Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Kupiłam se wymarzone konopie :-/

  1. #21
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Tez bym nie dawala, zamotala sie dziewuszyna, ale nie widze, zeby z premedytacja dzialala

    Ja z ebayem mam same dobre "przezycia", nawet jak oszust sie trafil, ebay zareagowal, paypal kase oddal. Jak mnie sprzedajaca chciala zastraszac (odstapilam od zakupu, z powodu zlei informacji od niej), to zareagowali szybciutko. Nawet kiedys chyba tu opisywalam.

    Owieczka, ja wiem, ze sie zlamie tylko teraz ograniczam pranie chust, bo w tej pogodzie to schnie wieki i mi miejsce zajmuje, nie mam gdzie rozwiesic "normalnego" prania. Na balkonie nie moge, bo nie wolno, "zaburza estetyke elewacji"
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  2. #22
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yvona Zobacz posta
    Tez bym nie dawala, zamotala sie dziewuszyna, ale nie widze, zeby z premedytacja dzialala

    Ja z ebayem mam same dobre "przezycia", nawet jak oszust sie trafil, ebay zareagowal, paypal kase oddal. Jak mnie sprzedajaca chciala zastraszac (odstapilam od zakupu, z powodu zlei informacji od niej), to zareagowali szybciutko. Nawet kiedys chyba tu opisywalam.

    Owieczka, ja wiem, ze sie zlamie tylko teraz ograniczam pranie chust, bo w tej pogodzie to schnie wieki i mi miejsce zajmuje, nie mam gdzie rozwiesic "normalnego" prania. Na balkonie nie moge, bo nie wolno, "zaburza estetyke elewacji"
    Ja akurat jestem z natury wrednym i złym człowiekiem, więc już w pierwszym akapicie postu Owieczki zwęszyłam próbę sprzedania badziewia/wadliwej sztuki, metodą na tzw. "sierotkę" - na zdjęciu nic nie widać, w tytule aukcji literówka, a w kupującym budzi się cwaniura i myśli, że złapał Minotaura za róg.
    Tyle, że najwyraźniej sprzedająca nieobyta z PayPalem (skoro nawet nie zdążyła otworzyć konta do końca), jak w końcu przeczytała regulamin to światłość niebieska oświecić ją mogła. Mimo wszystko uważam, że negatyw się jej nie należy, ja bym dała komentarz neutralny.

  3. #23
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    owieczka, strasznie współczuję przeżyć. Znalazłaś chustę, która Ci się podobała, limita,w rozsądnej cenie, a tu taka kicha i nic tylko problemy i niesmak pozostał. Podziwiam za wytrwałość, cierpliwość i opanowanie.

  4. #24
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Fuchsia, fakt, ze ja jak nie widze porzadnego zdjecia, albo w ogole cokolwiek mnie jakos ruszy, ze jest/moze byc nie tak, to nie startuje w ogole. Wszelkie TGTBT (too good to be true ) omijam z daleka.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  5. #25
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Także gratuluje cierpliwości i determinacji Ja bym chyba po 4 dniach żądała zwrotu kasy i zrezygnowała. Kolejny raz ktoś zamawia chustę z e-bay'a i przychodzi ona z jakimiś wadami Szkoda,że ludzie sobie tak o traktują sprzedaż za granicę
    Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie transakcji, i żebyś w końcu kupiła po dobrej cenie tą chustę
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  6. #26
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Na szczęscie w transakcja z zagranica nie ma problemów ze zwrotem, z czym spotkałam sie w Polsce.
    Kasę mam na Paypalu (a raczej miałam, bo już wydałam), chusta poleciała do pierwszej właścicielki. Gratisowe indio nadal "w drodze" jak je dostanę to bedę baaaardzo zdziwiona.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •