Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 41

Wątek: a ja czekam na listonosza...... pieluchy

  1. #1
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie a ja czekam na listonosza...... pieluchy

    jest taki watek w chustach, pomyślałam, że i tu się przyda


    czekam niecierpliwie na moje nowe 3 itti bitti sio
    się doczekam dziś, bo awizo w skrzynce było- toż nie mógł listonosz na górę z przesyłką już wejść

  2. #2
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    Ja też czekam na kilka pieluszek

    Pare z forum już w drodze

    I jeden komplet z allegro może w tym tygodniu dojdzie

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Zachodniopomorskie
    Posty
    628

    Domyślnie

    i ja i ja chociaż ja to powinnam chyba tutaj na stałe ostatnio zasiąść
    na wymarzone tukany i misie nappime

  4. #4
    Chustofanka Awatar inek
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    UK
    Posty
    470

    Domyślnie

    Ja czekam na chinki z eBaya, ktore zamowilam juz dawno temu i mam nadzieje, ze mi szybko dojda, bo teraz pieluch mi starcza na poltora dnia

  5. #5
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    inek lepiej się pochwal na ile sztuk czekasz

  6. #6
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abcd_2007 Zobacz posta
    inek lepiej się pochwal na ile sztuk czekasz
    abcd masz rozwiazani, poprośo odstąpienie kilku

  7. #7
    Chustonówka Awatar gilese
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    31

    Domyślnie

    i ja czekam na listonosza... a właściwie na awizo, bo mój listonosz zmienił się i nie nosi większych przesyłek Więc wypatruję go codziennie... a idą do mnie formowanki monkey snuggles z ostatniej wyprzedaży jaką Renee zrobiła...

    a i za chwilkę będę czekać na formowanki z bazarku, które zamówiłam

  8. #8
    Chustofanka Awatar kahulec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    205

    Domyślnie

    listonosze mają przy sobie tylko przesyłki które mieszczą sie do skrzynek. już nie noszą gabarytowych. Prawo się zmieniło. od razu wrzucają awizo.


    ja czekam na bambusowe rewelacyjne pieluchy z ebay (little comfort) mam 2 dokupiłam kolejne 5

  9. #9
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gilese Zobacz posta
    i ja czekam na listonosza... a właściwie na awizo, bo mój listonosz zmienił się i nie nosi większych przesyłek Więc wypatruję go codziennie... a idą do mnie formowanki monkey snuggles z ostatniej wyprzedaży jaką Renee zrobiła...

    a i za chwilkę będę czekać na formowanki z bazarku, które zamówiłam
    czemu nie wiedziałam o wyprzedaży mogę niedyskretnie spytać za ile szły- napisz mi kochana pw, co? jestem bardzo ciekawa, co przegapisłam

    Cytat Zamieszczone przez kahulec Zobacz posta
    listonosze mają przy sobie tylko przesyłki które mieszczą sie do skrzynek. już nie noszą gabarytowych. Prawo się zmieniło. od razu wrzucają awizo.

    niestety, mojego przez jakiś czas przekabaciłam i mi przynosił, ale znowu nie nosi, musze go dopaść

  10. #10
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    a ja czekam na kolejne dwie formowanki

  11. #11
    Chustonówka Awatar gilese
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spinek Zobacz posta
    czemu nie wiedziałam o wyprzedaży mogę niedyskretnie spytać za ile szły- napisz mi kochana pw, co? jestem bardzo ciekawa, co przegapisłam
    napisałam

    Co do listonosza to miałam takiego fajnego starszego pana, który mi nosił oczywiście nie za ciężkie przesyłki, bo wiedział że mam malucha i że ciężko mi się wyrwać na pocztę. Teraz albo ma urlop albo poszedł na emeryturę, chodzi inny i nosi awiza :-/

    Wczoraj przyszły moje MS mimo iż drogie jak czort kocham je miłością od pierwszego wejrzenia i dotknięcia Zdziwiłam się że tak szybko... zwykła przesyłka i tylko tydzień ze Stanów szła

    Ale nadal czekam, tym razem na 3 formowanki polskich producentek Obiecuję sobie, że dość już bo mały do żłobka idzie i w sierpniu są inne wydatki ech...

  12. #12
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Kobitki jak czytam o tych listonoasz to mnie szlag trafia. Jak idziecie na pocztę wysyłać coś to zgłoście,że takie coś mam miejsce. Ja zgłosiłam dwa razy i jest dużo lepiej

  13. #13
    Chustonówka Awatar gilese
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    31

    Domyślnie

    Ale co zgłosić jak oni nie mają teraz obowiązku nosić tych większych przesyłek? Mój nosi tylko listy polecone w zwykłych kopertach. Jak mam przesyłkę w kopercie bąbelkowej (nawet jedną pieluszkę) to muszę iść na pocztę sama sobie po nią.

  14. #14
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gilese Zobacz posta
    Ale co zgłosić jak oni nie mają teraz obowiązku nosić tych większych przesyłek? Mój nosi tylko listy polecone w zwykłych kopertach. Jak mam przesyłkę w kopercie bąbelkowej (nawet jedną pieluszkę) to muszę iść na pocztę sama sobie po nią.
    do mnie wszystkie taki przynoszą,nawet w kartonikach Im powinno bardziej zależeć,bo więcej dostają kasy za dostarczony list niż awizo

  15. #15
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilith83 Zobacz posta
    Kobitki jak czytam o tych listonoasz to mnie szlag trafia. Jak idziecie na pocztę wysyłać coś to zgłoście,że takie coś mam miejsce. Ja zgłosiłam dwa razy i jest dużo lepiej
    ale tu nie ma co zgłaszać, bo oni maą taki przykaz, by przesyłek, które nie mieszczą się w skrzynce nie brać w teren, idą tylko z awizo, na nim literka 'D', "duże"

    rozmawiałam na poczcie, tak mi to tłumaczono, prywatnie na ładne oczy dogadałam się z listonoszem, żeby przynosił

    oni więcej mają pacone za dostarczone ale paczki nie przesyłki listowe, a ja gł. z uwagi na cenę z takich korzystam

  16. #16
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spinek Zobacz posta
    ale tu nie ma co zgłaszać, bo oni maą taki przykaz, by przesyłek, które nie mieszczą się w skrzynce nie brać w teren, idą tylko z awizo, na nim literka 'D', "duże"

    rozmawiałam na poczcie, tak mi to tłumaczono, prywatnie na ładne oczy dogadałam się z listonoszem, żeby przynosił

    oni więcej mają pacone za dostarczone ale paczki nie przesyłki listowe, a ja gł. z uwagi na cenę z takich korzystam
    ale polecone są do rąk własnych,a nie do skrzynki,ale mniejsza o to,bo temat o czym innym
    Ostatnio edytowane przez lilith83 ; 25-07-2013 o 14:52

  17. #17

    Domyślnie

    A ja wczoraj paczke dostalam, dzis sie wszystko pierze, jutro zaczynamy nasza przygode pieluchowa.

    Co do listonosza..u nas z listami chodzi codziennie, ale jak jest paczka to przychodzi inny, zazwyczaj w godzinach mocno popoludniowych, tak chyba, zeby ktos byl w domu. Dla mnie rewelacja!!! Bo poczte mam dosc daleko
    maminka urwipołciów dwóch 24/06/10 i 27/06/13

    eko przyjazne eventy - www.mamboo.pl

  18. #18
    Chustonówka Awatar gilese
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maria.wiktoria Zobacz posta
    Co do listonosza..u nas z listami chodzi codziennie, ale jak jest paczka to przychodzi inny, zazwyczaj w godzinach mocno popoludniowych, tak chyba, zeby ktos byl w domu. Dla mnie rewelacja!!! Bo poczte mam dosc daleko
    U mnie też tak jest, z paczkami przychodzi pan paczkowy popołudniu, ale pojedyncze pieluszki to listonosz bo one w listach poleconych są i niestety ciągle to samo czyli awizo

  19. #19
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,231

    Domyślnie

    u nas to samo, zwykły listonosz nosi listy polecone, a paczki przywozi inny samochodem

  20. #20
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    164

    Domyślnie

    a u nas jest taki fajny Pan listonosz, że zawsze mi przywozi paczki do domu, chyba , zemnie nie ma to tylko wtedy jest awizo, a czesto cos przychodzi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •