Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 70

Wątek: Paradise Erraid

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie Paradise Erraid

    Z kolekcji Boutique, 40% lnu, w dotyku taki sam jak nowe, nieprane Alto Zen
    Śliczności.


  2. #2
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Skoro kasujesz posty - wstydzisz się tego co napisałaś? Co pokazałaś?
    Podrzucam ten wątek, bo zostawiłaś go nietkniętego...

  3. #3

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    Madzi, a po co ma to tu zostać? Będę usuwać wszystkie moje zdjęcia, bo czuje się niekomfortowo, gdy oglądają mnie osoby, których ja nie widziałam, nawet na zdjęciu. A potem takie miłe słowa od nich słyszę
    Ale chyba tłumaczyć się nie muszę? Powoli znikam z forum, nie zostawiając nic po sobie...


    edit. a temat warto podrzucić, bo szmatka jak marzenie! Moja ulubiona ostatnio

  5. #5
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Szmatka sliczna!
    A Ty nie znikaj bo bez Ciebie bedzie mniej fajnie. Nis wiem kto i co Ci napisal, ale moje zdanie znasz- jestes piekna!

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    to tylko Ci podpowiem, że edytowanie postów ze zdjęciami nie jest najlepszym sposobem...
    jeśli ktoś zacytował Twój post ze zdjęciem, to Twoja fota pozostanie tu na wieki

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    na to już wpływu nie mam co dam radę to wykropkuję, kropeczki tak ładnie wyglądają

  8. #8
    Chusteryczka Awatar essmay
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,769

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marciula Zobacz posta
    na to już wpływu nie mam co dam radę to wykropkuję, kropeczki tak ładnie wyglądają
    jeśli chcesz usunąć zdjęcia to najlepiej usunąć je z serwisu albo zmienić ustawienia prywatności

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    kiedy właśnie ja ich z serwisu usuwać nie chce... zaraz zobaczę w ustawieniach dzięki!

    edit. niestety w ustawieniach nic nie zdziałam, trza kropkować

  10. #10
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marciula Zobacz posta
    kiedy właśnie ja ich z serwisu usuwać nie chce... zaraz zobaczę w ustawieniach dzięki!

    edit. niestety w ustawieniach nic nie zdziałam, trza kropkować
    zdajesz sobie sprawę, że łamiesz w ten sposób punkt 11 regulaminu?

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    zdajesz sobie sprawę, że łamiesz w ten sposób punkt 11 regulaminu?
    Wiesz chyba koleżance już zbytnio nie zależy

  12. #12
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madzi Zobacz posta
    Wiesz chyba koleżance już zbytnio nie zależy
    wiem, wiem

    tylko sądziłam, że można się pożegnać z klasą, ale widać nie każdemu się chce

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    ja tam rozumiem, ze jak ktos sie zle czuje w towarzystwie to ma potrzebe zabrania swoich zdjec itp. i powinien miec do tego prawo

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    zabieram swoją "wartość" intelektualną ze sobą
    Z osobami, z którymi mam dobry kontakt to i tak go będę miała, a z resztą żegnać się nie muszę, chyba, że jest w regulaminie punkt, który nakazuje się pożegnać ze wszystkimi?

  15. #15
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marciula Zobacz posta
    zabieram swoją "wartość" intelektualną ze sobą
    Z osobami, z którymi mam dobry kontakt to i tak go będę miała, a z resztą żegnać się nie muszę, chyba, że jest w regulaminie punkt, który nakazuje się pożegnać ze wszystkimi?
    oczywiście, że nie ma takiego punktu
    za to jest punkt, który jednak zacytuję, bo pewnie nie każdemu będzie się chciało zajrzeć do regulaminu

    11. Funkcja edytowania własnych postów jest uruchomiona po to, żeby poprawiać błędy w krótkim czasie od jego stworzenia i ew. dodawać informacje bez potrzeby tworzenia następnego postu. Zabronione jest zmienianie sensu postów (o ile omyłkowo sens był ewidentnie błędny oraz w przypadku ogłoszeń) oraz ich usuwanie. Generalna wskazówka: edycja postu powinna nastąpić krótko po jego napisaniu.

  16. #16
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marciula Zobacz posta
    zabieram swoją "wartość" intelektualną ze sobą
    Z osobami, z którymi mam dobry kontakt to i tak go będę miała, a z resztą żegnać się nie muszę, chyba, że jest w regulaminie punkt, który nakazuje się pożegnać ze wszystkimi?
    nie, no co Ty

    punkt 11 brzmi:
    11. Funkcja edytowania własnych postów jest uruchomiona po to, żeby poprawiać błędy w krótkim czasie od jego stworzenia i ew. dodawać informacje bez potrzeby tworzenia następnego postu. Zabronione jest zmienianie sensu postów (o ile omyłkowo sens był ewidentnie błędny oraz w przypadku ogłoszeń) oraz ich usuwanie. Generalna wskazówka: edycja postu powinna nastąpić krótko po jego napisaniu.

    i myslę, że nie dotyczy to syt wyjątkowych kiedy ktos odchodzi z forum i z powodu jakiegoś kwasu nie chce tu zostawić swoich zdjęć.

  17. #17
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    ok, także już edytować nie będę, po prostu z neta usuwam. Dziękuję za czujność, tak bardzo bym nie chciała łamać regulaminu....

  18. #18
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez brikola Zobacz posta
    nie, no co Ty

    punkt 11 brzmi:
    11. Funkcja edytowania własnych postów jest uruchomiona po to, żeby poprawiać błędy w krótkim czasie od jego stworzenia i ew. dodawać informacje bez potrzeby tworzenia następnego postu. Zabronione jest zmienianie sensu postów (o ile omyłkowo sens był ewidentnie błędny oraz w przypadku ogłoszeń) oraz ich usuwanie. Generalna wskazówka: edycja postu powinna nastąpić krótko po jego napisaniu.

    i myslę, że nie dotyczy to syt wyjątkowych kiedy ktos odchodzi z forum i z powodu jakiegoś kwasu nie chce tu zostawić swoich zdjęć.
    Nie. To tak jak dziewczyny wcześniej pisały - niech zdjęcia "wyrzuci" z serwera. A w ten sposób edytując posty - łamie regulamin.

  19. #19
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    no weźcie, przecież 11 punkt ma na rzeczy aby nikt nie wprowadzał zamętu edytując jak mu w danej chwili pasuje.

    natomiast usuwanie fot, zwłaszcza, że są na nich często nasze dzieci, moim zdaniem w takiej wyjątkowej sytuacji mają się do tego punktu nijak.

  20. #20
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez brikola Zobacz posta
    no weźcie, przecież 11 punkt ma na rzeczy aby nikt nie wprowadzał zamętu edytując jak mu w danej chwili pasuje.

    natomiast usuwanie fot, zwłaszcza, że są na nich często nasze dzieci, moim zdaniem w takiej wyjątkowej sytuacji mają się do tego punktu nijak.
    Ale co w tej sytuacji jest wyjątkowego?? Marciula chce odejść z forum. Należy się zastanowić zanim opublikujesz zdjęcia w necie, wiele razy było to już pisane - bierzmy odpowiedzialność za to co piszemy i publikujemy w necie, także na forum!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •