PDA

Zobacz pełną wersję : Witajcie:)



abcd_2007
28-06-2013, 22:45
Witam Wszystkich serdecznie:)

Od dwóch miesięcy jestem mamą Adasia, który jak to bywa najczęściej z małymi dziećmi najlepiej czuje się na mamusi (na rękach, brzuchu, plecach :roll: - wszystko jedno byle by u mamy :D).

Tak więc postanowiłam zaopatrzyć się w chustę, która przeleżała od zakupu 3 tygodnie w szafie :roll:.

Jednak wczoraj postanowiłam zrobić z niej użytek i jesteśmy oboje z synkiem ogromnie zadowoleni :love:.

Niestety "madry polak po szkodzie" - zakupiliśmy najtańszą pościelówkę (a nóż chustonoszenie nie wypali), a dopiero później zapoznaliśmy się dokładniej z forumową wiedzą i doszliśmy do wniosku, że ta "chusta" to jednak nie chusta :?, ale obiecujemy poprawę ;)

Magenta
29-06-2013, 09:03
Witaj:)
Jak już się wkręcisz w chusty, mejtaje i inne cudne nosidła wpadniesz jak śliwka w kompot:D
Pościelówy nie miałam, moją pierwszą była czarna bebelulu, trochę mnie zniechęciła, więc zamówiłam mejtaja u pani_olo(cudny), następnie była Tula(też cudny unikacik (owieczko33:kiss:) i jak obwiązałam się u znajomej didymosem znów wróciłam do chust, nabyłam kilka i nawet moja bebelulu już niestraszna(aktualnie zmieniam jej kolor:lol:) a na początku kosmosem dla mnie było wydać więcej niż 100 na kawał materiału, po prostu nie wiedziałam o co kaman, ale juz wiem, niestety dla mojego portfela :roll:. Zmieniłam podejście - traktuję to jak lokatę długo lub krótkoterminową ;-)

pyriela
29-06-2013, 15:31
witam witam
buziaki dla Malucha :)

dzieckoziemi
29-06-2013, 21:34
Nie ma co przepraszać za "pościelową" chuste, tylko szybciutko kupić jakąś fajną i nosić maluszka jak najwięcej. :D Witaj:welcome:

abcd_2007
29-06-2013, 21:57
Dziękuje za powitanie:)

No niestety juz się zaczynamy uzależniać od chustonoszenia :).

Wczoraj zakupiliśmy na allegro naszą pierwszą chustę z prawdziwego zdarzenia - BebeLulu Rapalu i z niecierpliwością czekamy na jej dostarczenie :rolleyes:.

Serfen
01-07-2013, 21:24
Przyjemnego noszenia w nowej chuście i Witajcie :)

spinek
01-07-2013, 23:07
:hey:witaj:)

hajda
01-08-2013, 10:56
hej hej :)