Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: tetra pupulki

  1. #1
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie tetra pupulki

    Tetra pupulki 80x80 - 140gr czy ktoś ma, używa/ł, poleca, czy może sobie darować.
    Szukam czegoś na wyjazd i padło na tetrę, ale taką która też ma w miarę cenę czyli bambusowe odpadają... i tą wypatrzyłam

  2. #2
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Ja mam. Czy warto - zależy z czym porównywać Na pewno lepsza od mniejszej gramatury, (wg mnie jest nawet lepsza od tetry bambusowej Kikko bo większa płaszczyzna = więcej warstw po złożeniu (więc chłonność podobna do bambusowych) a dużo szybciej schnie. Nie mówiąc o cenie..., tania jak przysłowiowy barszcz.
    Ja jestem bardzo zadowolona, wydaje mi się, że jest nawet lepsza od 140 gr firmy Perfect (która też jest wg mnie świetna, ale Pupulki lepsze - jakoś tak mniej się wyciągają po praniu).

    A poza tym bardzo polecam tetrę bawełnianą Kikko LUX (występują pod nazwą "pieluszki bawełniane LUX"), kupiłam na próbę 70x70 (bo dla noworodka, ale jest też 80x80) i jestem pod wrażeniem jej splotu pieluchy 140gr mogą się przy niej schować. Minusem jest to, że jest dostępna tylko na stronie producenta Widziałam jedynie w Ekomaluchu niebieloną 80x80 ale niebielonej nie znam (jeszcze, bo mam już zamówioną ) no i cena też wyższa ok. 8 zł.
    Ostatnio edytowane przez mamuśka ; 07-07-2013 o 23:38

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Ja właśnie wczoraj zamówiłam tetrę pupulki,po testach opiszę szukałam czegoś mega chłonnego do kieszonek,może się uda jestem dobrej myśli jak się sparawdzi dokupię więcej
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Już po pierwszych testach tetry Pupulki,wyprana i kilkukrotnie użyta w kieszonkach pulowych jako wkład jest chłonna i potrafi więcej przyjąć niż nie jedna wkładka.
    Nie testowałam jej jeszcze w otulaczu bo rzadko po nie sięgam ale powinno być dobrze.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •