PDA

Zobacz pełną wersję : Nosidlo dla noworodka



Aniczka
19-06-2013, 21:43
Hej,dziewczyny!
Jakie nosidlo jest odpowiednie dla noworodka? I do ktorych trzeba wkladke dla noworodka (nie wiem czy to sie tak nazywa - chodzi mi o baby insert).
Dzieki!!

mi.
19-06-2013, 21:44
ŻADNE!
nosidła przeznaczone są dla dzieci, które samodzielnie siadają. (nie siedzą :znaika:)

Kasia.234
19-06-2013, 21:47
ŻADNE!


:thumbs up:

Judyta
19-06-2013, 21:49
Jak do noszenia to tylko chusta :)

kashinka
19-06-2013, 22:09
chusta jest najlepsza, to prawda.
Aniczko, czy zupelnie odrzucasz te mozliwosc?

Aniczka
19-06-2013, 22:15
To nie dla mnie,ja uzywam wylacznie chust.to dla mojej kolezanki,ktora jest w zaawansowanej ciazy i ma ponad roczne dziecko,wiec chcialaby cos,co mozna szybko zalozyc.moja znajoma konsultantka polecala tkane mei taie takie jak mysol czy didytai.ja uzywalam na poczatku beco gemini przez krotki okres po narodzinach,poki nie kupilam elastycznej,ale ona powiedziala,ze chusty to za duzo roboty:/

kashinka
19-06-2013, 22:26
szkoda. ale bywa. nie wiem, ktore nosidlo byloby najlepsze. ja mam ograniczone doswiadczenie z nosidlami i noworodkami, przyznam. didytai wydaje mi sie bardzo szeroki na dole, wiec tylko na zabke wchodziloby w gre, ale i gora jest szeroka, jak na takiego niunka malutkiego.
elastyk szybko sie wiaze, szkoda ze nie chce sprobowac.

osobiscie sklaniam sie zawsze ku manduce. jesli juz mama nie chce chusty, a chce nosic, manduca lub ergobaby z wkladka. ale to nie opcja na lato :(

Alassea
19-06-2013, 22:32
A babycarrier storschenwiegie albo marsupi?

Kreska
19-06-2013, 22:55
marsupi?

Jagna
19-06-2013, 23:18
a kółkowa?

natala
19-06-2013, 23:33
dla noworodka to zadne. ale troche starszego, wiekszego dziecia wlozylabym w bondolino - jesli alternatywa jest egonomik albo wisiadlo. bondolino ma mozliwosc wezszego ustawienia szerokosci panela, dobrze - jak na nosilo rzecz jasna - opatula i sie nada na dluzej niz marsupi, ktore jest rozmiarowe.

a kolkowa wbrew pozorom wcale taka latwa nie jest, przynajmniej dla mnie ;)

kashinka
19-06-2013, 23:35
ja nie moge wogole kolkowej nosic. chyba ze na plecach, ale jesli na plecach, to ja wole tkana. nie moge nic na biodrze - mam za malo miejsca miedzy biodrem a pacha na dziecko, tak to jest jak sie nie uroslo ;)

hubertowa
20-06-2013, 10:34
Emei Baby - nie jestem ekspertem i nie wiem czy na pewno dla noworodka się nadaje (reklamują się, że tak), ale na pewno dla 3-miesięcznego już tak. Ja jestem po testach i jestem zachwycona.

Kreska
20-06-2013, 15:31
...marsupi, ktore jest rozmiarowe.


Marsupi nie jest rozmiarowe...
Jego rozmiar S/L dotyczy długości pasów w zal. od rozmiarów noszącego.
A panel da się zwezic.
Na pewno nie starczy tak długo jak bondolino, ale właśnie małego maluszka fajnie opatula.

wildhoney
20-06-2013, 15:59
Didytai jest dobry na małe dziecko, dla większego lepszy będzie hoptye.

Aniczka
20-06-2013, 20:41
ja jej polecilam tkane mei taie (mysol, didytai, neobulle, hop-tye).o kolkowym tez pisalam,ale faktycznie potrzebowalaby kogos,kto jej pokaze.ja nie umiem,ale wiaze chuste na biodro (robin's hip carry) czasem.tez jeste mala kashinka i zakladam tak na boku brzucha.kolkowe bylo po prostu dla mnie za trudne i wole nosic z porzodu lub tylu.dzieki dziewczyny!