Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: pieluchy no name - warto kupić?

  1. #1
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie pieluchy no name - warto kupić?

    Doszłam do wniosku, że chyba jednak bedziemy sie powolutku przerzucać na pieluszki wielo.

    Nie wiem co do mnie przemówiło (poza wygoda synka i jego klejnotów) - kolorki i wzory, ekologia czy po prostu chęć spróbowania czegoś nowego, w każdym razie mąż chyba weźmie ze mną rozwód jak tak będę udziwniać

    Jako że z kasą krucho puki co to szukam czegoś taniego (a nóż się u nas nie sprawdzi).

    No więc znalazłam takie cosie:

    http://allegro.pl/pieluszki-pieluchy...396016592.html


    Chyba najtańsze jakie są na all.
    Zastanawiam się czy zakupić na początek właśnie te, czy jednak lepiej Bobolidera

    Nie znam sie na tym kompletnie, dopiero się zagłębiam w lekture o wielo, pomóżcie

  2. #2
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    tu masz recenzje bobolidera, reszte napisze jutro bo padam na twarz http://chusty.info/forum/showthread....ight=bobolider

  3. #3
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    to sa tanie chinki, czyli troche loteria. Kup kilka sztuk i zobaczysz. Wiele osob nimi pieluchuje i sa zadowolone.

    A. listopad 2012




  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    No ja właśnie mam te chinki i mi odpowiadają nie ma przecieków piorą się ładnie (nawet Qpa schodzi ładnie jedynie co to mają grubszy polar(przynajmniej te moje)i na upały odpada bo za mocno jajka grzeją.
    Obsługa też jest miła i szybka wysyłka.Dobre pieluchy są tez w pupusiu może droższe ale niezawodne,kupiłam ostatnio na próbę dwie szt.z podwójną gumką przy nóżkach i zero przecieku a nie odciskają się.
    Na bobolidera dopiero czekam więc się nie wypowiem bo nie używałam nigdy wcześniej
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  5. #5
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    A te pieluszki z all nie zostawiają odcisków na nóżkach?
    Bo o boboliderze czytałam, że u niektórych zostawiają, a mój kawaler ma dość wypasione udka

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    ja miałam takie pieluszki i to jest loteria tak jak dziewczyny piszą. Jedne sprawowały się całkiem przyzwoicie,a inne po jednym praniu się rozwarstwiły,niby nie przeszkadzało to w użytkowaniu,ale sam fakt się liczy. Z resztą na ebay takie same można kupić często jeszcze taniej,a jak się trafi normalny sprzedawca to nawet część kasy zwróci za felerny towar. Mimo wszystko u Nas w 100% sprawdziły się wyłącznie pieluszki naszych polskich marek,może droższe,ale w końcu przy odsprzedaży i tak się spora część zwraca,szkoda tylko,że troszkę późno sobie to uświadomiłam

  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    164

    Domyślnie

    tak jak dziewczyny pisały, to sa hinki, są oboby zadowolone, ale ja wole polskie pieluszki

  8. #8
    Chustofanka Awatar JagodowaMama
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    377

    Domyślnie

    My używamy chinek. Nie wiem nic na temat tych z linka, ale wcale nie wychodzą taniej niż Bobolider, bo są bez wkładów.

  9. #9
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    na chinkach niestety się nie znam, mam jedne (2 pieluchy)

    http://www.ebay.ca/itm/CUTE-RE-USABL...item27cc42d20b

    , ewaibartek o nich pisała tu:

    http://chusty.info/forum/showthread....%29?highlight=


    i muszę przyznać, że pul mają rewelacyjnie mięciutki, spreżysty (przescigają niejedną pieluchę po 100 zł!!!! powaga, jednen z lepszych jakiemiałam okazję macać)
    minky uż bez szłu, nie tak gęsty i jakby tkany pasami, ale myślę, że równieżzadowalający
    .
    barwy nasycone

    od pupy mają bambus- mokro zatem czuć.
    ten bambus raczej cienki jest więc raczej znaczącej funkcji chłonącej przypisać mu nie można, ale jest ok.

    krój, jak dla mnie- a ja lubie wąskie pieluszki w kroczku, które robią małą pupkę i jestem wręcz w tym zakresie przewrażliwiona więc na to trzeba wziąć poprawkę- są dość szerokie w kroku, ale też i duże (starczą na długo),

    są na tyle duże, że można w nie napchać mnostwo wkłądów i rewelacyjnie się wtedy sprawują w nocy (ja głównie do tego je używam)

    ogólnie uważam, ze ich krój jest chinkowaty i bez szłu, ale mają też swoje zalety-> na nocki są rewelacyjne.

  10. #10
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    możelepiej żebyś na bazarku poszukała i kupiła markowych używanych? można fajne pieluchy w bardzo przystępnych cenach znaleźć.
    one mimo, ze też w 50% z chin trzymają swoją jakość

  11. #11
    Chustomanka Awatar margolcia1006
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    680

    Domyślnie

    My używaliśmy tych kieszonek i u nas super się sprawdziły - nie do zdarcia. Nawet zdarzyło mi się wyprać pula w 90 stopniach i nic się z nim kompletnie nie stało .
    Przy odpieluchowaniu używałam ich jako otulacza do tetry.

  12. #12
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    ja używam chinek i jestem zadowolona, żadnych przecieków czy odparzeń, wszystkie plamy "kupkowe" super schodzą. Mimo że metka zaleca pranie w 30 stopniach naszym kieszonkom nie zaszkodziło nawet 90 stopni. także tego jak w reklamie po co przepłacać?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •