Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89

Wątek: Duże kieszonki, jakie?

  1. #81
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    tak, bg sa bardzo dobrze przemyslane.,mamru (a ONA się zna ma bumgenius AIO organiczny nowa wersja i pisała,ze jest przeswietna.

  2. #82
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    tak, bg sa bardzo dobrze przemyslane.,mamru (a ONA się zna ma bumgenius AIO organiczny nowa wersja i pisała,ze jest przeswietna.
    a nie przeszkadza mamru, że wkład trzeba dokładnie ułożyć na pupie i brzuchu, żeby nie gniótł? Mi strasznie dużo czasu zabiera ułożenie tego luźnego wkładu w pieluszce (to tak jakby przyszyli wkład do otulacza). Mi to bardzo przeszkadza, ja lubię mieć gotową pieluchę, bo układać wkład przy "śrubie" na przewijaku to ponad moje umiejętności manualne. AIO organic zachowuje się jak otulacz z wkładem, tylko wkładu nie szuka się w pralce. Ja jestem wygodna, jeden ruch pod pupę i dwa ruchy na brzuch

  3. #83
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    a nie przeszkadza mamru, że wkład trzeba dokładnie ułożyć na pupie i brzuchu, żeby nie gniótł? Mi strasznie dużo czasu zabiera ułożenie tego luźnego wkładu w pieluszce (to tak jakby przyszyli wkład do otulacza). Mi to bardzo przeszkadza, ja lubię mieć gotową pieluchę, bo układać wkład przy "śrubie" na przewijaku to ponad moje umiejętności manualne. AIO organic zachowuje się jak otulacz z wkładem, tylko wkładu nie szuka się w pralce. Ja jestem wygodna, jeden ruch pod pupę i dwa ruchy na brzuch
    ja widziałam jedynie na YT film o AIO i tez się zastanawiałam co się z tym nadmiarem robi. mamru pisała,ze swiewtnie lezy ta AIO.

  4. #84
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    nadal zachwycam się Bg ale szukam teraz duzych i węższych - marzy mi się takie połączenie nappime i bg. Znalazłam jeszcze inne duże pieluszki wysokie znaczy i bardzo pozytywnie zaskoczona jestem Alvami. POlecam wszystkim mamom z pokaźnymi bobasami.
    3 horkruksy

  5. #85
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    obiecąłam wkleić zdjecie tej WeNotion tu dla porównania z F.B.
    WYMIAROWO STOI TAK" szerokość w pasie tył rozciągnięte 53cm przód 28
    dł.pieluszki 44cm szer. w kroku 17 . no wielka !!!
    3 horkruksy

  6. #86
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Waga maluszka to się jeszcze może zmienić np. przystopować. Janko też ważył sporo, przy urodzeniu 4100g, w wieku 2 mcy - 6 kg, teraz 11 mcy - 12 kg.
    U nas od początku sprawdziły się kieszonki rozmiarowe 1 i teraz 2 (nawet formowanki). One Size ostał się jedynie otulacz Blueberry, bo jest ogromny, ale jednocześnie cienki i ładnie leży na pupie. Kieszonki OS wyprzedaliśmy dość szybko niestety....Zostawiliśmy tylko kieszonki w rozmiarze 2 - Applecheeks i Thirsties, bo to pieluszki bez przeszyć, wygodne do chodzenia (mój synek samodzielnie chodzi odkąd skończył 9,5 mca), wysokie w stanie i ...do 18 kg . Warto znaleźć coś dobrego na swoją pupę i tego się trzymać

    Ale poniższy WeNotion robi wrażenie ))))))))))))) To OS?
    Toopy & Binoo

  7. #87
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia . Ale est okropnie wielka i nie ma pul tylko jest tak: material kolorowy potem jakaś guma czy coś i dopiero polarek. Nie do zasikania. Waga może przystopować a dziecko może nawet schudnąc. Kieszonki też już wyprzedałam i zostałam na otulaczach i tak zdecydowanie uważam , że lepiej dobierac rozmiarowo. Moj młody nie urodzil się duzy 3440 ale miesiecznie tył ponad 2 kg jak osiagnal szanowne 5 cy wazyl ponad 11kg a teraz wazy 10.5 za tydzien konczymy 7 m.
    3 horkruksy

  8. #88
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    podobno rozmiarowe charlie banana sa duże a przy tym zgrabne, ale nie OS, tylko rozmiarowe właśnie. na allegro widziałam "chinki" xxl ,ale nie wiem co to.

  9. #89
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    12

    Domyślnie

    Podobno jeszcze szersze od Milovii są pieluszki kieszonki Maylily, a przy tym z cudownej tkaniny, bo z prawdziwego minky. Zapewne z tego powodu więcej kosztują- około 100zł jedna. Mam już odłożone nowe u jednej Pani, która zrezygnowała z wielo, pod koniec grudnia finalizuję zakup to będę mogła coś więcej w styczniu o nich powiedzieć- po testach.
    Popularna opinia o nich to taka, że są szerokie w kroku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •