Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Wonderoos, V2, kieszonka

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie Wonderoos, V2, kieszonka

    Szukam opinii na temat Wonderoos V2, czytałam dużo pozytywnych o ich chłonności. Prawda to, znacie je?
    Jakie są rozmiarowo? Wąskie w kroku czy raczej nalezą do szerszych? Miałam kiedyś starszą wersję (V1) i ją znam, ale nie mam pojęcia o V2. Czym się różnią?
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 10-02-2015 o 22:53

  2. #2
    Chustofanka Awatar kahulec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    205

    Domyślnie

    V2 na pewno są mięciutkie, ten pul taki cienki bardzo moim zdaniem, troche węższe w kroku, co do chłonności to ja mam maluszka jeszcze więc sie nie wyowiem.

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Dzięki za odp. A mają przeszycia przy nóżkach? Trudno mi dojrzeć na zdjęciach, ale chyba mają jakieś mini falbanki...

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    164

    Domyślnie

    nie wiem jaka jest różnica pomiędzy V1 a V2 bo mam tylko V2,
    V2 jesr rewelacyjna,mięciutka, mega chłonna

  5. #5
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    mam wonderoosy v2 i minky i zwykły pul, używam je na nocki, bo to najbardziej chłonna pieluszka jaką znam. Minky zakładam od 21 do 4 rano, i jeszcze wiele może ( 6 m- cy chłopiec, duży sikacz) a później v2 zwykły pul tak do ok 8 rano. Polarek od pupy jest węższy od pula i tworzy się taka głębsza przestrzeń na wkłady. Wkład składany mięsisty, bardzo chłonny. Próbowałam na noc z Maylily, ale nie daje rady a wonderoos v2 tak, polecam Ci ją, my dzięki v2 wogóle nie używamy pampersów

  6. #6
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,895

    Domyślnie

    mają inne wkłady, obydwa tak samo mocno chlonne. Same kieszonki maja chyba ten sam krój, są niestety szerokie w kroku, ale używane są tylko na noc więc ujdą
    Tak, oba modele mają mini flbanki, V2 jest r również w wersji minky
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    (...) Minky zakładam od 21 do 4 rano, i jeszcze wiele może ( 6 m- cy chłopiec, duży sikacz) a później v2 zwykły pul tak do ok 8 rano. (...)
    Czyli minky jest chłonniejsza? Czy po prostu taki masz system? Wydawało mi się, że minky to tylko misiowata zewnętrzna warstwa, nie mająca nic wspólnego z chłonnością...

  8. #8
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    fajna hustka

  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    mamuśka,
    mam wrażenie, że minky ma mocniejszy pul i więcej wytrzymuje. Raz zamieniłam kolejność najpierw zwykły pul a potem minky i młody kręcił się w zwykłym pulu niemiłosiernie. U mniesprawdził się system na dłuższą część nocy wonderoos v2 minky a później v2 ze zwykłym pulem i jestsuper, żadnych wpadek:-D

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Podbijam temat. To kieszonka z tego co zrozumialam i jest one size. Myslicie, ze dla noworodka sie nada czy e tam? I jak ze schnieciem?

  11. #11
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Kieszonka, zwłaszcza pul schnie bardzo szybko, bo jest cieniutki, a wkłady suszę w suszarce, więc szybciutko mam suche, wkłady są super, mam ich kilka i zakładam do innych kieszonek, bo są mięciutkie i bardzo chłonne
    Dla noworodka się nie nada, bo zrobi dużą pupę, polecam otulacz i wkład do niego

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Dzieki NEMO! Otulacze mam swoją droga, a kilka kieszonek/aio np. wlasnie Wonderoos myślałam dokupic na specjalne okazje i stad moje podpytywanie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •