Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: zewelinal

  1. #1
    Chusteryczka Awatar belfe
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Polska ;)
    Posty
    2,577

    Domyślnie zewelinal

    bardzo mi przykro ze muszę to napisać
    zewelinal prosila 25 czerwca o rezerwacje chusty (w moim watku sprzedazowym napisała że chustę bierze na 100% ) do 1 lipca bo wtedy dostanie wyplate, miną 1 lipca, 2, 3 ,4 , 5 i zapytałam kiedy bedzie wplata, poprosila mnie o cierpliowsc bo musi dojsc na poczte bo nie da rady wplaty zrobic z konta i co ciekawe poprosiła o zdjęcia chusty, ok, zrobilam , wyslalam , i cisza, wczoraj pytam kiedy bedzie wplata bo dosc dlugo czekam a ona mi na to (w skrócie )ze chusty nie bierze - tak sie nie robi, tym bardziej że pytałam w pw czy na pewno ja mam trzymac dla niej - napisała ze bierze indio na 100% , mialam szanse sprzedac indio za 450zł, szansa przepadła bo trzymalam dla niej chustę niepotrzebnie ponad 2 tyg

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Lubelskie
    Posty
    1,807

    Domyślnie

    Również mam problem z tą forumką. 11.07 rozpoczęłam z nią korespondencję ws. chusty Laura Didymos, ogłaszanej przez nią na tut.chustostraganie, jak również na bazarku chustowym Gazety.pl. Dopóki nie wysłałam jej przelewu za chustę i potwierdzenia wygenerowanego przez bank, odpisywała na maile ekspresem, w ostatnim, na który otrzymałam odpowiedź, z 12.07 prosiłam o informację ws. wysyłki, żebym wiedziała, +/- kiedy mogę się spodziewać przesyłki . Miała chustę wysłac w poniedziałek, mamy czwartek, a ja nie mam ani chusty, ani ŻADNEJ informacji o ewentualnej wysyłce. Dodam, że z innej transakcji,a inną forumką, chusta wysłana we wtorek była u mnie wczoraj. Moim zdaniem to nieodpowiedzialne podejście, ogólnie- nie polecam.

    Edytuję post na bardzo wyraźne życzenie zewelinal.
    Dopiero jak opisałam tu sytuację, to się odezwała dając mi prawo do "rozżalenia" dopiero po 2-3 tygodniach, gdzie w kontakcie z ludźmi na różnych bazarkach to nie do pomyślenia. Podobno chusta w drodze.
    Zdania nie zmieniam.

    Chusta dotarła w piątek, 19.07, bez adresu nadawcy na paczce. Ważne, że wreszcie jest i nie muszę już pisać w próżnię.
    Ostatnio edytowane przez beniutka_bo ; 19-07-2013 o 19:21

  3. #3
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    a ja odniosłam bardzo pozytywne wrażenie, w czerwcu kupowałam u zewelinal chustę LL tęczową i wszystko sprawnie poszło. Chusta otrzymałam kurierem przyjechała do mnie wyprana, pachnąca i wyprasowana. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do kontaktu. transakcja odbywała się w weekend a w środę chusta była już u mnie I jestem z niej bardzo zadowolona dziękuje bardzo za udaną transakcję

  4. #4
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez beniutka_bo Zobacz posta
    Również mam problem z tą forumką. 11.07 rozpoczęłam z nią korespondencję ws. chusty Laura Didymos, ogłaszanej przez nią na tut.chustostraganie, jak również na bazarku chustowym Gazety.pl. Dopóki nie wysłałam jej przelewu za chustę i potwierdzenia wygenerowanego przez bank, odpisywała na maile ekspresem, w ostatnim, na który otrzymałam odpowiedź, z 12.07 prosiłam o informację ws. wysyłki, żebym wiedziała, +/- kiedy mogę się spodziewać przesyłki . Miała chustę wysłac w poniedziałek, mamy czwartek, a ja nie mam ani chusty, ani ŻADNEJ informacji o ewentualnej wysyłce. Dodam, że z innej transakcji,a inną forumką, chusta wysłana we wtorek była u mnie wczoraj. Moim zdaniem to nieodpowiedzialne podejście, ogólnie- nie polecam.

    Edytuję post na bardzo wyraźne życzenie zewelinal.
    Dopiero jak opisałam tu sytuację, to się odezwała dając mi prawo do "rozżalenia" dopiero po 2-3 tygodniach, gdzie w kontakcie z ludźmi na różnych bazarkach to nie do pomyślenia. Podobno chusta w drodze.
    Zdania nie zmieniam.

    Nie ogarniam, dlaczego po 2-3 tygodniach?
    W przypadku wątpliwości sugeruję sprawę zgłosić do moderatorów.

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    Sprzedałam zewelinal chustę, nie miałam z transakcją żadnych problemów. Zewelinal zrobiła przelew przez pocztę polską, więc musiałam poczekać na pieniądze nieco dłużej (jak to przelew przez pp), ale wszystko było ustalone i pieniądze przyszły na czas. Chustę wysłałam po zaksięgowaniu wpłaty (zawsze tak robię). Absolutnie nie mam najmniejszych zastrzeżeń
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  6. #6
    Chustofanka Awatar cube
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    452

    Domyślnie

    Niedawno zewelinal kupowała ode mnie chustę i wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów. Świetny kontakt, miła wymiana pw, pieniądze przelane błyskawicznie, potwierdzony odbiór przesyłki, nie miałam żadnych zastrzeżeń Podsumowując transakcja bardzo udana
    Tomek 1994, Franek 2002, Antek 2011

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Kupiłam chustę od zewelinal. Transakcja przebiegła bezproblemowo. Dobry kontakt, szybka przesyłka i chusta zgodna z opisem, uprana i wyprasowana. Ja nie mam żadnych uwag i zastrzeżeń.

  8. #8
    Chustomanka Awatar scarlet
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,088

    Domyślnie

    Sprzedawałam chustę zewelinal - pieniądze poszły w dwóch turach ale łącznie czekałam 5 dni roboczych na co się zgodziłam ( w tym było przesłanie pieniędzy przez pocztę).

    Dla mnie transakcja bez problemów, bardzo miła Polecam
    Marcinek luty 2009, Emi luty 2011, Bartuś marzec 2013
    Doradca Noszenia ClauWi® www.chusty.opole.pl // Sklep: www.graszki.pl
    "Kiedy dołączamy do dzieci w świecie zabawy, otwieramy drzwi do ich życia wewnętrznego i spotykamy się z nimi serce w serce." (L.J.Cohen)

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    Sprzedawałam chustę zewelinal - wszystko bezproblemowo polecam i dziękuję

  10. #10
    Chustomanka Awatar ania_i
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    G. Śląsk
    Posty
    822

    Domyślnie

    Kupilam chuste, wszystko bylo ok.
    ----
    Młoda MMXII Młody MMXV

  11. #11
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    149

    Domyślnie

    Kupiłam chustę od Zewelinal i jestem zadowolona

  12. #12
    Chustofanka Awatar anija
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Wadowice
    Posty
    333

    Domyślnie

    Ja również kupiłam chustę od zewelinal i wszystko przebiegło zupełnie normalnie. Polecam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •