Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Flip, wkłady jednorazowe

  1. #1
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie Flip, wkłady jednorazowe

    Czy ktoś miał z nimi doczynienia? Chłonne są? Czy grubością przypominają materiałowe wkłady Flipa?
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 10-02-2015 o 22:02

  2. #2
    Chusteryczka Awatar essmay
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,769

    Domyślnie

    dla mnie porównywalne z wkładami belli poporodowymi
    chociaż milsze w dotyku i może większe(dłuższe), ale jednych i drugich używałam ostatnio rok temu
    chłonność taka se, rok temu próbowałam i mnie nie zachwyciły, chyba tetra lepsza

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    a próbował ktoś wkładać te wkłady do kieszonek? Próbuję coś wymyślić na wyjazd, żeby nie używać pampersów

  4. #4
    Chustonoszka Awatar madziaaliyah
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    143

    Domyślnie

    Używam tych wkładów w nietypowy sposób - wkładam starszakowi (3 lata) do majtek w razie braku jednorazowych (potrafi jeszcze siknąć w nocy jak nie załatwi się przed snem, dużo wypije i ma mocny sen. I tak: wkład po zasikaniu jest cały mokry, piżama wilgotna ale pościel i łózko suche! Mistrzostwo U młodszego (4 miesiące) uzyłam chyba ze dwa razy, ale przy rzadkich kupach jest to bez sensu, bo bokiem leci na otulacz. W kieszonkach myślę, że można by użyć, ale raczej nie liczyłabym na jakąś super chłonność (to jednak nie jednorazówka z żelem absorbującym)
    Mąż (razem od 05.2000) , Wojtuś (02.2011) , Aniołek (06.2012) , Jerzyk (11.2013)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •