurzyla

  5. #5
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie Przyszly!!!

    Troche jestem w szoku ale juz sa!! Zamawialam hmmm w zeszlym tygodniu (6.08 bodajrze) z wysylka do uk 2-6 tygodni

    No wiec w gratisie dostalam sliniaczek i probki papierkow biodegradowalnych

    Co do jakosci- na moje oko super. Choc teraz bym dolozyla te kilka groszy i zamowila same minky- ten zwykly pul taki bardziej ceratkowy w sumie a minky jak dla mnie super i w minky latwiej zatrzaski chodza a w pul balam sie by maz nie irwal bo wiadomo ze facet to bez wyczucia i nie przytrzyma drugiej czesci jak odpina
    Co do rozmiaru ja mam ten Tiny baby i w najmniejszym spieciu jest mniejszy niz BM <5KG ale to super jak dla mnie tj. jest ciut nizsza i w brzuszku duuzo wezsza. w najwiekszym zestawieniu natomiast jest mniej wiecej jak BM rozm 1 (5-7kg) ale mysle ze spokojnie posluzy dluzej bo to tylko tak na oko. Tez ma falbanki przy nozkach wiec nie powinno nic wyciekac. No nic, teraz czekac na corcie i testowac


    najciasniej w brzuszku


    najmniejsze zestawienie zapiete najciasniej i mniej wiecej jak BM NB


    Tots Bots AIO w najmniejszym zestawieniu jest ciut nizszy niz ASSUNTA w najwiekszym spieciu i ciut szerszy niz assunta.
    Rozowe kropki najwieksze zestawienie a nad nim BM1


    Sliniaczek gratis- w srodku czuje ze ma pul


    Aha mam jeszcze wklad babmus/ mikrofibra i jakosc chyba poprawna na moje niewprawne oko

    Wiec jak najbardziej polecam pieluszki tej firmy a szczegolnie minky
    Te z OS tez mysle ze beda oki. te sa bardzo fajne bo mimo ze taki OS noworodkowy to starczy na dluzej niz rozmiarowe a dopasowany tez powinien byc super. No i cena super ;D Mi wyszlo ok 19-22zl za otulacz juz z wysylka.
    Ostatnio edytowane przez husky ; 14-08-2013 o 11:55

  6. #6
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Super, no to teraz już tylko czekamy na dzidzie i bierzemy się do testowania A próbkę papierków i śliniaczek też dostałam, z kaczuszką.

    Ale do UK faktycznie ekspresowa wysyłka, ja czekałam 2 tygodnie od daty nadania.

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    mist jak twoje odczucia? u mnie sprawdzaja sie, jednak grubszej corci ciezko jest dopasowac otulacz w brzuchu i ona uzywa bm a szczuplejsza uwielbia assunty

  8. #8
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Ekhm... na razie uzywalam 2 dni i sie chwilowo zniechecilam do wielo. Ilosc kup mojego dziecka mnie wykonczyla, moze przy kolejnym dziecku bede juz wdrozona i bedzie mi latwiej od samego poczatku wielopieluchowac Teraz czekam, az jej sie troche dzialanie przewodu pokarmowego wreszcie wyreguluje i ponownie wroce do pomyslu.

    Ale same Assunty super. Nic mi gora ani bokiem nie wylatywalo (znakomite rozwiazanie z podwojna falbanka przy nozkach), sam otulacz nie przeciekal, no i cena przy tym wyjatkowo atrakcyjna Zdecydowanie moge polecac innym.

  9. #9
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Kryzys już mi minął, znowu się wielopieluchujemy. Podtrzymuję opinie o otulaczach Assunty - są super. Córa właśnie wyrasta z rozmiaru NB, czekam aż dojdą OS (mam nadzieję, że już niedługo).

    Tylko dlaczego nikt inny na forum ich nie używa Na zagranicznych forach mają bardzo dobre recenzje, a u nas zupełnie nie są popularne...

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mist Zobacz posta
    Tylko dlaczego nikt inny na forum ich nie używa Na zagranicznych forach mają bardzo dobre recenzje, a u nas zupełnie nie są popularne...
    Moze dlatego, ze one w Polsce słabo dostępne? Tutaj u mnie też ich nie ma zresztą.... A szkoda bo wygladaja fajnie

  11. #11
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Kornflejka, ale wysyłka jest bardzo tania - przy 4 otulaczach to koszt 5$, a jeśli się nie zamówi za dużo rzeczy, to nawet na cło się nie łapie. Ja właśnie zamówiłam 4 otulacze, razem z wysyłką zapłaciłam niecałe 85zł (mogłabym jeszcze mniej, ale jeden otulacz był droższy, w zawrotnej cenie 21zł ).

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    To nie duzo faktycznie... A Wy nie wyrastacie i nie bedziesz sprzedawać?

    Edit. Oglądam na stronie ich i fajnie wygladaja. Moze sobie zamówie za jakis czas cos
    otulacze wygladaja bardzo fajnie!
    Ostatnio edytowane przez kornflejka ; 10-12-2013 o 16:09

  13. #13
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Wlasnie nie wiem, czy sobie wszystkiego nie zostawic dla kolejnego potomka, tak wiec chyba raczej nie bede sprzedawac

    Te drozsze otulacze podobno sa dokladnie wzorowane na Flipie (wg komentujacych, firma sie do tego nie przyznaje).

    A tak w ogole kupowanie w Assuncie ma jeszcze jedna zalete - to jest fundacja pomocy dzieciom, za pieniadze z zakupionych pieluch sa utrzymywane osrodki dla chorych i osieroconych dzieci.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Stanowczo przyjrzę sie bliżej ich ofercie. Bo rzeczywiście powodów coraz wiecej zeby u nich kupować

    Fajnie, ze je masz i jak cos bedzie sie Ciebie mozna popytać o opinie


  15. #15
    Chustomanka Awatar asioczka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    opolskie/ Dobrzeń W.
    Posty
    1,107

    Domyślnie

    Zaciekawily mnie te otulacze. Mist, bedziesz moze zamawiac w najblizszym czasie? Gdzie zamawiasz? moge prosic o linka?
    18.11. 2009
    16.06. 2012
    09.12.2019

  16. #16
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Asioczka, bede chyba niedlugo zamawiac kieszonki na probe. A otulacze chyba wlasnie 2 wystawie na bazarek, za duzo kupilam, bo jednak teraz bardziej sie przekonuje do kieszonek... moze bys byla chetna?

  17. #17
    Chustomanka Awatar asioczka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    opolskie/ Dobrzeń W.
    Posty
    1,107

    Domyślnie

    OS? chetnie
    18.11. 2009
    16.06. 2012
    09.12.2019

  18. #18

  19. #19
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    moje poszly w swiat. oby nowym uzytkowniczkom podpasowaly

  20. #20
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Ja zamówiłam otulacze NB, OS i 2 wkłady na próbę (jeden mikrofibrowy, drugi mikrofibra/bawełna NB) i wszystko ładnie doszło choć na przesyłkę czekałam równo 3 tygodnie a wybrałam tą szybszą przesyłkę (hehehehe).
    Na razie nie mam ich na kim testować, ale otulacze wyglądają w porządku - zwykły pul jest taki sam jak we Flipie, a pul z minky jest milutki .
    Z NB mam oba rodzaje - Tiny Tuckable oprócz tego, że ma trochę inny wykrój ma też delikatniejszą gumkę przy plecach.
    OS w porównaniu z Flipem jest ciut krótszy i sprawia wrażenie ciut szerszego - możliwe, że to przez podwójne gumki.

    Płaciłam przez paypal i za 1$ = 3,1zł więc cenowo wyszło baaardzo korzystnie
    Gratis dostałam sliniaczek i 2 papierki.

    Za jakies 3 miesiące napisze jak się sprawdzają w praktyce

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •