Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 89

Wątek: Duże kieszonki, jakie?

  1. #61
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Mamo O mysle,ze baba+boo tez można wziąć pod uwagę. Dasz znać jak weenotions dojdzie?(to sa rozmiarowe i OS,nie wiem jaka będziesz miała). Pozdrawiam

  2. #62
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    O właśnie!!! A może Fuzzi Bunz ale rozmiarowe w rozmiarze L...? Tylko gdzie je zakupić można...


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  3. #63
    Chustoholiczka Awatar qmpeela
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    UK
    Posty
    5,044

    Domyślnie

    Taak fuzzi bunz e rozmiarze L sa tak duże jak Charlie banana L. Z tym ze juz tylko na duza pupę.
    Tapatalk.
    Lena '07Nina '10 Blanka '12 Gabriel '16 Matilda ‘18
    A. 06.14 (*)

    https://m.facebook.com/thetwoowls/ -dzieciecy handmejd
    Mój świat fotografii - fejsbukowy fanpejdż, zapraszam!

  4. #64
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Mam baba+boo, jest spora (pojemność na pupie) chociaż w pasie ma regulację jak każda, nie widzę różnicy. Ma fatalną regulację zapięcia w pasie, ale nie przecieka nam, jak nabiję jej dodatkowe napki to będzie ok. Wondery są zwodnicze jeśli chodzi o szerokość w pasie. Kieszonka pojemna, wkłady mistrzostwo świata, pupa w niej spora ale w pasie zregulacją skromnie, mój synek (19 m-cy, 12kg)ma zapiętą na ostatnie napki. Ja jestem fanką bumgeniusów, bo jest niezawodna, regulacja ekstra i mamy jeszcze sporo luzu, jak nie ładuję do niej dużo wkładów to nie jest szeroka w kroku, bo ładnie się układa.

  5. #65
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    o tak NEMO masz racje, przydała by się w baba+boo jeszcze ta jedna napka. chociażby ze wzgl. estetycznych ale ćóz, idealnej pieluszki chyba(?) nie ma...

  6. #66
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    im dłużej pieluchuję tym zrobiłam się bardziej wybredna ale jeżeli podzielę pieluszki na nocne, spacerowe, letnie i śliczne to zawsze jestem zadowolona a jak szukam tej jednej uniwersalnej to nigdy nie jestem, więc je dzielę w zależności od pory roku i dnia, i od razu mi lepiej. Mam też okresowe fascynacje jakąś marką

  7. #67
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    A Pop'n Gro w rozmiarze 2 nie są duże? Bo ja mam jedną ale na pupie u młodej była raz i to zmmniejszona i taka mi się wielgachna wydawała. Może to tylko moje odczucie


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  8. #68
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    doszły wczoraj FB -przetestowałam OSY mogą być tylko te dwa rzędy nap- gdybym ja wiedziała
    Chb- Osy małe!!!
    Czekam na WN i wtedy zdam relację.
    Myślę, że ideał osiągnę wtedy jak pójdę na kompromis - hehe
    Dziękuję za cenne rady.
    3 horkruksy

  9. #69
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    A u nas ChB nadal dobre, nie wiem jak to możliwe bo wydają się małe, a są dobre i wkłady mikrofibrowe są chłonne a napki same idealne się wpasowują w siebie, nic nie muszę naciągać na siłę jak u innych niby większych keszonkach.

  10. #70
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    a te bumgeniusy? duze?
    3 horkruksy

  11. #71
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama.O. Zobacz posta
    a te bumgeniusy? duze?
    ja kocham BG, więc dla mnie wad nie mają. Jak nie potrzebuję wychodzić to używam wkładów oryginalnych, jak idziemy na spacer, to zamiast małego wkładu dorzucam bambusowy lolipop i super wytrzymują. Nie uważam, żeby były za duże, bo szerokość w kroku mają jak Milovia a na Milovię nikt nie narzeka że za duża... Uważam, że BG to pieluszki bardzo uniwersalne

  12. #72
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    myślałam nad wysokością. milovie są ok w kroku to prawda nawet większe od fb a te nie wydaja mi się male.
    3 horkruksy

  13. #73
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama.O. Zobacz posta
    myślałam nad wysokością. milovie są ok w kroku to prawda nawet większe od fb a te nie wydaja mi się male.
    BG są dość wysokie w stanie, podobnie do Milovii, może nawet ciut wyższe, mają bardzo dobrze rozmieszczone napki do regulacji w pasie. Nie wiem co Ci jeszcze polecić, bo ja używam głównie BG, Milovię (po domu, bo Kuba je ostatnio przesikuje), ChB i CP V2. Leżą u mnie ostatnio Mayliy, bo pod ubranka się nie nadają, minki cały ciągnie wilgoć, ekobubs rozm.2 są też sporawe, ale coś ich nie lubię.
    Spróbuj może Baba+Boo jak radzi Nata, u mnie nie przeciekają, są wysokie, tylko nie możemy dopasować się w pasie i trzecia napka przy nóżkach też nie pasuje, ale co do szczelności nie mam zastrzeżeń.

  14. #74
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    Nemo dzięki.
    3 horkruksy

  15. #75
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    bumgenius sa swietne, w baba+boo oprócz napki przeszkadza mi z tyłu gumka, a właściwie dwie tam gdzie się jest wejscie na wkład. ale wiem, ze ja to się czepiam wszystkiego wole zdecydowanie jak jest jedna gumka i to najlepiej płaska.

    ale ogolnie sa fajne i mam wrazenie,ze przy nóżkach tak nie obciskają

  16. #76
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    Dziewczyny przyszła ta weeNotion czy jak jej tam - uśmialam się przednio bo jest tak duża, że zapina się w nią moj najstarszy syn . Coś na styl majtek rozmiar między s/m . Nie jest zwyczajna ponieważ oprócz napek ma nawet doszyte guziki a pul to to też nie jest . Na zewnątrz tkanina przylaminowana chyba raczej do grubej moim zdaniem gumy. Pomimo swej niezwykłości bardzo mi się podoba i było to jak na razie najlepiej wydane 10 zł w moim życiu
    3 horkruksy

  17. #77
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Mama O. a dasz fotkę tego kuriozum????

  18. #78
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama.O. Zobacz posta
    Dziewczyny przyszła ta weeNotion czy jak jej tam - uśmialam się przednio bo jest tak duża, że zapina się w nią moj najstarszy syn . Coś na styl majtek rozmiar między s/m . Nie jest zwyczajna ponieważ oprócz napek ma nawet doszyte guziki a pul to to też nie jest . Na zewnątrz tkanina przylaminowana chyba raczej do grubej moim zdaniem gumy. Pomimo swej niezwykłości bardzo mi się podoba i było to jak na razie najlepiej wydane 10 zł w moim życiu
    a gdzue kupilas ? bo nie sledzilsm watku

    A. listopad 2012




  19. #79
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    ja bym chętnie kupiła te wenotions,a le tylko na ich stronie jest mozliwośc...

  20. #80
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    Nata dotarła do mnie bg pieluszka -jest -cudowna!!!!!!!!!!!!!!!! Mogę spokojnie włożyć w nią rękę nie martwiąc się o to czy mi się ładnie wkład ułoży czy nie. Regulacja jest super przemyślana i starczy mi na długo. Szerokość w pupie odpowiednia, zbliżona do milovi ale nie tak szeroka na pupie jak fb i zdecydowanie jest wyższa. Fb są płytkie . Jestem w trakcie testowania tego polarku ale sądzę, że będzie ok. Gumeczki przylegają i nie uciskają aż tak tłustych ud mojego szkraba. Zdecydowanie moj faworyt
    3 horkruksy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •