Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Największe formowanki

  1. #21
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Ja do dużych formowanek dokładam jeszcze Blueberry. Duża, a jednocześnie baaardzo zgrabna i wąska w kroku. Cena niestety chyba adekwatna do rozmiaru

  2. #22
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mura Zobacz posta
    budziszyn
    Sprawdzasz, czy Ci licznik postów działa czy o co chodzi?

  3. #23
    Chustomanka Awatar koleszna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    982

    Domyślnie

    Wyczytałam jeszcze w necie, że Bambooty nocne XL są wielkie


  4. #24

    Domyślnie

    Pat, mój dwulatek teraz ponad 16 kg i do tej pory nam na noc rewelacyjnie sprawdzały się ptit dessous one size, kieszonki z dwoma wkładami - tym z petit dessous plus jakiś booster.

    Tyle że teraz on taki zwiercony, że się napy rozpinają i wszystko przesikane już kolejną noc
    dlatego też szukam formowanek - jakie Ty otulacze na to zakładasz? storcheny dają radę, czy inne?

  5. #25
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    o właśnie julaac zapomniałam o p'tit one są spore. Zarówno formowanki jak i kieszonki.

  6. #26
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez julaac Zobacz posta
    Pat, mój dwulatek teraz ponad 16 kg i do tej pory nam na noc rewelacyjnie sprawdzały się ptit dessous one size, kieszonki z dwoma wkładami - tym z petit dessous plus jakiś booster.

    Tyle że teraz on taki zwiercony, że się napy rozpinają i wszystko przesikane już kolejną noc
    dlatego też szukam formowanek - jakie Ty otulacze na to zakładasz? storcheny dają radę, czy inne?
    Obecnie tylko Storcheny nam na pupę wchodzą, więc inne nie wchodzą w grę Ale właśnie forumowa magnolia szyje nam gacie na wymiar, więc jestem dobrej myśli.
    Storcheny dają radę różnie - w zależności od tego, ile w nocy Maks wysika. Storcheny są u nas bardzo obcisłe - to na pewno też ma znaczenie. Zbyt obcisły otulacz z dzianiny = większe "dziury" w dzianinie (bo dzianina ma oczka) = łatwiejsze przecieki.

  7. #27
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    szok

  8. #28
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Przyszły do nas formowanki XL Ecodidi. Dzisiaj była pierwsza przymiarka - leżą IDEALNIE! Mistrzostwo świata Raczej na pewno nie będę już szukać innych

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •