Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34

Wątek: Oscha Boutique!!

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    ja tez trace serce do takich lanserskich posuniec...:/

    smutne jest to, że w ogóle te chusty są takie droooogie :/ przygoda z noszeniem jest siłą rzeczy krótkotrwala a przykre jest to jak jakaś chusta porywa serce a nie stać cię na nią za chiny ludowe... :/ a przeciez nie jest w niczym lepsza od większości na rynku (pomijając wzór)

  2. #22
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    No takie Oschowe Artipoppe - nie komentuję, bo już Artipoppe to dla mnie przegięcie.

    Natomiast nie widzę "upadku" Oschy o którym piszecie - przy wszystkich losowaniach wciąż na FB piski, jakby Beatlesi znów do Ameryki zawitali.

    Jeżeli mówicie o cenach używanych chust to owszem, stały się normalne i zaczęły podlegać wahaniom sezonowym, tak jak np. Didymosy - ja nie narzekam. Nigdy nie oczekiwałam, że zarobię na chustach, cieszę się że mogę nosić.

    O ironio, wy tu o upadku Oschy, a ze mną NIKT się nie chcę wymienić na Alto Blackthorn 6, choć mam do wyboru fajne rzeczy (nie tylko Osche) i ostatni Blackthorn, którego śledziłam na Ebayu osiągnął cenę połowy retaila!

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta

    przy wszystkich losowaniach wciąż na FB piski, jakby Beatlesi znów do Ameryki zawitali.

  4. #24
    Chustoholiczka Awatar amst
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    4,830

    Domyślnie

    Nie myślę o upadku Oschy ale raczej o spadku zainteresowania ponieważ kolejny rzut nie wywołuje takiego wzrostu poziomu adrenaliny (mówię o sobie np.)
    Natomiast fajna to wizja na odświeżenie wizerunku firmy - megalimity dla kolekcjonerów i Oscha dla wszystkich w dotychczasowym wydaniu.
    Bo rozumiem że dotychczasowa wersja zostanie równolegle

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    Arbuzowe Okinami
    Ale to ciemne Nouveau muszę mieć.
    Róże moherowe mi się nie podobają na szczęście

  6. #26
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie

    pffffffffffffffff a ja sie zastanawiam, czy ceny roz Chambray to dlatego ze wchodza w sklad Boutique - czy ze polecialy do Will & Kate

    ja sie pytam...
    Marcel 3 lata

  7. #27
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    A ja sobie myślę tak-są ludzie bajecznie bogaci, tak bogaci, że sobie nawet nie wyobrażamy, jak mozna miec tyle kasy. I ci ludzie niekiedy potrzebuja czegoś co sprawi, ze poczuja się wyjątkowi. Czasem dla siebie, czasem dla szpanu przed innymi równie bogatymi. To dla nich są mega limity- mają jedną z 4 chust na świecie! Waaaa!

  8. #28
    Chustomanka Awatar kashinka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Royston, UK
    Posty
    688

    Domyślnie

    dla mnie chustowanie zawsze bylo, po czesci, prztyczkiem w nos powrzechnie przyjetych norm.

    mowilo sie kiedys, ze didek to mercedes wsrod chust, czym jest oscha, lub szpanerski artipoppe?

    w tym momencie widze koniec pasji ku chustowaniu, a tylko chciejstwo - ze strony oschy, finansowe, a ze strony klientow - snobistyczne. zal.
    bo chustowanie, chustonoszenie to jest 'cos', a chusta sama w sobie, to jest nic.
    moje dzieci: Jacob (2003), Alexander (2004), Mila (2006), Nicolas (2007) i Maya (lipiec 2012)
    Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ® Dresden

  9. #29
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    A to chyba ze wszystkim tak jest, taka ludzka natura.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  10. #30
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie

    Ja rozumiem zaspokojenie checi poczucia sie kims wyjatkowym ekskluzywna chusta. Tak jest we wszystkich dziedzinach zycia - tzn rozne polki dotyczace tego samego produktu. Jest majonez pomorski, i jest Hellmans. Majonez jak majonez.
    Sa wiec chusty Nati, Hoppediz, Didymos z calkiem normalnej cenowej polki. Sa rowniez chusty dla tych, ktorzy oprocz nosszenia, chca miec cos ekstra - ekskluzywnosc, lepsze jakosciowo materialy, designerski wyglad. Normalne, zawsze tak bylo.

    Ja sie w sumie pytam dlaczego roze 50% lnu kosztuja 70 funtow wiecej niz normalnie kosztowaly. Ten sam wzor, ten sam sklad, wiec za co ta wyzsza cena? Mysle, ze powinni sie troche wysilic, by zawolac ot tak sobie wyzsza cene... Utkac cos w nowym wzorze, z emocjonujacym skladem. To nawet chyba nie byla egipska bawelna (drozsza) w tej chuscie...

    Nie kwestionuje, ze chusty Oschy sa genialne i absolutnie warte tej kasy, ale ten chwyt jest nieco ponizej pasa...
    Marcel 3 lata

  11. #31
    Chustomanka Awatar kashinka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Royston, UK
    Posty
    688

    Domyślnie

    oczywiscie, wiem jakie zasady obowiazuja na rynku
    osobiscie zawsze staram sie trzymac swoich wartosci, a ze sa nieco idealistyczne .....
    moje dzieci: Jacob (2003), Alexander (2004), Mila (2006), Nicolas (2007) i Maya (lipiec 2012)
    Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ® Dresden

  12. #32
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamila Zobacz posta
    Ja rozumiem zaspokojenie checi poczucia sie kims wyjatkowym ekskluzywna chusta. Tak jest we wszystkich dziedzinach zycia - tzn rozne polki dotyczace tego samego produktu. Jest majonez pomorski, i jest Hellmans. Majonez jak majonez.
    Sa wiec chusty Nati, Hoppediz, Didymos z calkiem normalnej cenowej polki. Sa rowniez chusty dla tych, ktorzy oprocz nosszenia, chca miec cos ekstra - ekskluzywnosc, lepsze jakosciowo materialy, designerski wyglad. Normalne, zawsze tak bylo.

    Ja sie w sumie pytam dlaczego roze 50% lnu kosztuja 70 funtow wiecej niz normalnie kosztowaly. Ten sam wzor, ten sam sklad, wiec za co ta wyzsza cena? Mysle, ze powinni sie troche wysilic, by zawolac ot tak sobie wyzsza cene... Utkac cos w nowym wzorze, z emocjonujacym skladem. To nawet chyba nie byla egipska bawelna (drozsza) w tej chuscie...

    Nie kwestionuje, ze chusty Oschy sa genialne i absolutnie warte tej kasy, ale ten chwyt jest nieco ponizej pasa...
    Myśłam o tym samym Wyobrażałam sobie raczej że chusty w ramach boutique to beda wyjatkowe połaczenia materiałów, kompletnie nowe wzory, testery itd Nowy kolor znanego juz wzoru to skok na kasę inaczej sobie tego nie moge wytłumaczyć...szkoda
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  13. #33
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Widzialyscie, tak po cichu wrzucili i bez losowania

    http://www.oschaslings.com/product/detail/352
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  14. #34
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yvona Zobacz posta
    Widzialyscie, tak po cichu wrzucili i bez losowania

    http://www.oschaslings.com/product/detail/352
    O jacie jaka ładna - mam Fade Marinę i ten kolor jest rewelacyjny
    Dobrze, że nie widziałam
    Mati 03.2005 Martynka 09.2008 Szymonek 12.2012


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •