Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: W czym się nosi duże dzieci ;)

  1. #21
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    donosze, ze nosze dalej codzienie rano, jak do szkoly trzeba zdazyc. od srody W zaczyna przedszkole, w tym samym miejscu, na razie na popoludnie. wiec ranne noszenie na razie zostaje, do przedszkola pewnie bedzie chodzil sam (chyba, ze bedzie bardzo lalo, to mi wygodniej pod parasolem z nim na plecach). a potem wyjdzie w praniu czy bedzie bardzo padniety czy nie. ale wyglada, ze jeszcze ponosze

    i F sie dalej domaga czasami
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #22
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Starszaka noszę głównie w ergo (Doux-Doux XL). Od czasu do czasu zdarzy się szmata.

  3. #23

    Domyślnie

    My starszego (15,5 kg) w ergobaby albo w manduce na plecach. W niczym innym nie chce, a nam też wygodniej w nosidle.
    Chociaż... w czasie wakacji raz miał moment: "mamo ja chcę do chusty!", Boże, jak ja się ucieszyłam i w mei z wełną go poniosłam, ale długo nie wytrzymał, może 15 minut

  4. #24
    Chusteryczka Awatar wrapsodia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Erlangen Niemcy /czasem Wawa/Jarosław/Klimontów
    Posty
    1,682

    Domyślnie

    Mnie też się jeszcze zdarza ponosić, bardzo rzadko, ale jednak! Dobrze, że moja prawie 5latk waży ino 15kg Ale do chusty już nie chce. Nosimy się w nosidle uszytym specjalnie pod jej wymiar.
    Gosia, mama Toli (25/10/2008), dawniej mimezis

    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci



  5. #25
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    (tfu-na szczescie)...codziennie nosze młodą wieczorem do zaśnięcia na plecach w chuscie, głownie mieszanki oschy - kocham np. dziki len...ale i didek i nati...todlera sprzedałam

    nosze tez czasami na spacerach-nasze trwaja troche, mam dwa psy
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  6. #26
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Z rozkoszą jeszcze goszczę w tym dziale .

    Mei tai od marta-la - kapitalny ratunek, gdy trzeba pędzić z dwójką Potworów do przedszkola, przy czym młodszy ma tendencje do gapienia się we wszystkie strony, tylko nie do przodu. Wczoraj tak okropnie mi się przewrócił, że przez cały czas pobytu w Potworów przedszkolu miałam w głowie wątpliwość, czy wszystko ok (w główkę się rąbnął, aż echo poszło ).

    Dziś Ala za rączkę, Piter na plecach - i zupełnie inna droga do przedszkola .

    Na sam finał wyrzuciłaby mi się Ala . Jednak znacznie prościej jest wyratować jedno dziecko .

    A mietek już miał być na bazarku. Całe szczęście, żal mi było się z nim rozstać .


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  7. #27
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,203

    Domyślnie

    U nas na długie spacery do lasu (a które nie są długie ), na drugą połowę spaceru, jakoś po 1,5 h nadal super sprawdza się Mei Tai, sztruksowy, brązowy w kwiaty - kupiony tu na forum od jakiejś forumki.. Boskie rozwiązanie, najpierw Ignaś się wylata, wyszaleje, a potem biorę takie spocone zarumienione moje szczęście - całe w pajęczynach na plecy, i po 15 minutach śpi jak suseł aż do przełożenia do fotelika samochodowego...

    Choć nie powiem, lekki nie jest, ale jeszcze daję radę
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •