PDA

Zobacz pełną wersję : to ja też się przywitam



groooszek
29-06-2013, 22:07
Cześć wszystkim :) Jestem Kasia i i ja i mąż próbujemy wiązać siedmiomiesięczną Ulę. Piszę "próbujemy", bo wciąż słabo nam to wychodzi, ale pracujemy nad tym dzielnie. Zaczęliśmy od tkanej, ale jakiejś strasznej taniochy bawełnianej i powoli dojrzewam do namówienia męża na kupno czegoś porządniejszego. Po lekturze kilku postów ze zdjęciami chust zastanawiam się czy to moje w ogóle można nazwać chustą :) Po epizodzie z tkaną zakupiliśmy elastyczną i tu już lepiej nam idzie, choć i tak mamy co dużo do dopracowania :)

Na forum trafiłam szukając informacji o uczuleniach na niektóre wielo, ale z tego czym się martwiłam już wyszłyśmy i wielo możemy znowu stosować, choć nadal na zmianę z jednorazówkami. Działamy też z efektami z naturalną higieną niemowląt.

Nigdy wcześniej nie byłam na żadnym forum i trochę ciężko mi się tu poruszać, ale to też dopracujemy. Cieszę się, że tu trafiłam.

tyle o nas na początek

dzieckoziemi
29-06-2013, 23:08
Jak na początek to i tak sporo. ;) a forum jest bardzo przyjazne, tylko duże. Trochę wprawy i ani się obejrzysz jak wsiąkniesz tu na dobre. ;)

spinek
29-06-2013, 23:50
pewnie, połapać można się szybko, co i gdzie:) no chyba, ze 'poprzestawiają':znaika::mrgreen:wtedy jak w supermarkecie w poszukiwaniu groszku w puszce;):mrgreen:

witaj:mrgreen:

edith
30-06-2013, 01:27
witaj:)

edith
30-06-2013, 01:39
hej

Serfen
01-07-2013, 21:23
Witaj :hello:

hajda
01-08-2013, 10:57
witam i życzę powodzenia w chustonoszeniu :)